Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד חבר פורום שרכש טרנטה, והפעם פג'ו 205...

farkash7
שימו לב! השרשור הזה בן 568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב עלה 3500 שקלים.

זה כבר מחיר של קניה אימפולסיבית.

אחלה דבר כל עוד לא תצטרך להשקיע הון קטן על יישור קו (טפו טפו טפו..)

אני יודע על 205 GTI (וגם רנו 5 ג'יטי) שהגיעו לא מזמן בייבוא אישי, כי הם כבר יכולים להכנס לסטטוס אספנות.

ככה שעכשיו גם כל השוק האירופאי נכנס להיצע.

מי שמייבא את הרכבים האלה מן הסתם מודע למחיר שלהם בשוק הישראלי (40 אלף?) ובוודאי שלא שילם את זה, גם אחרי כל העמלות וכו'.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן למצוא 205GTI מקורית זו משימה לא פשוטה, אני בעצמי חיפשתי אחת תקופה ארוכה לפני כמה שנים...במזל גדול מצאתי אחת מקורית עם שלדה נקייה אבל מעט מוזנחת. אחרי שנה של כיף והרבה ימי מסלול בכוכב יאיר ז"ל, מכרתי אותה. והאמת, שעד היום אני מתחרט שלא השארתי אותה בחנייה. מכונת נהיגה מדהימה.

156929_10203173592208685_1262760854_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו תמיד עושה לי טוב לראות עוד אנשים עם ה"מחלה" לרכבים האלה..

כבר שנתיים שאני מתנייד יום יום על 205 שנת 96, ואחרי היישור קו מכנית, כל נסיעה לעבודה מעלה לי חיוך על הפנים.

בימים אלה אני עובד על פחחות מלאה לכל הרכב, כמובן שאעלה תמונות בהמשך :-D

המחיר לדעתי הוגן ואפילו נמוך, בהתחשב ביד וקליומטראז'.

כל המודעות ביד2 לא יורדות מהמחיר הזה כשהרכב עם קילומטראז' כפול ועם יד 3+. אני במקומך הייתי מאושר על עסקה כזאת!

ובמידה ותצטרך חלקים שלח לי הודעה, אדאג לקשר אותך לכמה חבר'ה.

מקווה שתמשיך לעלות עידכונים על הרכב! בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמייבא את הרכבים האלה מן הסתם מודע למחיר שלהם בשוק הישראלי (40 אלף?) ובוודאי שלא שילם את זה, גם אחרי כל העמלות וכו'.

נכון. שילם הרבה יותר.

205GTI טובה זה לא עסק זול. והמחירים לא יורדים, הפוך מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Benor, אין abs אין ESP ואין כריות אוויר או הגה כוח. צריך לנהוג כמו בנאדם, להיות זהיר וערני לסביבה שלך ולזכור שאתה נוהג ברכב ישן זה הכל.

הצמיגים הם במידה 165/70/R13 אני אחליף אותם בהמשך. מבדיקה שערכתי אין היצע גדול אבל יש חברות נורמאליות כמו Goodyear גם במידה הזו.

ואוו תמיד עושה לי טוב לראות עוד אנשים עם ה"מחלה" לרכבים האלה..

כבר שנתיים שאני מתנייד יום יום על 205 שנת 96, ואחרי היישור קו מכנית, כל נסיעה לעבודה מעלה לי חיוך על הפנים.

בימים אלה אני עובד על פחחות מלאה לכל הרכב, כמובן שאעלה תמונות בהמשך :-D

המחיר לדעתי הוגן ואפילו נמוך, בהתחשב ביד וקליומטראז'.

כל המודעות ביד2 לא יורדות מהמחיר הזה כשהרכב עם קילומטראז' כפול ועם יד 3+. אני במקומך הייתי מאושר על עסקה כזאת!

ובמידה ותצטרך חלקים שלח לי הודעה, אדאג לקשר אותך לכמה חבר'ה.

מקווה שתמשיך לעלות עידכונים על הרכב! בהצלחה!

אכן מחלה מדבקת. אשמח אם תשתף את הפרוייקט בהמשך.

עקבתי הרבה זמן אחר מודעות של צרפתיות קומפקטיות משנות ה90. קיוויתי ליפול על GTI או ראלי כלשהי. במעקב שמתי לב למחירי המודעות. אכן רוב המודעות של נבלות טיפוסיות היו בסביבת המחיר של הרכב שלי, אבל זה היה מחיר מבוקש, לרוב המודעות האלי עמדו ונרקבו וחבל כי הרכבים גם נרקבים ומספר המודעות צונח עם הזמן.

על הרכב שלי ביקשו בכלל 5000 שקלים.

הצעתי 3500 והרופא הסתכל עליי והסכים.

הוא טען שקיבל הצעות טובות יותר בטלפון אבל משהו בי ובצורת הדיבור שלי מצא חן בעיניו.

גם ביום העברת הבעלות הוא אמר שהמשיך לקבל טלפונים. אין לי מושג אם זו הייתה אסטרטגית מכירה וגם לא אכפת לי. במחשבה שניה הוא היה כנה כנראה לאורך כל הדרך, אפילו סיפר לי שהוא בכלל חשב שהרכב לא שווה כמעט כלום, והנכד שלו פירסם אותו ביד 2 עם המחיר הזה אז אני מניח שכולם היו מרוצים מהעסקה.

