Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים עם טיסה שלא בוטלה אבל היעד לא מקבל ישראלים?

HybridBoy
שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשנה שעברה, לפי שבכלל היה משהו שמזכיר קורונה, הזמנתי טיסה להורים.

היעד הוא לונדון ומשם לאדינבורו, בעוד קצת פחות משבועים.

הטיסה חזרה בוטלה על ידי aegean וקיבלנו ואוצ'ר, הכל טוב.

אבל easyjet לא ביטלו את הטיסה הלוך ומבחינתם היא יוצאת כרגיל, למרות שלונדון לא מקבלת ישראלים ואין בכלל אפשרות לעלות על הטיסה.

באתר אין אפשרות כזאת לבטל את העסקה, אין מייל ליצירת קשר לגבי ביטול וכשהתקשרתי לשירות לקוחות היה מענה אוטומטי באנגלית שפחות או יותר אומר "אנחנו עסוקים" ומנתק אותי ללא אפשרות לדבר עם נציג או אפילו להשאיר פרטים לחזרה.

האפשרות היחידה שיש באתר היא לשנות טיסה בתשלום, אבל זאת לא אופציה שעוזרת לנו.

מה עושים מכאן? איך אפשר לקבל החזר, לפחות חלקי. הטיסה עלתה כמעט 3000 שקל.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קניתם כרטיס אחד - שמכיל טיסות בשני מובילים ?  אם כן - פנו לזה שקניתם ממנו את הכרטיס ודרשו החזר מלא על כל הטיסות שבכרטיס.

ראה כאן את המקרה שלי -

https://carsforum.co.il/topic/673479-קורונה-וטיסות-מבוטלות-פוסט-עזרה-לקורא-אני-מקווה/

קניתם כרטיס במוביל אחד (איגיאן שביטל ופיצה) ואחד שממשיך לטוס (איזי)?  לדעתי הלך הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.7.2020 בשעה 17:57, dani666 כתב:

קניתם כרטיס אחד - שמכיל טיסות בשני מובילים ?  אם כן - פנו לזה שקניתם ממנו את הכרטיס ודרשו החזר מלא על כל הטיסות שבכרטיס.

ראה כאן את המקרה שלי -

https://carsforum.co.il/topic/673479-קורונה-וטיסות-מבוטלות-פוסט-עזרה-לקורא-אני-מקווה/

קניתם כרטיס במוביל אחד (איגיאן שביטל ופיצה) ואחד שממשיך לטוס (איזי)?  לדעתי הלך הכסף.

הטיסה הלוך הוזמנה דרך איזיג'ט, הם מבחינתם טסים כרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים כתיקונם (לא יודע לגבי עידן הקורונה) האחריות על החזרת מסורב כניסה היא על המוביל שהביא אותך. אם יש יסוד סביר שלא מדובר בטעות, (כמו שלא בדקו אם יש ויזה לפני שהעלו על הטיסה), זה מלווה גם בקנס.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 שעות, HybridBoy כתב:

הטיסה הלוך הוזמנה דרך איזיג'ט, הם מבחינתם טסים כרגיל.

אולי שיגיעו לטיסה, יסורבו ע'י החברה ואז יהיה להם בסיס לדרוש החזר לדעתי.  אני לא משפטן.

מצד שני מעניין מה יהיה אם יתנו להם לעלות לטיסה וביעד ייכנסו להסגר.

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, borsood כתב:

בימים כתיקונם (לא יודע לגבי עידן הקורונה) האחריות על החזרת מסורב כניסה היא על המוביל שהביא אותך. אם יש יסוד סביר שלא מדובר בטעות, (כמו שלא בדקו אם יש ויזה לפני שהעלו על הטיסה), זה מלווה גם בקנס.

לפני 42 דקות, dani666 כתב:

אולי שיגיעו לטיסה, יסורבו ע'י החברה ואז יהיה להם בסיס לדרוש החזר לדעתי.  אני לא משפטן.

מצד שני מעניין מה יהיה אם יתנו להם לעלות לטיסה וביעד ייכנסו להסגר.

הם לא בעניין של הרפתקאות, לא מתכוונים להגיע לטרמינל בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...