Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון קופרה 2020 מול גולף GTI PP

windsurfer
שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם תוהה, לא עשיף להמתין לבוא קופרה 2020 / GTI דור 8? הגרסאות "הפשוטות" צפויות להגיע בסוף השנה+- כמה חודשים. לא יודע לגבי גרסאות הביצועים.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שהן תשמור על אותו מחיר וצפויות להייתקר, אבל הנבואה ניתנה ל...
האם מה שחשוב לך הוא הפן הספורטיבי בלבד? כי אם הוא לא הכי משמעותי תוכל לרכוש קומפקטית עם פלפל כמו הפוקוס האצ׳בק ולהישאר עם עודף של 100k.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה יכול לקבל PP במחיר של GTI רגילה.

בנוסף, יש הרבה רכבים שהקדמה דווקא לא עושה להם טוב. אישית התא הנוכחי של הגולף נראה לפחות לי מתאים יותר לרכב ספורטיבי מאשר התא הבא. 

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אף אחד לא מבטיח שהדור הבא יהיה עדיף יותר, או במחיר זהה, או שיגיע לארץ בזמן המצופה. בקיצור הרבה סימני שאלה שאם הבנאדם מעוניין בדור הנוכחי והרכב ממלא את כל צרכיו אז אני לא רואה סיבה לחכות כדי לבדוק אותם.

אבל היי, אם לא דחוף הרכב ואפשר לחכות כמה חודשים עד שנה כדי לראות לאן דברים הולכים אז כנראה שרע לא יצא מזה, אולי בהמשך תהיה הנחה על הדור הנוכחי או שהדור הבא יהיה מדהים במיוחד, מי יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה היום נסיעת מבחן בגולף.

המראות אכן לא בעיה.

נכון, התנאים לא היו אידאליים, אבל עדיין ניתן היה להתרשם.

ההרגשה היא של רכב מאופק מדי, וההבדלים לקופרה מורגשים (כוח, אחיזה ונמרצות כללית)

מכיוון שמבחינתי אני קונה רכב אם אוריינטציה לגיל 40 ופחות לגיל 60, הנטייה היא לכיוון של הקופרה.

החלטה סופית בכפוף לעסקה הסופית, תפורסם בשרשור המקורי שפתחתי:

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, windsurfer כתב:

הייתה היום נסיעת מבחן בגולף.

המראות אכן לא בעיה.

נכון, התנאים לא היו אידאליים, אבל עדיין ניתן היה להתרשם.

ההרגשה היא של רכב מאופק מדי, וההבדלים לקופרה מורגשים (כוח, אחיזה ונמרצות כללית)

מכיוון שמבחינתי אני קונה רכב אם אוריינטציה לגיל 40 ופחות לגיל 60, הנטייה היא לכיוון של הקופרה.

החלטה סופית בכפוף לעסקה הסופית, תפורסם בשרשור המקורי שפתחתי:

שכחתי לשאול האם ידני בא בחשבון? אם כן שקול את ה I30N שנמכרת כחדשה מסוחר ב 190~ או TYPER בת שנה-שנתיים

נהגתי בשתיהן ושתיהן הרבה יותר "מרגשות" מקופרה [או גולףPP]

ה TYPER אפילו מגיעה עם AUTO PILOT שעובד ממש ממש טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג גם בגיל מבוגר יותר היית בוחר בקופרה 😉  הכח ממכר , קשה ללכת אחורה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Morningstar כתב:

שכחתי לשאול האם ידני בא בחשבון? אם כן שקול את ה I30N שנמכרת כחדשה מסוחר ב 190~ או TYPER בת שנה-שנתיים

ההונדה מאד מוחצנת. אכן התמורה לנהג מעולה אבל כרכב דיילי, המוחצנות שלה קצת מרתיעה. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, Morningstar כתב:

אתה בטוח לגבי ה 30N ב 190? נאמר פה בפורום שזה בסוף חרטא ואין באמת רכב כזה אצל אותו הסוחר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

כאשר יושבים בטייפ אר בפנים לא מרגישים את המוחצנות . יש לי את הרכב שנתיים והוא משמש אותי בעיקר לסידורים בזמני הפנוי . ואין לי הרגשה שכל הזמן נועצים ברכב מבטים .

לגבי רכב יד שתיים , אני קצת מתקשה להאמין למודעות ביד שתיים שהרכבים לא ראו מסלול . אפילו יש מודעה שהרכב סטוק וכמה שורות למטה מופיע פירוט של תוספות ( לא קוסמטיות ).

כל הרכבים 2018 מגיעים ברמת אבזור אחת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, הרקוליטו כתב:

שלום

כאשר יושבים בטייפ אר בפנים לא מרגישים את המוחצנות . יש לי את הרכב שנתיים והוא משמש אותי בעיקר לסידורים בזמני הפנוי . ואין לי הרגשה שכל הזמן נועצים ברכב מבטים .

לגבי רכב יד שתיים , אני קצת מתקשה להאמין למודעות ביד שתיים שהרכבים לא ראו מסלול . אפילו יש מודעה שהרכב סטוק וכמה שורות למטה מופיע פירוט של תוספות ( לא קוסמטיות ).

כל הרכבים 2018 מגיעים ברמת אבזור אחת .

אני פוגש לא מעט אחת אדומה בעיר, והיא מושכת מבטים. הכנף (והצבע אולי) לא ניתנת להתעלמות. אישית אני חיפשתי רכב סליפר . 

גם הגולף וגם הקופרה נראות תמימות למראה. ובוודאי בצבע לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, zaf כתב:

אני פוגש לא מעט אחת אדומה בעיר, והיא מושכת מבטים. הכנף (והצבע אולי) לא ניתנת להתעלמות. אישית אני חיפשתי רכב סליפר . 

גם הגולף וגם הקופרה נראות תמימות למראה. ובוודאי בצבע לבן.

הגולף יחסית גם נשמעת תמימה... בניגוד לקופרה.

יש טייפ אר כחולה בשכונה, לדעתי הרכב by far הכי יפה בקטגוריה (הצורה הנוכחית) 

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...