Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מנוע 1.2 3 צלנדרים

יוסי באבא
שימו לב! השרשור הזה בן 1443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 שעה, רועי5 כתב:

באת בזמן, מתוך היכרות שאני מניח יש לך לדבריך עם שתי הורסיות, מה ההתרשמות שלך מההבדלים בין השתיים. יעזור לי לעשות החלטה.

לטווח ארוך שווה לשקול את הדיזל . 

לא ידועות מחלות ובעיות למנוע הזה ואני מאמין שהוא פחות מתאמץ לסחוב את המשקל של ה 3008. 

בנוסף על אותו ליטר דלק אתה נוסע בממוצע 70 אחוז יותר כאשר זה סולר ולא בנזין, אותה עלות לליטר , אותו מחיר של אגרה שנתית פלוס מינוס . 

תכניס את זה לשיקולים שלך. 

נסעתי על הדיזל , כדי שהוא ייצא מהמקום כמו דגם בנזין צריך להיות במצב ספורט בהילוכים , אם חשוב לך לצאת מהר מרמזור אדום . אחרת אני חושב שכל השיקולים בעד נוטים לדיזל. 

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי 208 , 1.2 אטמוספירי ידנית,

נסעתי כמעט כ 4000 ק"מ מאז שרכשתי, בינתיים הצריכה הממוצעת אצלי נעה סביב ה16.5 ק"מ לליטר, זה כולל שני שליש נסיעות עירוניות כולל עליות קטנות, בדר"כ בלי פקקים אך יש עומסים מידי פעם, ושליש בינעירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי עם ה-3008 מנוע 1.2 בנזין בחו״ל והיא היתה מצוינת.
צריכת הדלק לאורך 3000 ק״מ היתה כ-14 ק״מ לליטר, רובם בכבישים בין עירוניים של ספרד.
גם מנוע ה-3 צילינדרים מעודן וכמעט שלא מרגישים רעידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

-- ^ --

נסעת מהר :-)

עם C4 פיקאסו עם אותו מנוע, גם בספרד אך בעיקר בכבישים הרריים בדרום, ובנסיעה סה'כ רגועה קיבלתי (מדוד במשאבה) 16 ק'מ לליטר (גיר ידני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה המנוע הזה עושה על 308/308SW?
308, 1.2 , 2014, גיר 6 הילוכים.

בנסיעות עירוניות, בעיקר קצרות - צריכת דלק של 1/9.5.

במשולב(בדר"כ כביש 6 ), סדר גודל של 1/13.

סגנון הנהיגה שלי רחוק מלהיות חסכוני, גם בדרכים עירוניות וגם בבין עירוניות.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...