Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית דירה בצפון (קצרין)

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמוליק בנה ביתך בהרחבה לדעתי תפור למידותיך.

אוכל להפעיל קצת קשרים באזור.

נפתחה הרחבה חדשה בקיבוץ תל קציר עם עודף מ מיליון שח .

בחלק מן היישובים יש בתי חינוך כולל בית ספר מגיל 0-14 כולל צהרונים עובדים מרבית ימי השנה כולל יולי אוגוסט.

והכי חשוב ,לך יש חלק בצביון ועיצוב הקהילה.

נראה מעניין (המחיר גם כולל את כל תשלומי האגרות).

אני כנראה אעלה לצפון ביום שבת הבא לראות את הפרויקט החדש וגם את הבית שמצאנו ואז אני גם אקפוץ לקיבוץ הזה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעיר שלי קנייה כזו על הנייר הייתה שווה מעל 200K הבדל במחיר ככה שלדעתי לא צריך לשלול זאת.

כלומר ת'כלס זה חסכון של 100K. בהנחת עלית מחירים, שאם לא תהיה, חבל. ועוד יש את כל הסיכונים של קבלן בחובות, ליקויי בניה, דירה שונה ממה שהוצג לך, דחיה במסירה וכד'.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלנו רכשנו מקבלן גדול ובדקנו את היכולות הפיננסיות שלו. דירת 4 חדרים שעלתה ב- 2015 סביב 850-900 היום לקראת קבלת מפתח נמכרות סביב 1.1 ומעלה. דירות שיש להן כבר מפתח - 1.25 ומעלה (הנתונים מתוך אתר רשות המיסים).

אתה צודק שבהנחה שמחירי הדירות יעלו הרווח יהיה גדול יותר אין ספק.

אבל לא הצלחתי להבין למה ההבדל יסתכם רק ב 100K מתוך 200K? האם אתה מחשב את השכירות? מדדים? (מדדים חטפנו 3K ש"ח, היו כאלו שהשאירו יותר כסף לשלם לקראת קבלת מפתח וחטפו 10K).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין (המחיר גם כולל את כל תשלומי האגרות).

אני כנראה אעלה לצפון ביום שבת הבא לראות את הפרויקט החדש וגם את הבית שמצאנו ואז אני גם אקפוץ לקיבוץ הזה.

בתל קציר יש קצביה טובה, מומלץ להיכנס (עוף בעמק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד מפתח בדכ.

אצלנו סגרנו עד מפתח ב 4700 למטר. כ 20 יחידות.

Sent from my LG-H960

ביררתי, אין כרגע הרחבות בתל-קציר. למעשה הסתיימו ב-2009 (מצחיק שעדיין יש פרסומים).

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה משלם את רוב הכסף אתה לא חוטף הרבה מדדים. לגבי שכירות אתה צודק אבל זה גם תלוי במחירי השכירות בעיר, אצלנו מחירי השכירות נעים סביב 2000-2500 ש"ח לדירת 3 חדרים ישנה, 3000-4000 ש"ח לדירות חדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לכתוב את זה

התנהלות כלכלית ילדותית

באחת ההודעות כתבת נכנסתי כרגע הביתה , ההודעה הייתה אחרי 9 בלילה לקצרין תגיע ב11 + בלילה.

לנסוע הלוך וחזור בכביש הבקעה מדי יום, הטירוף בהתגלמותו.

במקום לחפש הרפתקאות חפש בעל בית טוב, ויש כאלה רבים, שמחפשים שוכרים טובים לזמן ארוך

רוצה להיות צמוד למדד הנדל"ן תקנה ותשכיר

מה יכולת ההחזר החודשי למשכנתא.

כתבו לך שקד , אפשר גם בקציר , חריש , עפולה.

היתרון בכולם הוא הגעה נוחה יותר לירושלים / חיפה מאשר מקצרין.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, קרית גת/מלאכי - ירושלים כ 45 דק נסיעה ברכב.

נכון שהשם לא מלהיב אבל האזור בתנופת בנייה ובקרוב האוכלוסיה תתרענן (כבר בקיץ אצלנו מאכלסים כ 900 יח"ד, התכנון העתידי של השכונות הוא כ 6000 יח"ד) ומבחינת קירבה למקומות עם רכב מאוד נוח. ככה שאולי קניה בפרויקט חדש באחת השכונות החדשות יכולה גם להיות אופציה בשביל התחלה במיוחד כשיש רכב ואין בעית התניידות.

אגב גם אצלנו בפרויקט שקניתי היו כאלה שקנו מחוץ לעיר ומתכוונין להשכיר את הדירה ולהמשיך לשכור במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להיות צמוד למדד הנדל"ן תקנה ותשכיר

לא. מצטער, אבל ממש ממש לא. זו אמנם אמירה קליטה והגיונית לכאורה, שממש נאמרת על הדרך, בעוד שלל עיצות, אבל היא ממש לא נכונה, כלכלית. קצת נמאס לי להיות הנודניק שחוזר על זה שוב ושוב, האמת.

זה בערך כמו להמליץ למישהו שרוצה להיות צמוד ל-s&p500 למנף את עצמו פי 4, ואז ללכת ולקנות מניה אחת, לא ממש סחירה, בכל הסכום. שניהם לא הגיוניים באותה מידה. זה שאין SPY למחירי הדיור לא אומר שצריך להתאבד על זה.

צאו ממנטליות הבועה. השקעה בנדל"ן היא לא השקעה חסרת סיכון. השקעה ממונפת בנדל"ן יכולה להתברר כגרועה מאוד. בטח אם היא בפריפריה (קרית גת/מלאכי הן פריפריה). סיכון הוא חלק מהותי בהשקעה. חייבים להבין ולכמת אותו בכל השקעה, בטח באחת חשובה כזו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תפסיק לחזור על זה, כי אם אתה יודע שאתה מעוניין לגור בעתיד ב(נניח)קצרין, אז לרכוש דירה בקצרין אכן 'מצמידה' אותך למחירי הדיור באזור קצרין - לטוב ולרע.

המשנה שלך שכלתנית, ואני אישית גם מסכים איתה, אבל חבל לראות שאתה מתבל אותה באי-אמיתות כאלו ואחרות.

הבעיה שלך היא שאותה 'הצמדה' היא, לשיטתך, לא מוצלחת.

אבל לומר שהיא לא אמיתית? נו באמת. חלאס.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...