Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

cx5 מול 3008

litalr
שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין כאן עניין של מאזדה מול פיג'ו - יש טענה בקשר לדגם ספציפי 3008 החדשה, עם ניסיון להראות ירידת ערך אסטרונומית בדרך לא מקובלת.

נכנסתי ליד 2 - יש שם למכירה כמה 3008 מודל 2017 הדגם החדש, ברמת גימור פרמיום. המחירים 157-164 אלף שקלים.

אתם מוזמנים לראות בעצמכם.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברור לך שעכשיו אין תשובה - דגם חדש לגמרי. נכון, למאזדה cx5 יש כבר ניסיון של שמירת ערך טובה.

במקומך , אם לא הייתי מוצא יתרונות מהותיים ב 3008 אחרי שתי נסיעות מבחן, ובמידה ושמירת ערך חשובה, הייתי בוחר במאזדה. אבל אם 3008 מרגיש לי רכב יותר טוב ויותר מתאים לשימוש, הייתי רוכש פיג'ו.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו נסכים שלכל דגמי ה3008 היו ירידות קיצוניות ובדגם הזה הזמן יגיד?

אבל אם ללמוד מהניסיון עם פזו 3008 אז גם הדגם הזה שנה הבאה ירד בצורה קשה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, לדגם הזה הזמן יגיד.

כי הדגם הזה מציע רמת איכות ופינוקים שאין בדגמים בקבילים.

בנוסף תוקנו מחלות ילדות של מנועים והגיר הוא פלנטרי מיצרן יפני מוכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו נסכים שלכל דגמי ה3008 היו ירידות קיצוניות ובדגם הזה הזמן יגיד?

אבל אם ללמוד מהניסיון עם פזו 3008 אז גם הדגם הזה שנה הבאה ירד בצורה קשה מאוד.

אתה ממשיך בשלך...

למה כוונתך ״כל דגמי ה3008״? הדור החדש הוא בסה״כ הדור השני של הדגם הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3008 קיים בארץ משנת 2010 בערך ,תמיד היה לו מנוע 1600 עם שינויים קלים בהספקים ,גם הצורה והפינוקים השתנו קלות.

ב 2015/2016 הרכב נמכר במחירון של 140 K כאשר כרגע ביד 2 יש דגמים של של 2015 במחיר של 65 אלף שזה פחות מחצי תוך פחות מ3 שנים.

ישנם גם 2016 במחיר 80 אלף וזה רכבים פרטיים.הסגירות יהיו נמוכות יותר.

ההבדל בין הדגמים זה לא במנוע ובגיר ,זה רק בפינוקים ובעיצוב.

לקוח קנה רכב ב140 או 130 ושנה וחצי אחרי הרכב ימכר ב80 .אם זה לא ירידת ערך אז מה כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם 3008 מודל 2016 שעלתה בתור חדשה 130 אלף₪ עכשיו נמכרת ב 90 אלף, זאת שמירת ערך מצויינת, ולא רק בשביל פיג'ו.

נכון, זה לא קורולה, אבל עדיין לא צניחה חופשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאודיו, ב 2017 לובינסקי הביאו 3008 דיזל במחיר של בנזין ואני חושב שהוא מחזיק כיום נתח עיקרי במכירות. אחלה מנוע והגיר זו כבר הגרסה השלישית שלו והוא מאד אמין ( גם בגרסה הראשונה). המולטימדיה השתנתה. מערכת המיזוג השתנתה, הסלון גם לא שזה משנה. קשה לשכנע את המשוכנע

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאד מחיר הרכב היה קרוב יותר ל140 ויש למכירה ב80 שנת 2016 או ליתר דיוק סוף 2016 וזה ירידת ערך רצחנית.

60 אלף בפחות משנתיים ,גם 50 אלף זה הרבה מאוד כסף לתקופה של שנתיים.

2015 יש במחירים היורדים מ70 וזה לא מחירי סגירה.

בהחלט לא ניתן להשוות את הירידת ערך להונדה ,מזדה,טויוטה,יונדאי,קיא ועוד אבל גם פיאט 500 X לא יורדת בערך ב 50/60 בשנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למכירה גם טויוטה ורסו בת שנתיים שירדה 50 אלף שקלים מהמחיר המקורי. השאלה מה מסתתר מאחורי המחיר הזה ( ליסינג / תאונות/ קילומטראז' מטורף? ).

לפני יומיים, בהודעה שלך, המחירים ל 3008 מודל 2016 היו 95-100 אלף שקלים. אחרי יומיים הם ירדו ל 80 אלף ₪? באותה ההודעה רשמת שירידת ערך 80 אלף בשנתיים, עכשיו זה כבר 50-60?

ועוד פעם - הדגם הישן היה הרבה פחות טוב מהחדש, וככלל - ברגע שנכנס דגם חדש, הישן יורד במחיר יותר חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על איכות הדגם.אני טוען שירידת הערך היא קיצונית.טויוטה ורסו מליסינג אם קילומטרז אין סופי אז יתכן אם לא אז הירידת ערך מאוד נמוכה.

בקריאה מאתר אוטו מופיע שהמחיר של היבואן ל3008 היתה 144 אלף שקלים.

כרגע יש כמה 3008 פרטיות 2015 בפחות מ70 אלף ,זה אומר שהרכב איבד מעל 70אלף שקל ב3 שנים .

זה נקרא ירידת ערך קיצונית ביותר.

אולי הרכב מצויין ואולי לא אבל מה שבטוח זאת ירידת הערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נהיה מדוייקים. יש כרגע בדיוק 2 3008 עם מחיר מבוקש של מתחת ל70 אלף. אני לא יודע מה הסיפור שלהן, ובכמה נקנו. אבל לאחת לפחות יש קילומטראז׳ גבוה מאוד (מעל 120,000).

על שאר הרכבים שם הבעלים מבקשים מחירים שבין 85k ל100k.

ושוב בפעם האלף, מדובר ברכב אחר לחלוטין ממה שנמכר היום, אבל אין תתן לעובדות להשפיע עליך...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...