Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מולטימדיה בהתקנה מקומית" בפורד פיאסטה 2014-2016

AlonDrilich
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

בדרכי למצוא פיאסטה שמתי לב שמשנת 2014 ישנה מערכת מולטימדיה בהבדל מהדגמים הקודמים.

ראיתי שהמערכת בעברית לכן היא בהתקנה מקומית (כנראה של קוברה) מה שמעט מרתיע אותי.

מישהו מכיר את הדגם של המערכת? מנוסה עם רכב בשנתונים אלו ויכול להגיד לי איך איכות הסאונד? האם הוא חווה תקלות בה או חשמל שיכולות להיות קשורות? האם הכל עובד כשורה לאורך השנים? עוד דברים שצריך לדעת?

תודה מראש.

safsafsaf.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא המערכת שמותקנת בפיאסטה 2014.

בשלי מותקנת מערכת אחרת (עם igo ולא אנדרואיד) והיא עובדת מצויין.

איכות הסאונד טובה אך לא כמו המערכת המקורית (ללא מסך מגע) שהייתה לנו בפיאסטה 2013.

אין שום תקלות עם המערכת והכול עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת עם הצג החיצוני היא מערכת בהתקנה מקומית.

המערכת היא של חברת roadrover אשר להבנתי היא חברת מדבקה.

המערכת לא מדהימה, היא מריצה מערכת הפעלה windows ce 6 על גבי חומרה חלשה יחסית, מה שמביא לידי מערכת איטית שלא מאפשרת את את התקנת מרבית האפליקציות הפופלריות.

היתרון העיקרי שלה על המערכת המקורית טרום ההתקנה הוא החיבוריות בלוטוט' עם דיבורית ותצוגה גדולה של המצלמת רוורס.

מעבר לכך איכות השמע סבירה וממשק מעט "באגי" ומסורבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת המולטימדיה שהגיעה במודל 2014 טובה ואין איתה שום בעיות.

היא עדיפה משעותית על המערכת המקורית הפשוטה שהגיעה עד שנת 2013.

בכל מקרה, זו לא הבעיה של הפיאסטה... (אתה חושש מהמערכת אבל לא מהגיר? מוזר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת בניתי על הידנית אז אני חושש מהמנוע..הייתי הולך על 208 אם היה לסיגמנט מוניטין מוצלח יותר משמע ירידת ערך פחות מטלטלת וסבירות גבוהה לתקלות מעצבנות מה שכנראה פחות יקרה עם הפיאסטה. מבאס שאין סופר מיני במחיר סביר בלי פשרה שהיא דיל ברייקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה קצת מתפזר..

הידנית למיטב ידיעתי הגיע בגירסה פחות מאובזרת וללא מערכת מולטימדיה (אלא אם כן זה מייבוא מקביל אבל יש בודדות כאלו).

לא שמעתי על שום בעיית מנוע בפיאסטה.

מעבר לבעיה בגיר אין עם הפיאסטה שום בעיה.

על הגיר יש אחריות מורחבת של 5 שנים אם אני לא טועה ועל המוח 10 שנים.

ה-208 אופציה טובה, לא חושב שיש לה בעיות אמינות וירידת הערך דווקא צריכה לשחק לטובתך אם אתה רוכש משומש.

ובכל מקרה ירידת הערך של ה-208 נמוכה יותר מזו של הפיאסטה, לה יש את ירידת הערך הגבוהה ביותר מכול המכויות למיטב ידיעתי (50% בשלוש שנים!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין הידניות טרום המתיחה לאחרי המתיחה מסתכם בעיצוב חיצוני, מעט צבעים בפנים הרכב, מערכת hill-hold ותאורת יום שניתן להוסיף בקלות גם לדגם הישן.

רכבים מסביבת פברואר מרץ 14 החלו לקבל גם את המולטימדיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין הידניות טרום המתיחה לאחרי המתיחה מסתכם בעיצוב חיצוני, מעט צבעים בפנים הרכב, מערכת hill-hold ותאורת יום שניתן להוסיף בקלות גם לדגם הישן.

רכבים מסביבת פברואר מרץ 14 החלו לקבל גם את המולטימדיה

אתה בטוח?

אני קניתי ביולי 14 וזכור לי שהידנית באולם התצוגה הייתה עדיין עם המערכת הבסיסית (ומראות וידיות בצבע שחור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הידניות קיבלו מולטימדיה , בזו שנסעתי בה אז שבדקתי פיאסטה הייתה והמוכר אמר לי שככה קנה, וגם מופיעה בכתבה הזו http://m.icar.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99_%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F_%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%90%D7%AA%D7%99_-_%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A8_%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA/

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...