Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא נהנה מאופל אסטרה 13'

Sinistro
שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפרש בין דוושות בלמים הוא יכול להיות.

לא חושב שזה מעיד בהכרח(אחרי בדיקת מוסך שתאשר שהם תקינים) על תקלה - תנהג על הרכב ותתרגל בסוף.

לדעתי עשיתי פה הרבה טעויות ברכישה, אבל כבר רכשת - ותהנה מהרכב כל עוד הוא אצלך, לדעתי לרוב הדברים תתרגל ובמידה והרכב נקנה לא מזמן(עד חודש) מהליסינג לדעתי זכותך לבקש תיקון של המערכת ושל הusb והaux התקולים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

...

רגע אז מנסיונך עם הIX35 , דוושת הבלם שלה הייתה רכה? והאם זה דבר טוב?

אבא שלי אמר שהדוושה הקשה יותר של האסטרה היא יותר טובה..

ואיזה רכב הבאת לאחר האסטרה?

לא זכור לי משהו מיוחד לגבי הדוושה של ה-IX. בלימה רגילה לכל הדעות. הרכב עצמו זה משהו אחר, אבל לא ניכנס לזה.

ככל שתנהג ביותר רכבים במהלך חייך, אתה תראה שיש הבדלים בין תגובות הדוושות, הגאים ומה לא בינהם. זה פועל יוצר של הבדלים טבעיים בין היצרנים, וכן- גם טיפולים קלוקלים יכולים להרוס. בזמני היתה לי פיג'ו 306 1.8 ידנית שהיתה נפלאה, עד החלפת קלאץ' שהרסה את מהלך הדוושה. זה דרש ממני "ללמוד" שוב את הרכב (לא יותר מדי כי כבר מכרתי ועברתי לרכב אחר).

האסטרה הוחלפה באסטרה החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח שרשור, אמרו לך כבר. רכב מליסינג דורש יישור קו אחרי הקנייה.כל עוד לא ביצעת את זה, הבעיה לא בדגם אלא באוטו הספציפי.

אני שכרתי כזו אסטרה ליום וקצת, בחו''ל, זכור לי רכב מהודק, נוח וממש לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי אסטרה כזו למשך שבועיים (רכב חלופי משלמה סיקסט). ההתרשמות שלי היתה מאוד חיובית. רכב זריז ונעים מאוד, ואף שקלתי לרכוש כזה כרכב שני לפני כמה שבועות.

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהתקין לך את המערכת שמע בבונדד של שלמה סיקסט הוא קרוב לוודאי ״טורבו הדר״.

מוצע שתפנה אליהם ישירות לבדיקת המערכת.

רח׳ חיל השיריון 86 תל אביב.

תמצא הטלפון בגוגל.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהתקין לך את המערכת שמע בבונדד של שלמה סיקסט הוא קרוב לוודאי ״טורבו הדר״.

מוצע שתפנה אליהם ישירות לבדיקת המערכת.

רח׳ חיל השיריון 86 תל אביב.

תמצא הטלפון בגוגל.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בלבד:

תעשה סיבוב באסטרה זהה לשלך מיד פרטית(אם תמצא) עם נתונים זהים פחות או יותר, ואז תבין לבד למה לא קונים רכב מליסינג.

86 אלף נסיעת ליסינג ברכב עם טורבו. איזה יישור קו אתה תעשה לו זה יעלה לך סכום של 5 ספרות בשקט.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בלבד:

תעשה סיבוב באסטרה זהה לשלך מיד פרטית(אם תמצא) עם נתונים זהים פחות או יותר, ואז תבין לבד למה לא קונים רכב מליסינג.

86 אלף נסיעת ליסינג ברכב עם טורבו. איזה יישור קו אתה תעשה לו זה יעלה לך סכום של 5 ספרות בשקט.

