Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר לקבל גישה לאוטודאטה? יש קובץ שניתן להוריד?

Laurence
שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין יותר Trial ל 14 יום ללקוחות בישראל, יש אפשרות לקבל חודש הדגמה בתמורת תשלום 9.90 לירות שטרלינג.
מעולם לא הזדהנו בתור לקוחות מישראל.. ברוך בורא הכפר הגובאלי :)

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דבריו של בוקי.

גרסה 3.45 עובדת בצורה תקינה אך ההתקנה מורכבת יחסית. אני הצלחתי להתקין אותה.

מומלץ להתקין בסביבה וירטואלית, כדי להימנע מפגיעה במערכת ההפעלה (כי מתקינים כל מיני דרייברים וקבצים וכו') וגם מוירוסים (הגרסה שהורדתי הייתה נקייה מוירוסים).

תודה על המוטיבציה,

ביצעתי נסיון התקנה נוסף על וינדוס7 32 ביט שרץ על מכונה וירטואלית, והפעם ההתקנה הצליחה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שאני צריך נתונים עבורו הוא שנתון 2014, אז אם הגרסא הכי חדשה היא 2011 או 2013, אני מניח שזה לא יעזור לי

תגיד מה אתה צריך בדיוק,

אולי אוכל לעזור

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

boo f#cking hoo

לכולנו (חברי כנופייה) יש גירסאות אוטודאטה מאתרי טורנטים והכל בסדר.

אם אתה ממש חושש, תתקין במכונה וירטואלית..

1. לצערי בזמן האחרון הם סגרו את הברז הזה, איש מאיתנו כבר לא מצליח לקבל גישה זמנית.

2. הצלחת להתקין ולהריץ את הגירסה של 2013?

אצלי היא לא עבדה על 2 מחשבים שונים..

הגירסה העובדת האחרונה שיש לכולנו מעודכנת לתחילת 2011

אתה אומר את זה בכזה בטחון ומישהו עלול לחשוב לרגע, שאתה באמת מבין על מה אתה מדבר.

גם לי יש אוטודאטה שהורדתי בעבר מאתרי טורנטים. אחרי תקופה פרמטתי את המחשב והחלתי לחפש עוד פעם. עברתי בערך על כל אתרי הטורנטים המוכרים (לפחות 10) ובכולם היו ווירוסים באוטודאטה.

בסוף חיפשתי ומצאתי עותק על דיסק ובזה נגמר הסיפור.

האם יש היום גרסאות נקיות? יכול להיות. כן צריך לדעת שזה הורדה בסיכון גבוה מאוד. בניגוד לקבצים עם תפוצה גדול כמו windows, office כו' שיש להם תגיות trusted\vip וכדומה (או לפחות גרסאות פרוצות מוכרות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מאי הפרכה של האמירה שישראל היא מדינה של דיסק אחד,

האם מישהו יוכל לענות על ששאלתי מוקדם יותר בדיון- למה לא לקנות (בעיקר כנופיה שעובדים הרבה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תוכנה למי שמתפרנס מכונאות, תוכנה שאמורה לעזור לך בעבודה, לעלות את רמת השרות שאתה נותן ובסופו של דבר להתפרנס יותר. מחיר מנוי לשנה למשתמש אחד ממה שביררתי, למשתמש שנרשם מחו"ל הוא כ 1500 ש"ח.

זה לא מחיר ריאלי לחובב שמשתמש בתוכנה שלוש פעמים בשנה.

אם היה מחיר סביר, בשמחה הייתי רוכש מנוי.

חוץ מאי הפרכה של האמירה שישראל היא מדינה של דיסק אחד,

כל הגירסאות הפרוצות של אוטודטה שמסתובבות ברשת, הועלו על ידי ישראלים?

99.99% שלא.

אני במקרה גולש בפורמי רכב נוספים, לא רק ישראליים. יש להרבה אנשים בכל מיני מקומות בעולם סורקי תקלות "מזוייפים" עם תוכנה פרוצה. זה לא משהו שבארץ המציאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבוקי אמר.

בסופו של יום רוב המידע זמין ברשת עם אוטודאטה או בלי אוטודאטה.

אוטודאטה מאגד את המידע וזה נח. אבל כשאין אז מסתדרים בלי..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...