Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השאלת מד קומפרסיה באזור הצפון & עזרה בכיוון דיסטרוביוטור

YoniM155
שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחר"צ טובים!

לאחרונה קניתי סמוראי שדורש יד מטפלת בשביל לחזור לחיים.

התקנתי פלגים, מצבר ופלטינה לדיסטרוביוטור חדשים וניסיתי להניע.

יש שיעולי הנעה אבל עדיין לא ממש מניע.

אני מעוניין לשלול בעיית קומפרסיה ולדעת שזה לא העניין.

בנוסף אני מעוניין לדעת איך מכיוונים את הדיסטרוביוטור. קניתי ספר רכב ושם מסבירים איך לכוון הצתה עם אקדח אור כאשר המנוע עובד אבל איך מכוונים כאשר הרכב לא מניע?

אשמח לעצות רעיונות ומד קומפרסיה:-)

אם מישהו מעוניין להיות אקסטרה נחמד הוא מוזמן לקפוץ לפה לשים יד (אני גר במושב ליד הכנרת פרטים בפרטי) קפה ונשנושים עלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לכוון את ההצתה: (הכיוון הוא בערך - ללא שימוש במנורה סטרובוסקופית)

הנחת עבודה ראשונית: הפלטינות הורכבו וכוונו לפי הוראות יצרן הרכב, חופש הנעה ותושבות ציר המפלג תקינים, קפיצי משקולות לקידום הצתה תקינים - בקיצור: כל המפלג במצב תקין ומגורז.

גם התאור בהנחה שמינוס המצבר מחובר להארקה - צלינדר מספר 1 הוא הקדמי ליד הרדיאטור וסדר הצתה: אחד-שלוש-ארבע-שניים

תפרק מכסה שסתומים ותפתח מכסה דיסטריבוטור(מפלג), תכניס הילוך הגבוה (רביעי - גיר ידני) ותדחוף את הרכב כדי לסובב את המנוע - תוך סיבוב המנוע - תסתקל כיוון סיבוב הרוטור וכיוון סיבוב הקרנקשפט (גל הרכובה)

תסובב את המנוע עד שתירא שבצילינדר מספר 1 (הקדמי ליד הרדיאטור) נסגר שסתום פליטה ומתחיל פתיחה של שסתום יניקה והסימנים בגלגל תנופה או גלגל רצועה של הקרנק (אינני יודע בדיוק ברכב הזה) מראים לך את X מעלות לפני הנקודה עליונה של הבוכנה. (X זה המעלות הקדמת הצעתה שקובע היצרן)

ברגע הזה הרוטר בדיסטריבוטור נימצה בכיוון למצת צילינדר 1.

סדר הצתה במנוע 4 צילינדרים בטור הוא: 1-3-4-2 (לקרוא מספרים משמאל לימין: אחד-שלוש-ארבע-שניים)

תקשר נורה 12 וולט כלשהי (רצוי הספק נמוך) בין המינוס של הסליל הצתה להארקה.

שחרר בורג או אם מקבע מפלג ותסובב אותו בכיוון סיבוב של הרוטור עד שהנורה מתכבה - תסובב המפלג בכיוון הפוך של הרוטור

וברגה שהנורה נדלקת, תקבע את המפלג.

תרכיב מכסה שסתומים.

תרכיב מכסה מפלג ותוודא סדר הכבלים למצתים לפי סדר הצתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה adddiaz!

כיוונתי את הדיסטרו והוא הניע די מהר! אך מגמגם

תוך כדי פעולת מנוע שלפתי כובעי פלג והחזרתי, כל פעם כובע אחד

כששלפתי כובעים של צילינדר 3 & 4 לא היה שום שינוי בסל"ד או בסאווד

יש ניצוצות בכל הפלגים והשני צילינדרים שכן עובדים מחזיקים לבד את המנוע אז מכאן אני מסיק שהבעיה היא לא במערכת הדלק או החשמל אלא בברזלים.

רינגים, בוכנות, צילינדר או שסתומים

*אני לא מצליח לעלות תמונות

יכול להיות ש 2.5Mb זה יותר מידי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...