Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

0 ק"מ יתרונות/חסרונות

vogash
שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

אחרי הרבה התלבטויות החלטנו ללכת על רכב חדש.

ויש פה שתי אופציות:

1. לקנות רכב מהיבואן

2. לקנות רכב חדש 0 קילומטר

וכאן אני רוצה לדבר על אפציה שניה. רוצה לציין שרכב אני רוצה ציין שאחזיק רכב 6 שנים פלוס מינוס.

היתרונות

1. מחיר

2. קבלת רכב מיידית

חסרונות

1. לפי לוי יצחק ירידה של 13

2. קושי מכירה אחרי זה.

אחרי לא מעט שיחות גיליתי לא מעט אותיות קטנות.

שחברות ביטוח מתייחסות לרכבים האלה כאל רכב ליסינג ובמידה רכב נגנב או total lost הן מורידות 21% במקום 13% אף על פי שיש לך מסמך שרכב נרכש חדש 0 קילומטר.

למשל חברת טריידמוביל טוענים אדיף לקנות אצלם כי לא נרשם אצלם בהיסטוריית רכב שזה היה בחברת ליסינג אלא חברת מימון.

מה אתם אומרים על קניה 0 קילומטר בעלי רכבים כאלה אודה לתגובתכם.

הייתי מדביק נושא זה, כי לא מצאתי מידע מסודר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לא תמיד ההנחה ב 0 ק״מ גדולה לכן צריך לבדוק אצל היבואן למבצעים.

לשים לב לרמות האיבזור.

אורך האחריות לפעמים קצר יותר למשל בפיקנטו במקום 7 שנות אחריות ביבואן מספקים רק 3 אצל 0 ק״מ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב 0 ק"מ - גם חברות הביטוח וגם השוק הפרטי יתייחסו אליו כאל רכב ליסינג, אל תצפה שמישהו ישלם לך עליו מחיר מחירון פחות 13%. יתחיל ממחירון פחות 18-20% ומשם זה רק ירד. גם כאשר תרצה לעשות טרייד על הרכב יורידו לך כאילו היה ליסינג.

לקנות רכב חדש זה לא כלכלי, אם בכל זאת החלטת שזה מה שאתה רוצה הייתי ממליץ לך לקנות מהיבואן ולא מליסינג, יהיה לך יותר קל למכור/לעשות טרייד, גם ככה קשה למכור היום רכב בשוק הפרטי.

לגבי חברת מימון, אם היד הראשונה רשומה על שמך ורק יש שיעבוד אז אין בעיה עם זה, כשחיפשתי רכב חדש לחבר, באחד המקומות שבדקתי הם רושמים את היד הראשונה על שם חברת המימון כך ששוב, אתה מפסיד יד ולא יד פרטית.

רוב היבואנים נותנים היום אפשרויות מימון טובות, בנוסף כדאי לבדוק גם עם הבנק.

שורה תחתונה, ממליץ על רכב מהסוכנות עם מימון שלהם/בנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חברת מימון, אם היד הראשונה רשומה על שמך ורק יש שיעבוד אז אין בעיה עם זה, כשחיפשתי רכב חדש לחבר, באחד המקומות שבדקתי הם רושמים את היד הראשונה על שם חברת המימון כך ששוב, אתה מפסיד יד ולא יד פרטית

להפסיד יד אין לי בעיה, אבל זה שזו יד לא פרטית, מעניין איך יסתכלו על זה חברות ביטוח.

yulianx[/color];]

אורך האחריות לפעמים קצר יותר למשל בפיקנטו במקום 7 שנות אחריות ביבואן מספקים רק 3 אצל 0 ק״מ.

אכן, אני מסתכל על קיה ריו, שבסוכנות נותנים 7 שנות אחריות, אבל בחברות מימון או ליסינג רק 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה רכב מדובר וכמה הנחה קיימת עליו ב - 0 ק"מ? איזה רמות אבזור קיימות ב - 0 ק"מ לדגם הספציפי?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לבחון את 2 המקרים הבאים:

רכישת רכב - ומכירה אחרי שנה.

רכשת רכב - ומכירה לאחר 5 שנים ויותר.

במקרה הראשון - נניח ורכשת רכב חדש מהיבואן , האם אתה חושב שתצליח לקבל עליו מחיר מחירון? או מחיר דומה למה שניתן לקנות רכב 0 ק"מ

חדש לחלוטין משנה בכירה יותר מליסינג? כלומר אם ההנחה של ה-0 ק"מ מליסינג היא 15% הרי אוטומטית הרכב שלך אחרי שנה יהיה שווה הרבה יותר מ 15% פחות.

במקרה השני - אחרי שעוברים 4 שנים בדר"כ הרכבים מאבדים מעל 50% מערכם.. ולכן אם קיבלת הנחה של 15% היא כבר שקולה ל30% הנחה

לדעתי גם במקרה זה שהרכב ישן כבר לנסות למכור רכב עם עבר של 0 ק"מ בלינסיג מאשר רכב שנרכש מהיבואן.

הבעיה העיקרית היא טוטלוס או גניבה בשנה הראשונה ... במקרה הזה אכן רוכש רכב 0 ק"מ מליסינג חשוף לאובדן גדול יותר.

החישוב של חברות הביטוח דפוק... בדר"כ יש להם חדש תמורת ישן .. ורכבים שנרכשו מהיבואן זכאים לרכב חדש אפילו אם המחירון שלו עד 15% גבוה יותר

מהרכב שהלך בתאונה.

כלומר כבר מדובר בהפרש הרבה יותר משמעותי מההפחתה של ה- 22% שלהם.. מכיון שאירוע זהה עם רכב מהיבואן היית מקבל 15% מעל המחירון

וב0 ק"מ תקבל 22% פחות מהמחירון.. למרות שתשלום הפרמייה זהה.

אבל פה צריך לשקלל את הסיכויים שזה יקרה..

האם אני מוכן לשלם 15,000 ש"ח יותר ליבואן .. רק בגלל שיש סיכוי של פחות מ1% שהרכב שלי יגנב או יעבור טוטלוס בשנה הראשונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה רכב מדובר וכמה הנחה קיימת עליו ב - 0 ק"מ? איזה רמות אבזור קיימות ב - 0 ק"מ לדגם הספציפי?

מדובר על שני רכבים שאני בודק:

קיה ריו.

מחיר שלה 100000 כולל אגרת רישוי

0ק"מ ב88000 כולל אגרת רישוי+חיישנים+טיפול ראשון חינם

יש דגם יחיד

מאזדה 2

מחירון 108000 כולל אגרת רישוי

0ק"מ ב95000 כולל אגרת רישוי+חיישנים+טיפול ראשון חינם

הייתי בשתי סוכנויות ומקסימום שנתנו לי הנחה זה 1000 במאזדה ובקיה אמרו אין הנחות והם לא ממש ממהרים לתת הנחות כי באפריל מעלים מיסוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...