Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ גראג' - שרשור מתעדכן

golangti

פוסטים מומלצים

היום הגיע המשלוח של האריחים לריצפה. השליח הבן-זו... השאיר את הקופסאות בחוץ וירד קצת גשם, אבל בסה״כ לא נגרמה שום עוגמת נפש.

צירפתי תמונה של האריחים ותמונה נוספת של העיצוב שבחרתי, מקווה שיצא יפה. כל ההתקנה לא אמורה לקחת יותר מכמה שעות, פעולת הרכבה פשוטה, מן לגו לילדים מגודלים כמוני...

עדיין נשאר הרבה לצבוע, הקיר שסיימתי היה הקל ביותר, מכיוון שהוא חשוף לגמרי, על הקיר ממולו כמו שרואים בתמונות, יש דלת כניסה, מדרגות עם מעקה, ארון קיר, מגרות, ועוד כל מיני דברים שגורמים לגראג׳ להראות מבולגן כל הזמן, מה שבאופן טבעי מוציא לי את הוריד במצח ודורש פתרון הולם. מקווה להתקדם בסופ״ש, למרות שעכשיו שמתי לב שיש יום מסלול, ואם לא ירד גשם, אני מעדיף להיות שם. נעדכן בהמשך.

d21663a957b03326c4823eadd8b4f96a.jpgd2bf515e1e9d9e9e9d96829d1cc58494.jpg64cd604df908a13f2d87cbf78972a378.jpg811561a8e6bcb863c16025ad3713cf1a.jpg86437a16a1c11ac021720fe9d95f0037.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חלום.

מה גודל הגראג' במטרים? יש לי הרגשה שהדירה שאני מתגורר בה כרגע קטנה יותר...

בערך 60 מ"ר

תמשיך לעדכן!

האם אתה מתכוון להכניס ליפט קטן/נקודת לחץ אוויר שיעזור לך בטיפולים שוטפים וכו'?

לר נראה לי, יש לי כלים טובים בשביל תדירות הטיפולים שאני עושה, ליפט יתפוס יותר מדי מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקום בנשר שמוכר את הקיטים האלו של racedeck.

עוד לא ביררתי כמה עולה איתם,אני מאמין שזול זה לא יהיה.

אני רוצה לשים גם אצלי בגראג' ,ביררתי על קיטים מאמזון/איביי,עולה בין 350 ל500 שח עד הבית ל4 מטר מרובע.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקום בנשר שמוכר את הקיטים האלו של racedeck.

עוד לא ביררתי כמה עולה איתם,אני מאמין שזול זה לא יהיה.

אני רוצה לשים גם אצלי בגראג' ,ביררתי על קיטים מאמזון/איביי,עולה בין 350 ל500 שח עד הבית ל4 מטר מרובע.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

פה 16מ''ר יעלה 3000 ש"ח

יצא מאד יפה. האריחים האלה מודבקים עם דבק לריצפה או שאפשר לפרק אותם ולקחת אותם לבית הבא איתך ?

אין הדבקה, אפשר לפרק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה נשאר לעשות.. המון. צריך להשלים את כל האריחים שדורשים חיתוכים, יש לי הרגשה שזה יקח יום שלם. מתישהו צריך להזמין ארונות אחסון, הוצאה די גדולה שאני מנסה לדחות, אבל המדפים שיש עכשיו פשוט מכוערים. צריך על מיני מתלים לאופניים וכאלה שזה לא יחזור להראות מבולגן שוב, ואז גם קצת תמונות וכאלה יוסיפו לאווירה... ובינתיים:

7eaade5b0943b4ccad75d0957b37e448.jpg

93dc7c2bd69439791bfd2dc511153717.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...