Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת Start-Stop לא נכנסת לפעולה בפיז'ו 208 (נערך)

mister-wizard
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בבעלותי 208 בת שנה וחצי.

בימים האחרונים, כאשר אני עוצר ברמזור אדום ו/או חניה, המחשב מראה לי כי הוא מזהה שמערכת האקו (Eco) של המכונית צריכה לפעול (Start Stop), אך בפועל, המנוע אינו דומם וממשיך לרוץ.

אני מודע לכך שבעת שינויים קיצוניים בטמפ' (קיץ למשל), זה לא עובד מכיוון שהרכב חם מדי והמזגן ממשיך לעבוד, וקרה לי בעבר כי לאחר חופשות ארוכות, לוקח שבוע בערך לרכב לעשות את הפעולה הנ"ל (מאמין שזאת בעקבות התרוקנות איטית של המצבר עם הזמן ע"מ לתפעל את המחשב בזמן שהמנוע עצמו לא עובד לתקופה ארוכה) - אך הפעם, לא מדובר בדברים האלו...

האם מישהו יכול לתת עצה בבקשה, האם מדובר בסממנים מוקדמים של מצבר? האם לפנות ליבואן ולדרוש טיפול בתוקף אחראיות או שמה מדובר במשהו שקורה מדי פעם ולאחר שבוע יחזור לתפקוד רגיל?

יותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב , היבואן נותן אחריות למצבר לשלוש שנים . אצלי לדוגמא היה אותו דבר אחרי שנה והמצבר הוחלף לחדש (חסכו לי ₪1300)

השאלה האם s&s באמת חשוב לך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב , היבואן נותן אחריות למצבר לשלוש שנים . אצלי לדוגמא היה אותו דבר אחרי שנה והמצבר הוחלף לחדש (חסכו לי ₪1300)

ראה, אני אגיד לך את האמת - כן, ומ-2 סיבות:

הראשונה - זה חוסך לי דלק (רמזורים ארוכים של 2-3 דקות, זה בהחלט חוסך בהם).

השניה - זאת אחת האופציות אשר שיווקו לי עת רכישת המכונית, מכאן, אני מעוניין שהאופציה הזאת תהיה קיימת - זה כמו שיהיה מצב בו תהיה לי תקלה במצלמת רוורס או שהצג הדיגיטלי לא יעבוד...זה חלק מהדברים שקיימים ברכב ואני מעוניין שיתפקד, בטח ובטח אם לסדר את זה אמור להיות בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מצבר שנתיים אחריות

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא אתן לפות"ש טיפ: התנהלות נכונה עם דוושת הגז תחסוך הרבה יותר ממערכת S&S.

כל החסכון הצפוי מהמערכת מתנדף ברגע שמבינים את עלות המצבר ...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...