יש סיבה שמזהירים ככ לא לקנות רכב מליסינג? למה שנהג יהרוס ככה רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי, זה מתחלק לשלשה גורמים:

אחריות הנהג כלפי הרכב

איכות התחזוקה שמעניקה חברת הליסינג

מערך מכירה משומן שלא בהכרח פועל בשקיפות

בהתחשב בכל אלה, מה הסיכוי הסטטיסטי שתקבל V בכל הגורמים לעיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנינו אסטרה טורבו 13' , בחברת ליסינג, כלומר יד ראשונה הייתה ליסינג ואנחנו יד 2 פרטית.

86K ק''מ

הרכב פשוט לא מהנה, הדוושת גז איטית מאוד, הIX35 שלנו עוקף אותה בתגובת דוושה.

הדוושת בלמים קשה ולפעמים שאתה לוחץ פעם אחת, הלחיצה השנייה תקשה יותר את הדוושה.

הAUX והUSB לא עובדים ואי אפשר לשים מוזיקה, יש מערכת מולטימדיה מקורית של אופל עם מסך מגע, אבל מה זה שווה שרק רדיו ודיבורית אפשר לשים...

המזגן מפוצץ ביותר מדי כפתורים וזה מסובך לתפעול באמצע נהיגה.

ואם זה לא מספיק, הרכב טוחן דלק ... (גם בנהיגה רגועה בעיר)

מה שבעיקר מפריע לי זו דוושת הבלמים, בIX35 היא רכה ונגיעה הכי חלשה בולמת את הרכב, באסטרה צריך ללחוץ יותר חזק לבלימה הכי איטית .. וזה מעצבן ובעיקר מעייף את הרגל.

בכל מקרה אני לא יודע מה לעשות, אני מאוד לא נהנה מהרכב ואני שוקל אולי למכור אותו או לחפש איזה טרייד אין.

אשתף מעט מנסיוני עבור שתי נקודות שמצאתי כמוזרות בהתרשמות שלך.

היה לאבי רכב כזה, סטיישן במשך כשנה וחצי ויצא לי לנהוג בו לא מעט.

לגבי התגובות של הרכב. הגיר אומנם קצת איטי, אבל אין שום סיכוי שI35 אטמוספרית תציג ביצועים או תגובות טובות יותר או אפילו קרובות גם עם גיר של פרארי F1.

האסטרה בהחלט רכב זריז. אולי כמות הרעש בI35 השפיעה על שיקול הדעת שלך, או שהרכב שלך פשוט לא תקין.

לגבי המזגן. הרכב אכן עמוס בכפתורים, אבל דווקא את תפעול המזגן עם החוגות המכניות של כיוון הטמפ' מצאתי כנוח מאוד, אולי הנוח ביותר שנתקלתי בו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בלבד:

4 רכבים רכשתי בשנים האחרונות מליסינג ואני דווקא מאוד מרוצה. כמה רכבים אתה רכשת מליסינג שאתה מביע עמדה כל כך החלטית?

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית בלבד לא מדובר פה על תקלות אלה על בלאי ושחיקת מכלולים עקב נהיגת(שוב) ליסינג.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי תיאורך הרכב נקנה משלמה סיקסט, אצלהם הרכבים שחוטים וקרועים, סע למכון הטסטים שיעלו את הרכב על מחשב והמחשב יאתר את כל התקלות

הם עשו בדיקה והכל יצא תקין , במוסך קומפיוטסט ליד הסוכנות

לפי דעתי האישית בלבד לא מדובר פה על תקלות אלה על בלאי ושחיקת מכלולים עקב נהיגת(שוב) ליסינג.

אני רואה מכוניות ליסינג ואנשים לא שוחתים אותם.. ממה שאני רואה בכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שלא שוחטים אותן? אתה סה"כ רואה אותן על הכביש. להעמיס מנוע איך שמדליקים את הרכב, הרבה גז וברקס, העברות הילוכים תוך כדי תנועה, נסיעה בסל"ד גבוה ועוד הרבה דברים אחרים - שוחקים את הרכב בצורה מואצת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...