Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה דמיו 2002 - בעיית ראש מנוע, האם כדי לתקן?

אברהם סבג
שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי מאזדה דמיו 2002,

במהלך נסיעה החלו רעשי תקתוק מכיוון קדמי של הרכב, המשכתי בנסיעה כאשר יש תקתקוים מדי פעם.

לאחר מכן האוטו לא נתן גז, וכל הנורות ברכב דלקו והאוטו כבה.

לציין כי היום מנוע תקין ולא עלה.

עצרתי בצד הדרך פתחתי מכסה מנוע , ויצא מעט עשן לבן מהמנוע.

לא ניסיתי להניע שוב.

המוסכניק אומר שיש בבעיה של 'פאקום ראש'.

מדובר ברכב ישן כאמור, עשה 310k ק''מ.

האם כדאי לתקן? האם כל המנוע בעצם הלך? האם תיקונים מעין אלו מחזיקים או שאני פשוט רק דוחה את הקץ בכמה חודשים...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של תקציב, אם תמצא ראש מנוע מפירוק יש סיכוי שתסגור את כל התיקון בתחום ה 1500-2000 ש"ח

אני באופן אישי לא הייתי מחליף אוטו טוב בגלל סכום כזה, לשאלתך אני עשיתי ראש מנוע ומשאבת מים לאימפרזה ב 350 אלף ק"מ (5500 ש"ח) והראש החזיק עד 660 אלף ק"מ (כן, נהגתי הרבה בתקופה ההיא)

תזכור שכל רכב שתקנה, גם ב 60 אלף ש"ח, יסחוב תקלות של היד הקודמת, אם יש לך רכב שאתה מתחזק בצורה מלאה ועושה טיפולים בזמן הוא יחזיק הרבה מעבר למה שאתה מדמיין

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...