Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהיות לגבי האיביזה קופרה החדשה

Henry123321
שימו לב! השרשור הזה בן 2543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למכובדיי,

לאחרונה עקב ה״באזז״ שעושה האיביזה החדשה (זו שעדיין לא הגיעה לארצנו הקטנטונת - או - ״מיני לאון״ לאור הדמיון הרב בעיצוב החיצוני) אני נתקל בחוסר ודאות שממש מציק לי על עתידה של האיביזה קופרה החדשה - אם תיוצר או לא.

בחלק ממבחני הרכב טוענים הכתבים שלא תהיה עוד אחת - עקב אחוז מכירות נורא נמוך, ובחלק מהכתבות - כמו בטופגיר למשל, טוענים שהמנהלים בסיאט מאד להוטים לגבי הקופרה ושהם חושבים שזה תת דגם מאד חשוב.

מישהו יכול להפיג את העננת חוסר ודאות הזו?

בברכה,

סיאטיסט נלהב.

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידוע לי על הפסקת ייצור איביזה קופרה, להיפך - קראתי שההבאה תקבל מנוע 2.0 טורבו, מה שיקרב אותה לליאון עוד יותר...

http://covsociety.com/new-2017-volkswagen-polo-gti-set-for-2-0-litre-power/

חפש "ibiza"

Cupra 280 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, גם אם לא תהיה קופרה, מנוע מוגדש עם 150 כ"ס כבר מוצע במכונית והוא מספק ביצועים נאים למדי. לעומת הנוכחית שלך, השיפור יהיה מורגש למדי.

שנית, מה שיותר מוזר הוא הויתור על גרסת 3 הדלתות, שגם מכרה יפה וגם מזוהה כל כך עם הקהל הצעיר יותר של האיביזה (בהערת אגב, איביזה נולדה במקור כ-3 דלתות בלבד). להבדיל, לפולו החדשה תהיה גם גרסת 3 דלתות, בדומה לדור הנוכחי.

שלישית, תוכל להנות מדברים אחרים באיביזה החדשה. פגשתי בה בז'נבה - והשיפור לעומת הנוכחית בולט; בעיקר באיכות החומרים ובמרווח הפנימי. אני משער ש-FR עם 150 כ"ס תהיה שדרוג מכובד למדי עבורך.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו GTI תיוצר עם 2.0TSI של הג'יטיאי הנוכחית. הקופרה תיהיה מקבילה ותיוצר גם היא לפי העיתונאים באירופה.

פולו מקבלת את מנוע שני ליטר 190 סוסים. בחלק מעיתונות טוענים שזה מנוע חדש לגמרי שלמעשה מחליף את 1.8 ויושב ב a3 החדשה.נראה לי קצת קניבליזם להשתמש באותו מנוע גם בגולף וגם בפולו. הלוואי ואני טועה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לעונים!

נחכה להודעה רשמית מסיאט..

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנית, מה שיותר מוזר הוא הויתור על גרסת 3 הדלתות, שגם מכרה יפה וגם מזוהה כל כך עם הקהל הצעיר יותר של האיביזה (בהערת אגב, איביזה נולדה במקור כ-3 דלתות בלבד). להבדיל, לפולו החדשה תהיה גם גרסת 3 דלתות, בדומה לדור הנוכחי.

שלישית, תוכל להנות מדברים אחרים באיביזה החדשה. פגשתי בה בז'נבה - והשיפור לעומת הנוכחית בולט; בעיקר באיכות החומרים ובמרווח הפנימי. אני משער ש-FR עם 150 כ"ס תהיה שדרוג מכובד למדי עבורך.

לא היה דיבור בזמנו שפולקסווגן הודיעו על קיצוץ שכזה ואין יותר מרכב 3דלתות לשלל הרכבים? (גם באאודי,גם בפולו\איביזה,גם בגולף\שירוקו)

או שסתם באזז לא נכון ?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה ליטר טורבו והאיביזה 1.5 יגיעו שניהם במרכב 5 דלתות בלבד.

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה יהיה בידול בין הדגמים. כי רוב הלקוחות הצעירים יעדיפו קופרה על פני פולו כאשר קופרה גם יותר זולה ונותנת את אותו בסיס מכאני בפחות כסף. כמו שגולף gti pp החדשה מקבלת קוקפיט וירטואלי וגם גיר 7 רטוב החדש ולאון קופרה לא מקבלת את זה. זה מהלך מאד הגיוני ולדעתי נכון. ככה ללקוח יהיו פחות התלבטויות לגבי דגם ספציפי שירצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפולו GTI, נשמע שזה הולך להיות אחלה שדרוג לעומת הדור הנוכחי :)

מנוע 2.0 ליטר עם פוטנציאל שיפורים גדול וגיר חדש שאמור לעמוד במומנט גבוה בהרבה מהגיר הקיים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שפולו יקבל את dq380..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונצרן פולקסווגן מתכנן מעבר לשלושה נפחי מנועים (1 ליטר, 1.5 ו-2 ליטר).

זה הסיבה שכרגע לאט לאט מוחלפים מנועי ה-1.4 וה-1.8.

ויש היום 2 ליטר טורבו מוחלש יותר מהגולף GTI - עם 180 כ"ס קיים כרגע בטיגואן ובשירוקו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...