Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ליסינג ב110K בערך

SmartCoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 1928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

מחפש המלצה לרכב ליסינג (מהעבודה) בתקציב של 110K-115K.

בדקתי אופ' כמו ארונה (אין להם אופציה) וכאלו.

יש אופציה של 2008 אקטיב כרגע על הפרק אבל פנים הרכב נראה מאוד זול ופשוט.

מחפש רכב שיסע טוב, גבוהה (רצוי), פנים רכב מאובזר ונעים.

תודה רבה!

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון לפי אחת התגובות שלך אתה עם סופרמיני היום (איביזה).

לדעתי האישית אין טעם אמיתי לעלות קטגוריה לסופרמיני מוגבהת - אני חשבתי על אותו דבר אצלי בחברה(דווקא אצלנו יש ארונה) בגלל שאצלנו תמיד נותנים רכב ברמת האבזור הכי נמוכה והארונה מגיעה ברמת אבזור הבסיסית ברמת גימור גבוהה יותר(בקרת שיוט אדפטיבית לדוגמא) שאין באיביזה רפרנס - אם יש אפשרות לקחת סופרמיני קצת יותר מאובזרת במקומך הייתי הולך על זה.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול שאלה תמימה? חח

למה ליסינג ולא רכב חדש פשוט?

תודה :)

אני לוקח רכב ליסינג דרך החברה שבה אני עובד.

אם אני זוכר נכון לפי אחת התגובות שלך אתה עם סופרמיני היום (איביזה).

לדעתי האישית אין טעם אמיתי לעלות קטגוריה לסופרמיני מוגבהת - אני חשבתי על אותו דבר אצלי בחברה(דווקא אצלנו יש ארונה) בגלל שאצלנו תמיד נותנים רכב ברמת האבזור הכי נמוכה והארונה מגיעה ברמת אבזור הבסיסית ברמת גימור גבוהה יותר(בקרת שיוט אדפטיבית לדוגמא) שאין באיביזה רפרנס - אם יש אפשרות לקחת סופרמיני קצת יותר מאובזרת במקומך הייתי הולך על זה.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

היום עם איביזה (סטייל), אני מעוניין לבדוק אופציות לSUV, אחרת אקח שוב את האיביזה.

היום:

בעבר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ברשימת אפשרויות משהו חוץ מ 2008 אקטיב? אפשר לזרוק הרבה אופציות, אבל ממה שהבנתי, אי אפשר להזמין כל רכב שקיים בשוק.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ברשימת אפשרויות משהו חוץ מ 2008 אקטיב? אפשר לזרוק הרבה אופציות, אבל ממה שהבנתי, אי אפשר להזמין כל רכב שקיים בשוק.

פשוט לבקש דגם ולבדוק אם יש אפשרות.

אין רשימה מסוימת.

פשוט ארונה אין במלאי ולא יהיה עד יולי

היום:

בעבר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לארונה תא נוסעים שנראה מיושן ואין ממש יתרון לעומת הפיגו,הוא עם מתלים נוקשים משמעותית משל הפיגו והרבה פחות מהנה לנהיגה,אז למה לרצות ארונה?.

תראה את האופל,יש לי הרגשה שהוא ימצא חן בעיניך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני דווקא תא הנוסעים של הפיג'ו מרגיש מיושן, גם מבחינת תכנון וגם באיכות החומרים. מעבר לכך בעיני הנדסת האנוש שם פחות מוצלחת.

יתרון נוסף לארונה הוא מערכות בטיחות מתקדמות יותר עם בלימה אוטונומית שפעילה גם במהירות גבוהה יותר ובקרת שיוט אדפטיבית ובאופן כללי הסיאט מאובזר יותר.

הנאה מנהיגה זה כבר עניין של טעם אבל גם כאן אני מעדיף את הארונה. לזכות הפיג'ו נוחות נסיעה עדיפה.

אופל קרוסלנד מרגיש יותר מיקרוואן בסגנון סיטרואן C3 פיקאסו ופחות ג'יפון. הוא מאוד מרווח וגם נוח אבל קצת רך מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...