Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למשפחתיים - כמה גדול "צריך" להיות תא המטען?

Mc'lovin
שימו לב! השרשור הזה בן 2572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר גם להעמיס על הילדים עצמם ציוד :-)

אבל השאלה היא בני כמה הילדים ומה מעמיסים, אם נוסעים לטיול שאליו לוקחים שני תיקי גב ואפילו צידנית ניתן להסתדר בפאביה, אבל תנסה להכניס 2 עגלות לפאביה ו/או 2 בימבות ו/או 2,3 אופניים קטנות ו/או מזוודות לנופש ו/או כדורים ו/או המצופים הארוכים האלו לים ו/או סירה מתנפחת ו/או מזרון ים שאתה לא רוצה להוציא את כל האויר שלהם ו/או שמשיה ו/או מחצלת ו/או גריל מנגל ו/או כסאות פלסטיק ושילוב של חלק מהנ״ל יחדיו ותיווכח שממש לא ניתן להסתדר עם פאביה.

אני מכיר משפחה עם 4 ילדים בגילאי 9 ומעלה, היה להם מאזדה 5 וכדי לחסוך עם החליפו לטויוטה יאריס! הם גם ״מסתדרים״, ראשית דבר הם דתיים אז בסופ״ש הם לא משתמשים ברכב ושנית גם בנסיעות שהם עושים, ילד אחד תמיד נשאר בבית....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל סויפט (אבל ילדים בוגרים) אני מבין ללבך ובעקר ללבה של זוגתך. אכן יש מאחור תא כפפות נוסף, לא ממש תא מטען.... אם הרכב הנוכחי תקין אפשר להמתין להחלפתו עד שהשני יהיה בדרך.

כמו שאמרתי, כבר עכשיו המצב לא נוח. כמובן שתמיד אפשר להסתדר, אבל מעדיפים לעבור לחלופה מרווחת ונוחה. התקציב המקסימלי שלנו הוא סביב ה-130 אלף כדי לרכוש במזומן ללא תכניות מימון כלשהן, והנירו עם הנחת חבר הקרובה נופלת שם די טוב.

לדעתי - אם נפלה החלטה להשתדרג כעת - קח את אשתך והתינוק בעגלה לאזור סוכנויות הרכב באזור מגוריך - בדרך כלל הן מרוכזות זו ליד זו - והשקיעו כמה שעות בבחינת היצע הדגמים. אין כמו מראה עיניים, ובאותה הזדמנות תוכלו גם לנסות להכניס את העגלה לתא המטען.

בהחלט היינו כבר בכמה סוכנויות, עם העגלה, וכמו שכתבתי גם עשינו כמה נסיעות מבחן וצמצמנו את האפשרויות שלנו לאופציות הנ"ל. אופציה נוספת שעדיין לא בדקנו היא היונדאי איוניק שאולי ננסה גם.

כרגע ה"התקבעות" לכיוון הנירו מעבר לכך שהיא עונה על הדרישות המרכזיות שלנו (בטיחות, צריכת דלק שפויה, אמינות) היא כי אשתי רוצה רכב גבוה (נכון שהנירו ממש לא גבוה, אבל בנסיעת מבחן הרגיש לה מצויין ואני לא מתווכח) והוא הרגיש לנו הכי נוח (הרבה יותר למשל מסוזוקי קרוסאובר טורבו למשל, שגם היה אופציה). ובאופן כללי זה היה הרכב שהכי אהבנו. רק שכששמנו את העגלה עם האמבטיה בתא מטען, כמות המקום הפנוי שנותר לא הפילה אותי, בלשון המעטה, ומשם הגיע הפוסט הנוכחי.

תודה רבה כמובן על התגובה המושקעת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים בהחלט.

ומה אם בלידה הבאה תבוא שלישיה? אי אפשר באמת לצפות דברים כאלה.

נכון לעכשיו, הנירו מציע תמורה גבוהה למחיר שלו ונראה שגם יכול בהחלט להתאים לכם.

בהצלחה!

לנירו תא מטען יחסית גדול ומושב אחורי מצויין.

לא הייתי ממהר לחשוב על מה יהיה בעוד חמש שנים.

כרכב למשפחה עם 2 ילדים, הנירו מספיק בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...