Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש של קליקים מאחורי ההגה ברכב חדש - קיה סטוניק 2019

David17
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין מה לעשות בדיוק כמו במקרה של פותח האשכול. זה הרכב לטובה ולרעה.

לא רוצה רעש בכלל ? קנה רכב חשמלי.

האם אתה מכיר את הרכב?

זה לא עניין של חשמלי או לא?

הרעש של המנוע מזכיר בכיף את שנות ה80- איך רעייתי אמרה- רעש של טרקטור- עושה כאב ראש...

משהו לא הגיוני...

אני אשמח לשמוע חוות דעת של מי שיש לו את הרכב הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לתקתוקים- יש את זה רק בתחילת נסיעה ורק אם המנוע קר. סביר להניח שזה רעש בגלל התחממות הפלסטיקה או משהו.

הייתי במוסך (האוטו באחריות אז שיעבדו קצת) והמכונאי ראשי לא מצא כלום והוסיף שברכב אין כמעט תקלות. והאמת אני מאמין לו.

בנוגע לרעשי כביש- זאת לא תקלה בעיקרון. בגלל מבנה האוטו (ג'יפוני וגבוה) והצמיגים אז יש רעשי כביש מוגברים.

ובלי קשר גם מנוע 3 צלינדרים עם טורבו הוא מאד רועש.

אבל האוטו באחריות אז תקח את הרכב למוסך ותבקש שיבדקו, רעש דרך חריג לא בעיה לבדוק בנסיעה בכביש מהיר.

רק אל תצפה לנפלאות כי קיה ויונדאי הם לא אלופים בבדוד רעשי דרך וסביר להניח שככה הרכב ישאר.

אגב, אני בודק אופציות לבידוד הרכב בעזרת ספוג בידוד וקצף בידוד. אולי אצליח לסגור חורים במבנה הרכב אם קיימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מכיר את הרכב?

הרעש של המנוע מזכיר בכיף את שנות ה80- איך רעייתי אמרה- רעש של טרקטור- עושה כאב ראש...

משהו לא הגיוני...

הציפייה של רוכשים מרכב חדש לשקט או מינימום רעש בתא הנוסעים קצת מוגזמת במקרים מסויימים. אני לא רואה סיבה להכנס לעובי הקורה בנושא.

תפעילו מוזיקה בזמן הנסיעה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים על השיתוף.

יש כאן משהו הזוי. יונדאי 10 2018 פי מאה שקטה.

רכב שעולה הרבה יותר עושה רעש כטרקטור. תאמינו לי שלא הייתי מתקרב לרכב אילו הייתי יודע. זה מוגזם.

קראתי ןראיתי סרטונים עליו.. כולם אומרים חווית נהיגה טובה..הזוי.

צריך לקנות אטמי אוזניים רכב 2020.

יום ראשון אקח למוסך. בע"ה.

אשמח לשמוע על יכולת בידוד כתוספת...

תודה שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מנסיוני בבידוד רכבים שהיו לי וגם ברכב העכשווי יונדאי i 30 2019,

אתה יכול לבודד רצפה בחומרים בולעי רעש, עד גובה הדוושות בחיבור למעלה ,מעבר לזה באיזור קיר האש אין גישה בלי לפרק דש בורד קומפלט.

כל הפתחים מתא המנוע לתא הנוסעים סגורים בגומיות חזקות ולהוסיף שם חומר ,אין מצב.

גם אחרי 2 שכבות חומר בידוד ,אתה עדיין תשמע רעשי כביש, זה לא פותר את זה באופן מוחלט ,צמיגים שקטים וטריים יותר גם עוזרים,

יש לך אפשרות לבודד שליש משטח הכנף הקידמית מבחוץ.

יש לך אפשרות להוסיף שיכבת חומר בידוד במכסה מנוע מתחת לשמיכה השחורה המקורית ששם.

עריכה אחרונה על ידי avi60769
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בסטוניק החלטתי לבודד את הפנלים של הדלתות כי הן ריקות לחלוטין מבידוד וגם בפאנל של דלת התא מטען.

אגב באיזה חומר השתמשתה לבידוד?

אני הזמנתי ספוג בידוד מסין זול ושוקל לקנות צמר זכוכית מבודד בניילון וניראה איך יבודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

בדלתות שמים חומרים דקים יותר מהרצפה, לדוגמא דיינמאט אקסטרים , פוקאל וכדומה.

ברצפה יש לך יותר מקום לחומרים עבים ואיכותיים יותר כדוגמת secondskin luxury liner pro המורכב משני סוגי חומרים שכבת גומי החוסם מעבר רעש ,ושיכבת ספוג צפופה הבולעת רעשים , וזה חומר כבד במשקל.

אפשר לשים גם שכבת פוקל או דיינמאט אקסטרים מתחת .

ועדיין אתה לא תקבל שקט מלא מרעשים כמו במכוניות יוקרה,

יש הבדל בשקט מרכב שלא מבודד כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מכיר את הרכב?

משהו לא הגיוני...

רעש זה ענין סובייקטיבי, רעש מסויים שמפריע לך לא בהכרח יפריע למישהו אחר.

