Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב עד 80K, מצפים לתאומות ורוצים להתחדש ברכב גדול יותר מזה שיש היום

nimik
שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אני ואישתי מצפים לתאומות (טפו טפו טפו חמסה חמסה) והתחלנו לחפש רכב גדול יותר מהפיקנטו/i10 שלנו שיכיל עגלת תאומים וישאיר טיפה מקום לדברים אחרים בבגז'.

עברתי על כמה וכמה שרשורים בנושא ועוד לא הצלחתי לגבש דעה סופית.

מה חשוב לנו?

1) אמינות

2) בטיחות (לאו דווקא בטיחות אקטיבית אבל זה גם יהיה יתרון)

3) מקום בתא המטען

4) נוחות נסיעה והנאה מהנהיגה

5) נעדיף מקסימום מקום במינימום גודל

הסתכלתי על סוזוקי קרוסאובר מ-2017 ואפילו ראיתי ששתי העגלות ששמנו עליהן עין נכנסות אליו בקלות (מנוע 1400 טורבו ולא ה-1600 הבעייתי), ספורטאז' מ-2016, Kia ceed CW/i30 CW.

מכירים רכבים אחרים שיענו על הדרישות ויתאימו בתקציב? אין לי בעיה לקנות רכב מליסינג אם זה יוזיל עלויות ויהיה פתאום רכב שלא חשבתי עליו (כמובן שייבדק שזה לא רכב שעבר שחיטה כשרה).

ד"א, הנסועה השנתית לא תהיה גבוהה מאוד (אולי 10K-12K בשנה) אז צריכת הדלק לא מאוד קריטית.

המון תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שCX5 או 3008  בגילאי 3-5 יתנו פתרון טוב(אם אתה הולך לכיוון ה3008 שמעתי שעדיף ללכת על המנוע דיזל)

ומבחינת הנוחות שניהן יהיו עדיפות על הקוריאניות

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה במנוע 1600 של סוזוקי קרוסאובר.

מנוע אמין מאוד.

היו דיווחים על תקלות גיר רציף בשנתונים ראשונים ( 2014-2015 ).

קרוסאובר די מתאים להגדרה של רכב קומפקטי אבל עם מרחב פנים מספיק לצרכים שלכם.

אבל, אין לקרוסאובר מערכות בטיחות מתקדמות והרכב מרגיש "פשוט" בפנים.

קיה ספורטאז' או יונדאי טוסון ירגישו ברמה יותר גבוהה, אבל מנועי 1600 שלהם קצת חלשים לגודל הרכב, במיוחד אם משווים לסוזוקי 1.4 טורבו. מנועי 2000 מתאימים יותר.

לקיה יתרון באבזור בטיחותי.

אם הכוונה שמישהו יישב בין שני מושבי בטיחות מאחורה, אף אחד מהרכבים האלה לא מתאים. בשביל.זה צריך מיניוואן ( טויוטה ורסו/ פריוס פלוס, סיטרואן פיקאסו, רנו סניק ).

אגב, סיטרואן פיקאסו 5 מקומות יתאים לכם כמו כפפה ליד. רכב לא גדול ומרווח ביותר ( יותר מכל ג'יפון ).

3008 מהדגם החדש קיים מ 2017, ספק אם ייכנס לתקציב.

מאזדה cx5 תהיה צורה ישנה ושנתון קודם. אם הולכים לכיוון ג'יפון, הייתי בוחר בספורטאז' 2000 סמ"ק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של הזמן האחרון עם תאומות, צריך מקום בתא המטען להרבה יותר מרק עגלות ובמקרה שאני מכיר נבחרו העגלות הכי קומפקטיות שיש (2 טיולונים של באמפרייד שמתחברים באמצעות מגנט). כמו ש-vladclar אמר, החלק היותר מאתגר הוא לשבת מאחורה בין הכסאות. עם סקלקל עוד קל יחסית לתמרן ואפשר להתקין אחד מקדימה, אבל כסאות בטיחות פחות נוח להתקין ולנתק כל רגע והגישה למושב המרכזי מאחור מאוד מאתגרת.

אני הייתי מתחיל ממיניוואנים כמו טויוטה וורסו, סיטרואן C4 פיקאסו 5 מושבים - דלתות גדולות שמקלות על הכניסה, ישיבה גבוהה יחסית ותא מטען מודולארי ומרווח.

גם ג'יפונים שהוזכרו כאן יתנו מענה אבל הם פחות מרווחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות.

אין כרגע הכרח שמישהו ישב בספסל האחורי מעבר לשני מושבי בטיחות, מניח שאם יתעורר כזה אלך לכיוון של מיניוואן כלשהו. אוסיף גם את CX5 לרדאר שלי, היא לא הייתה עליו קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...