Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לסגור Google G Suite - כיצד אפשר להעביר את המידע ל-Gmail אחר?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שנים בערך פתחתי חשבון G Suite כי רציתי לעשות כתובת Gmail עם "דאווין" בשביל המשרד שניהלתי. המשרד נסגר, אך ה-G Suite נשאר ונמאס לי לשלם 80 שקל בחודש על אוויר.

במהלך השנים הצטברו ב-G Suite המון מילים ומסמכים סרוקים שתייקתי בתיקיות של לקוחות שפתחתי תחת החשבון. כיצד אפשר להוציא את המידע as is ולהעביר אותו לחשבון Gmail כללי שאני מחזיק?

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החודש חייבו אותי ב-18 יורו ובשוטף מחייבים אותי ב-10 יורו. אולי בחרתי משהו לא נכון כאשר הקמתי את החשבון. בכל מקרה גם 5 דולר זה כסף לפח אין לי שימוש בתיבה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החודש חייבו אותי ב-18 יורו ובשוטף מחייבים אותי ב-10 יורו. אולי בחרתי משהו לא נכון כאשר הקמתי את החשבון. בכל מקרה גם 5 דולר זה כסף לפח אין לי שימוש בתיבה. 
ניסית את מה שבקישור?

האשכול הזה הזכיר לי שיש לי גם איזה יוזר באחד החשבונות שהייתי רוצה להחזיר אותו ל gmail הרגיל.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם רוצה לצאת מ- G Suite לחשבון ג'ימייל רגיל. זו בעיה, אין אפשרות להעביר את כל הרכישות שביצעת בחשבון.

יש לי חשבון חינמי משנות התרפפו, אבל יש כל כך הרבה מגבלות על חשבון G Suite ביחס לחשבון רגיל שהייתי רוצה מאוד לצאת אבל אי אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...