Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאשבורד מאזדה 3 2010 מתנפח - עדכון בנושא

motizkn
שימו לב! השרשור הזה בן 1670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את הרכב בחודש אפריל האחרון.

בעל הרכב הקודם שממנו קניתי טוען שהדשבורד במצב הזה כמה שנים.

הוא חשב שמדובר בבלאי, אף אחד במוסך מורשה בו הוא טיפל לא טרח לעדכן אותו שאפשר לבצע החלפה.

ולא נשלח אליו בדואר הודעה לריקול, רק מי שחפר ברשת יכול לדעת לדעתי התנהלות לא תקינה של היבואן.

בשיטת מצליח הזאת שלא לעדכן את הלקוח שאפשר לבצע החלפת דשבורד במסגרת האחריות הם חסכו הרבה מאוד.

אני בטוח שהרבה אנשים לא הספיקו להחליף.

כאשר קניתי את הרכב בחודש אפריל השנה ופניתי לדלק מוטורס אמרו לי הרכב שלך בן 8 והאחריות נגמרה.

אם הם כבר הגיעו לפשרה כפי שפרסם בשרשור הנ"ל עדי ממוסך שי לי.

אז לפחות שיחליפו לכל השנתונים של מאזדה בדור שני.

פשוט מרתיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלי להיכנס לפרטי המקרה הספציפי עם מאזדה, ההסכמים פשרה האלו זה מכת מדינה.

במקום שיבואן או יצרן, יקבלו בראש פעם אחת על הבעיה שהתגלתה, ופעם שנייה, חשובה יותר, על זה שהם ניסו להתחמק מאחריות.

אחרי דין ודברים יוצא בדר"כ שהחברה משלמת פחות או יותר,מה שהייתה אמורה לשלם מלכתחילה,

פלוס עמלה קטנה יחסית לתובע ועורכי דינו, שהם המרוויחים העיקריים פה.

צריך שופט אמיץ שיקום ויגיד, ההסכם נחמד, אבל אני, בתור מייצג האינטרס של הציבור, ולא של אף אחד ממכם, מחליט.

ולתת בראש שהבא שרק יחשוב על שיטת מצליח, יבין שזה לא כדאי לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...