Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו סטלביו תלתן ירוק בנורבורגרינג

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שמושך אותי לשרשורים האלה זה לא המותג, זה אתה וחברייך חובבי המותג. מצחיק אותי לראות את התגובות שלכם ולכן אני רואה צורך להגיב. לעתים ברצינות לעתים בהומור. המתג הזה רחוק ממני, לטעמי הוא נחות מהמותג שאני רכשתי ממנו, בכל פרמטר. מעולם לא רואה עצמי רוכש אלפא בעתיד. כך שמבחינת אלפא, זה לא יזיז להם כי לקוח פוטנציאלי ממני לא יצא.

(ואגב, לפני כמה שנים בשרשור הבדולח אמרתי שאני הייתי רואה עצמי רוכש את הגולייטה תלתן - עד שהיווכחתי לזה שהאוטו איך נאמר, לא משהו בלשון המעטה).

את זמני אני מנהל כרגע בצורה מיטבית לדעתי ואם היה לי משהו דחוף לעשות הייתי עושה אותו, זה זמן הפנאי שלי כרגע בין עבודה לעבודה, מעין הפסקות כאלה. כך שגם לעצמאיים יש מספיק זמן פנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סמירו, עצם זה שאתה תורם (הרבה) חומר לשרשור הזה, זה כבר מחזק את הפרסום של הסטלביו ושל אלפא בכלל, כי יותר אנשים נכנסים לשרשור כאשר הוא ארוך יותר. ותודה על התרומה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נכנסים ורואים 1. שכנראה הזמן זויף. 2. אחד אומר שהרכב מתנהג זוועה ואחד אחר שאומר ההיפך, ואז סדרה של הודעות מיותרות. לא רואה איך זה יגרום למישהו לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ואגב, לפני כמה שנים בשרשור הבדולח אמרתי שאני הייתי רואה עצמי רוכש את הגולייטה תלתן - עד שהיווכחתי לזה שהאוטו איך נאמר, לא משהו בלשון המעטה).

רק מזכיר לך ש-135 זה רכב על הפנים. במקומך, הייתי לוקח את הדברים שלך עצמך בערבון מוגבל - הם נורא דינאמיים.

-------------------------------

באשר לסרטון, נראה שמישהו פישל שם בעריכה. בעבר הלא רחוק כבר עלו טענות דומות בנוגע לסרטונים של רכבים אחרים והם התבררו כבעיית עריכה נטו. הסטלביו מוסיף כמה ס"מ וכ-100 ק"ג לג'וליה, אז תוספת של 20 שניות ברינג נשמעת כסבירה בהחלט.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגוש הזה נמרח ונזרק לכל עבר. למי שלא שם לב יש שם כלוב התהפכות שמן הסתם מקשיח את המרכב ברמות שרכב סדיר לא יגיע אליו. מערכת פליטה לא מקורית. לא ידוע מה לגבי צמיגים ומתלים. אם הוא מתנהג ככה עם מרכב אז מפחיד לחשוב מה יהיה בלי.

מעבר לשיפורים ברכב, מה שמטריד אותי במבחני הנרבורגרינג הוא שהגענו למצב שבו ההבדל בין השיאים היא אינקרמנטלי, וככזה קשה לדעת כמה ממנו זה המכונית וכמה ממנו זה הנהג והתנאים הסביבתיים.

זו הקפה מאוד ארוכה, וכל הבדל קטן באחד מהפרמטרים הללו מתבטא בה בהפרש גדול יותר בזמן לעומת הקפה במסלול מירוצים קונבנציונלי.

כדי שזמני הנרבורגרינג יהיו כלי "מדעי" צריך לבצע את ההקפות הללו תוך ניטור מתמיד של תנאי הסביבה, והנהג חייב לנהוג הקפה מושלמת על ה-100%, ובהקפה כזאת ארוכה - זה לא דבר טריוויאלי לאף נהג אנושי.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נכנסים ורואים 1. שכנראה הזמן זויף. 2. אחד אומר שהרכב מתנהג זוועה ואחד אחר שאומר ההיפך, ואז סדרה של הודעות מיותרות. לא רואה איך זה יגרום למישהו לקנות.

אף אחד לא באמת זוכר מה כתוב בשרשורים. אבל הטראפיק עושה את שלו, והרכב נמצא בראש של האנשים. מדברים עליו. ככה פרסום עובד. רוצה לומר, במו הפוסטים המקטרגים שלך אתה תורם למכירות המותג.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מה שמושך אותי לשרשורים האלה זה לא המותג, זה אתה וחברייך חובבי המותג.

המותג או חובבי המותג, מה זה משנה? כשיש clash של fanboys זה עושה טוב למותג עליו מדברים גם אם הוא מודבק על מוצר מחורבן ברמות (לא אומר שזה המצב פה).

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא באמת זוכר מה כתוב בשרשורים. אבל הטראפיק עושה את שלו, והרכב נמצא בראש של האנשים. מדברים עליו. ככה פרסום עובד. רוצה לומר, במו הפוסטים המקטרגים שלך אתה תורם למכירות המותג.

די נו, מי קורא את השרשורים האלה בכלל?! מספיק שבערך כל אתר רכב מוכר מדבר על "המשאית המהירה בעולם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזכות השרשורים האין סופיים על הג'וליה, היא הפכה ללהיט מכירות היסטרי.

ומסתבר שהטרפיק עשה את שלו לא רק בארץ, אלא בכל אירופה.

זה שהיא אינה נמכרת, זה לא בגלל שאין לה ביקוש חלילה, אלא בשל העובדה שאף אחד לא נהנה לקנות בדוחק..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'וליה מטפסת לאט ובטוח - זו הדרך. מספרים פתיחה בומבסטיים עם נפילה בומבסטית אף יותר מיד לאחר מכן היא לא הדרך.

לדעתי התמחור לא מופרז, פשוט מכוונים למקום מסוים בשוק ובאופן טבעי, בטח לאור התחרות הקשה מאוד, יקח זמן להתבסס בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...