Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס CLS 63 AMG עם 21,000 ק"מ - תוצאה גרועה במכון

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 1441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרצדס מדגם CLS 63 AMG בתצורת 4MATIC מודל 2017 הינו רכב שאמור להיות רכב פרימיום איכותי. 

מוזר לראות שלרכב כזה עם 21,271 ק"מ בלבד שנכנס לבדיקה של מכון מכובד יצאה חוות דעת גרועה מאוד בסניף מנוע. 

נרשם לגבי המנוע - "לא תקין". פירוט: "רעשים במנוע + מגלגלות ואביזרים, צריכת שמן מבלאי, חוסר שמן במנוע, נזילות שמן, לתקן קורוזיה וסימני נזילה. "

חוות דעת כזו מתאימה לבדיקה של איזו יונדאי פשוטה בת 15 עם 200,000 ק"מ. 

עולות בדעתי מספר סיבות אפשריות למימצא מפתיע כזה:

1. הזנחה ושימוש פושע מצד המשתמש/ים. נשמע לא סביר. 

2. האיכות של מרצדס , גם בדגמים היקרים והאיכותיים, כבר לא מה שהיה פעם. (מנוע עם נזילות שמן וסימני קורוזיה ב- 21K ק"מ. פעם מנועי ה V-8 החזיקו קרוב למליון ק"מ....) נשמע מפתיע ולא כ"כ סביר...

3. מכון הבדיקה החמיר לכאורה ללא ביסוס ועיוות לכאורה ממצאים. 

הסיבות האפשריות: 

- משרת היטב את אינטרס מזמין הבדיקה הלא זולה ככלי להורדת מחיר. 

- משרת היטב את כסת"ח המכון המחויב לפי הוראות משרד התחבורה לתת אחריות למנוע לשלושה חודשים. ברגע שציינו לא תקין ופירטו שלל תקלות הקשורות למנוע הרי הצילו עצמם מתביעה עתידית. כידוע לתקן מנוע מרצדס  5.4 ליטר בתצורת V-8 זה לא דבר זול...

מה דעתכם? 

ScreenShot_20200515140527.thumb.png.3c5d90bfdb07d4858b4bae907a5df566.png

Mivdak

NEWRISHAYON.pdf

עריכה אחרונה על ידי beamvelavan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג. אבל יש לי שאלה: האם מי שלקח את הרכב לבדיקה טרח לבדוק שמן ומים לפני כן? האם ממצאי המכון תואמים לממצאי הקונה הפוטנציאלי?

סיפורים על מכוני בדיקה יש מכאן ועד בריסביין. אתה מעלה כל מיני חשדות. לכן אני שואל על התאמה בין ממצאי המכון לנתונים קודמים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם תקנה רולס רויס ותתעלל בה תוכל להגיע לתוצאה דומה בפרק זמן קצר אף יותר.

לפי הרשיון והבדיקה נראה שהרכב לא עבר חיים קלים, זה לא מעיד על האיכות הכללית של מרצדס.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוכש AMG 63 בדרך כלל לא נוהג רגוע - ולהלן התוצאות.

אישית לו הייתי מעוניין ברכב הייתי לוקח למוסך שמתמחה במרצדס שיחווה דעתו, רוב הדברים נראים כסת"ח. קשה לי לראות איך אפשר לראות "צריכת שמן מבלאי" אם היה כתוב סמני שריפת שמן - ניחא.

כמו כן יש לבדוק אם בוצע טיפול שנתי כל שנה או שהרכב נוסע על שמן ישן.

עוד ממצא מעניין: תוקף רישיון הרכב פג ב-28/06/2019 ולא חודש, האם הוא עומד במגרש תקופה ארוכה, ומחכה לקונים? זה יכול להסביר חוסר בשמן/מים.

גם הסטוריה ביטוחית כדאי לבדוק,  כלי רכב כאלה  מועדים לתאונות.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב נרכש מכונס או מחילוט ועמד במגרש עד היום? כמעט שנה ללא רישוי?  עשוי להסביר יובש ורעשים לאחר שהניע אחרי שעמד כל כך הרבה חודשים.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שכונס הנכסים הזמין בדיקה שתכסתח אותו מכל הצדדים. אישית - לא הייתי נוגע - גם לא במקל.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, beamvelavan כתב:

אכן כי כן.  זה רכב למכירה ע"י כונס נכסים. גם נראה ברישיון שהרכב מעוקל (ומשועבד).

רצ"ב מודעת כונס הנכסים. 

AD.pdf 19.33 kB · 2 downloads

image.png.713b50231af5f084b1e7222a9077aebb.png

סעיף 4 במודעה מציין במפורש שהרכב תוקן לאחר תאונה באופן מקיף ! 

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 4 הוא סעיף הכסת"ח. בתקווה שיבוא אידיוט וישלם הרבה יותר ממה שהרכב שווה, ויחשוב שהוא רכש מציאה, כשהוא (אולי) יגלה שמדובר ברכב שעבר תאונה רצינית ותוקן בצורה חסכנית, יראו לו את סעיף 4, והוא לא יוכל לבוא בטענות - אלא לעצמו. לפני שנה בערך היה בו איזה חכלומוג שרכש AMG 45 אחרי תאונה, וחשב שהוא עושה את רכישת חייו - את האמת המרה הוא גילה עד מהרה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה התכוונת לסעיף 5 (סעיף 4, קפיצים, תקין). אבל מי שסרק את הדוח הסתיר את הנתון.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר. כשבוחנים את בדיקת המכון בקפידה רואים איזה חצי מילה בסעיף החמישי. כמובן שאם מי שסרק את הדוח לא היה משמיט את הפסקה כל חידה היתה נפתרת מעצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה אפשר לראות בסעיף החמישי כתוב שהרכב עבר תאונה בחזית במשמעות נמוכה - כבר ראיתי דוחות דומים לכלי רכב שעברו תיקון אחרי אבדן להלכה. וד"ל. סעיף 4 בהודעת הכונס הוא נורה אדומה באדום בוהק גם בלי לראות מה כתוב בסעיף 5 דוח הבדיקה.

• רעיון טוב! 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...