Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לדגמים השונים של X5

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח לפורום , לאחר התלבטות גדולה הוחלט להגשים חלום וללכת על X5.

אין שום סיבה לאוטו הזה , אני צעיר בן 24 , רווק ללט מחיובות , פשוט זה החלום , התקציב הוא בסביבות ה70 והשנתונים שנכנסים לי זה בול הצורה שאני מחפש 2008-2010 , עכשיו מבחינת אמינות לדגמי מנוע השונים , אשמח לחוות דעת על הדגמים , אני עובד כמכונאי אופנועים , אז טיפולים רגלים וקצת מעבר יהיו בבית.

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון כמה דברים לפני שתחליט ללכת על הרכב:

• מוניטין האמינות של BMW ובפרט BMW X5 לא מזהיר, בלשון המעטה
  • רכב בן 10-12 שנים, ובמיוחד רכב שהאמינות שלו כחדש הייתה נמוכה, כנראה שלא יתיישן בצורה טובה
  • הביטוח עלול להיות מאוד יקר (לשם השוואה Q7 2012, עלות ביטוח של 13500 ש"ח, כל נהג מעל גיל 30)

אם מעבר לכל מה שרשמתי החלטת שחשקה נפשך ב X5 - חפש את מנועי הדיזל שנחשבים יותר אמינים ממנועי הבנזין בשנתונים אלו. בנוסף, תוודא שהרכב טופל כהלכה בעברו, ובעיקר ביצע את כל עדכוני התוכנה מהיצרן במועד. שיהיה בהצלחה!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, HeinanCA כתב:

קח בחשבון כמה דברים לפני שתחליט ללכת על הרכב:

• מוניטין האמינות של BMW ובפרט BMW X5 לא מזהיר, בלשון המעטה
  • רכב בן 10-12 שנים, ובמיוחד רכב שהאמינות שלו כחדש הייתה נמוכה, כנראה שלא יתיישן בצורה טובה
  • הביטוח עלול להיות מאוד יקר (לשם השוואה Q7 2012, עלות ביטוח של 13500 ש"ח, כל נהג מעל גיל 30)

אם מעבר לכל מה שרשמתי החלטת שחשקה נפשך ב X5 - חפש את מנועי הדיזל שנחשבים יותר אמינים ממנועי הבנזין בשנתונים אלו. בנוסף, תוודא שהרכב טופל כהלכה בעברו, ובעיקר ביצע את כל עדכוני התוכנה מהיצרן במועד. שיהיה בהצלחה!

הביטוח ידוע והוחלט שהטעם לעשות מקיף שהשווי שלו רבע מהאוטו לא ראלי גם במידה ויהיה את הכסף , חובה וצד ג ואני אחפש מקיף רק כנגד גניבות.

דווקא על המוניטין של 3.0 דיזל שמעתי דברים טובים והוא הכי.מוצלח , יש דברים שצריך לבדוק (הכוונה למחלות וכדומה)

מכונאי BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שידוע לי על מחלות מיוחדות. כמו תמיד חשוב לוודא שהרכב עבר את כל הריקולים (והיו כאלו בשפע) ואת כל העדכוני יצרן (למידע מלא אתה יכול לחפש באתר של איגוד הרכב האירופי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק במקביל את עלויות האחזקה השוטפות כדוגמת ברקסים, וצמיגים, כמה עולה טיפול קטן וגדול...

זה כיף להגשים חלום אבל תהיה מודע כמה עולה לחיות עם החלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, llaavvii כתב:

תבדוק במקביל את עלויות האחזקה השוטפות כדוגמת ברקסים, וצמיגים, כמה עולה טיפול קטן וגדול...

זה כיף להגשים חלום אבל תהיה מודע כמה עולה לחיות עם החלום.

היי תודה , טיפולים כגון טיימינג , ושוטפים רגלים אין בעיה לעשות עצמאית בבית , אני מודע לאלקטורניקה היקרה  מאוד .

מכונאי BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, HeinanCA כתב:

בהמשך לדיון פה, אם החלום הוא BMW מסדרת X - ממליץ לך בחום לרדת ל X3 ולקחת שנתון 2014-2015 דיזל. הרכב נחשב הרבה יותר אמין ומוצלח

החלום הוא X6 אבל ריאלי יותר במחירים X5 , ה X3 שנת 2014 תעלה מעל 100 , בעוד שאפשר להשיג X5 2009 ב60 אלף , השדרוג ממש לא שווה במיוחד הירידה באבזור 

מכונאי BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עלול להתאכזב. אתה

תרהל רכב ישן עם קמ מטורף כנראה ידיים מרובות, כל העור בלוי כבר כל המערכות מיושנות, אתה תקבל רכב בן 12-11 שייראה וירגיש רכב בן 12-11. לגבי פוזה (שזה כנראה החלום) - רוב האנשים יראו שזה רכב ישן. לא יודע כמה פוזה תקבל. עדיף תחכה, תעבוד קשה ותגשים חלום באמת כשיגיע הזמן (תקנה חדש). חבל לבזבז מלא כסף על רכישת רכב שדברים פשוטים כמו צמיגים יכולים לצאת לך מאוד יקר. (במיוחד אם תרצה את הצמיגים הרחבים). 

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Smiro כתב:

אתה עלול להתאכזב. אתה

תרהל רכב ישן עם קמ מטורף כנראה ידיים מרובות, כל העור בלוי כבר כל המערכות מיושנות, אתה תקבל רכב בן 12-11 שייראה וירגיש רכב בן 12-11. לגבי פוזה (שזה כנראה החלום) - רוב האנשים יראו שזה רכב ישן. לא יודע כמה פוזה תקבל. עדיף תחכה, תעבוד קשה ותגשים חלום באמת כשיגיע הזמן (תקנה חדש). חבל לבזבז מלא כסף על רכישת רכב שדברים פשוטים כמו צמיגים יכולים לצאת לך מאוד יקר. (במיוחד אם תרצה את הצמיגים הרחבים). 

דווקא הישנים זה חלום הילדות , הצורה הזאת היא אישית בשבילי הצורה הכי יפה , אני קונה את האוטו מהסיבה שמאז הייתי ילד

רציתי את האוטו הזה , אני מחפש לאט לאט משהו שמור , לא משנה לי אם האוטו יהיה ישן , במחיר שהקצבתי לעצמי מאפשר את השנתונים

האלו , בנוסף יש בצד 10 לבלאי או תקלות כלשהם

מכונאי BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10K בצד זה כלום, תקנה פיקנטו עדיף, אתה כנראה לא מבין למה אתה נכנס.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...