הצעתי אליך היא כמו בדיוק כמו קודמך שהתלונן, גש לבדוק רכב אחר זהה, למשל רכב הדגמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש זה ענין סובייקטיבי, רעש מסויים שמפריע לך לא בהכרח יפריע למישהו אחר.

הצעתי אליך היא כמו בדיוק כמו קודמך שהתלונן, גש לבדוק רכב אחר זהה, למשל רכב הדגמה.

שלום חברים,

לאחר שיחה עם יועץ שירות של קיה- נאמר לי שזה הרעש של המנוע. בכל מקרה ממליץ להגיע אליו.

כאדם פשוט מן השורה, שלא "חי" או מבין ברכבים יותר מידי, האכזבה שלנו רבה מהקיה סטוניק 2020.

רעש מנוע חזק נכנס לתא הנוסעים! חבל שלא נשארתי עם הרכב הישן שהיה לי (יודנאי I 10 2018 ).

כל מי שמעוניין ישלח לי בפרטי ואשלח לו את ה"נעימות של המנוע"- מתוך התא נוסעים.

לא ממליץ לאף אחד לקנות אותו! ואם בכל זאת שיקחו לנסיעת מבחן קודם. אם הייתי עושה כן לא הייתי קונה אותו חד משמעי!

אני חושב שכדאי למוכרים להמליץ על נסיעת מבחן שמשנים מנוע וכו'.

כנראה שאוציא להם מייל על כך.

יותר מזה- כל החוות דעת שמפורסמות ביוטיוב ובאתרים - לא מוזכר כלל רעשי המנוע. מעניין אותי למה?

והאמת שמסקרן אותי מה קורה בשאר רכבים עם אותו מנוע כדוגמת יונדאי I 20 וכדומה.

כעת, אבקש את עזרתכם חברים,

היות וזה רכב חדש שרק ביום שישי לפני יומיים,עלה על הכביש, לא נראה שאוכל למכור אותו כעת בלי להפסיד עשר אלף שח!

מישהו מכיר מוסך מקום אמין שאוכל לשלוח אותו שיעשו לו בידוד לפחות בחלק הקידמי, בלי להפוך את כל הרכב?

אשמח לעזרתכם,

תודה!

עריכה אחרונה על ידי yanivnu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים על השיתוף.

יש כאן משהו הזוי. יונדאי 10 2018 פי מאה שקטה.

רכב שעולה הרבה יותר עושה רעש כטרקטור. תאמינו לי שלא הייתי מתקרב לרכב אילו הייתי יודע. זה מוגזם.

קראתי ןראיתי סרטונים עליו.. כולם אומרים חווית נהיגה טובה..הזוי.

צריך לקנות אטמי אוזניים רכב 2020.

יום ראשון אקח למוסך. בע"ה.

אשמח לשמוע על יכולת בידוד כתוספת...

תודה שבת שלום

יניב, הלקח הנלמד הוא שנסיעת מבחן היא חובה, ובנסיעת מבחן לא נוסעים כמו סבתא בשיעור נהיגה אלא לוקחים את הרכב לקצה (הקצה שלך, לא של הרכב) ובודקים אם הוא עומד בציפיות.

לגבי הבידוד - לא הכל אבוד, אתה צריך מתקין אודיו מקצועי שמבין דבר או שניים בסאונד (יש פה פורום שלם לזה, תתיעץ שם) וידע לבודד נכון את הרעשים.

לפות"ח השרשור והקליקים - הרכב באחריות, דבר אחד כתבו לך נכון, אם אתה מצליח לשחזר את הרעש - גש למוסך. אם לא, אתה עלול למצוא את עצמך מבזבז זמן.

מהמרכזי של קיה בפלמחים הייתי מתרחק, הרושם שלי מהם הוא שלילי מינוס.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, הלקח הנלמד הוא שנסיעת מבחן היא חובה, ובנסיעת מבחן לא נוסעים כמו סבתא בשיעור נהיגה אלא לוקחים את הרכב לקצה (הקצה שלך, לא של הרכב) ובודקים אם הוא עומד בציפיות.

לגבי הבידוד - לא הכל אבוד, אתה צריך מתקין אודיו מקצועי שמבין דבר או שניים בסאונד (יש פה פורום שלם לזה, תתיעץ שם) וידע לבודד נכון את הרעשים.

לפות"ח השרשור והקליקים - הרכב באחריות, דבר אחד כתבו לך נכון, אם אתה מצליח לשחזר את הרעש - גש למוסך. אם לא, אתה עלול למצוא את עצמך מבזבז זמן.

מהמרכזי של קיה בפלמחים הייתי מתרחק, הרושם שלי מהם הוא שלילי מינוס.

אכן, הלקח נלמד, בפרט שאתה רוצה לקנות לרעייתך רכב חדש, ועכשיו הסתבכת :-(.

שמעתי חוות דעת עליו, ולא חשבתי על כיוון כזה, כי פשוט לא האמנתי שרכבים חדישים.. במחירים הללו, אכן רועשים.

תודה רבה על כל העצות!

אנסה לבדוק שם על בידודים

מקווה שאוכל לתקן את ה"טעות"- לפני שאנסה למכור את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...