למדתי מהעסקה הזו שני דברים:

1. לדבר בנועם ובשלווה ולא להבטיח הבטחות או סיפורים זה טוב.

2. גם אם לא אהבת את המחיר במודעה, אם אהבת את הרכב תתקשר ותגיד לבעל הרכב שאתה מגיע לראות בלי הבטחות ואתה לא יכול לתת הצעה עד שתראה את הרכב. תגיע תראה את הרכב ותציע כמה שאתה חושב לנכון להציע אל תתבייש.

״התאכזבתי״ מהמחיר רק כי הוא הסכים להצעה הראשונה, נטו פסיכולוגי. בתכלס זו הייתה הצעה שלי אז אפשר להבין שאני מאוד שמח ושלם עם המחיר במיוחד עכשיו שאני פחות או יותר מכיר את הרכב ואת ההוצאות הצפויות על יישור הקו שעליו אפרט בהמשך כשהסתיים.

בקצב הזה, עם מה שהולך בשוק הרכב והקשיים שמטילים על רכבים ישנים הרכבים האלה משנות ה90 הופכים להיות מחזה נדיר יותר ויותר בלוחות. מס המודעות שהיו מכל אחד מהדגמים שציינתי היה קטן מאוד בכל פעם שהסתכלתי וחבל.

אלו רכבי נהיגה כיפיים ומאחרונים שיש שמשלבים כזו תחושה של מעורבות עם נוחות ואחזקה זולה יחסית.

מקווה שיגיעו מספיק מהרכבים האלה גם מהדגמים הרגילים למעמד אספנות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופי הרכב הראשון שלי, רק שאצלי היה שנת 94 וגם עם פנסי ערפל... אוהבת לראות פעם ב- כזאתי על הכביש, תמיד יעלה לי חיוך על הפרצוף.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש. לדעתי זו מציאה אמיתית.

המחיר ממש לא מאכזב, קנית רכב עם נתונים נדירים שסה"כ מצריך מעט השקעה. לדעתי שווה ביותר.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מקרה נדיר, מאחל לך הנאה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הרכב שלי ביקשו בכלל 5000 שקלים.

הצעתי 3500 והרופא הסתכל עליי והסכים.

אתה חושב שהוא לא ידע שעם קצת התעקשות הוא יוציא מהרכב עוד כמה גרושים? בטוח ידע - אבל אני מעריך שאלף לפה או לשם לא ממש שינו לו, ונשמע שהוא שמח למכור לך.

עשית עיסקה מעולה, אל תטריד את עצמך באם היית יכול לקנות עוד יותר בזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

המחיר בסדר גמור, לא כל אוטו ישן נמכר ב-3 ספרות.

האוטו כפי שאתה מתאר אותו שווה בהחלט 1000-1500 יותר מרכבים אחרים שמי יודע מה עשו להם.

ה-205 פשוט אלמותית, בין אם זו GTI ובין אם רגילה.

תתחדש!

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נראית מעולה, ועשית עיסקה מדהימה מבחינת כיף לשקל -- אני לא מצליח לחשוב על מכונית בארץ שתתן תמורה טובה יותר למחיר כזה נמוך.

מבין המכוניות שאני מכיר היטב ה-205 1.4 היא זו שהכי נהניתי לנהוג בה. העדפתי אותה גם על פני ה-106, שאחזה טוב יותר אבל היה לה הגה עמום יותר וגיר פחות נעים.

מאחל לך ולמכונית שנים ארוכות של הנאה משותפת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אם נופלת הזדמנות על איזה איקון GTI אז סבבה גם אם לא צריך רכב, אבל סתם כזה בלי שום תואר והדר, למה?!

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תשובה טובה לשאלה שלך. האמת שגם התחבטתי בעצמי בלמה אני צריך את זה ממש עד לרגע האחרון.

ראשית לפני הכל בעיני לפחות ה-205 היא כן אייקון. כמובן מדובר ברכב פשוט לחלוטין שהיה נפוץ מאוד בארצנו ובכלל, אבל עדיין מדובר באחד מהרכבים המוצלחים ביותר של פג'ו, הוא יוצר קרוב ל-20 שנה והוכיח את עצמו.

לטעמי העיצוב שלו אלמותי, ההתנהגות של הרכב הזה מאוד מפתיעה גם בגירסאות העממיות, בהחלט אייקון אם אתה שואל אותי.

לגבי המניעים. קודם כל תחביב, ואם נשקלל את ההוצאות ואעשה זאת כשאסיים את יישור הקו עושה רושם כי לא מדובר בתחביב יקר, זול מהרבה תחביבים אחרים כמו אופניים למשל.

סיבה נוספת היא שרציתי רכב שאני אוכל להתעסק איתו מעט וללמוד לעשות לו טיפולים בסיסיים, אחרי הכל אם בעתיד אהיה הבעלים הגאה של רכב קצת יותר מיוחד (נניח GTI) כדאי לדעת מכונאות בסיסית ואולי קצת מעבר, גם על כך אפרט בהמשך.

סיבה אחרונה היא שפשוט לא עמדתי בפיתוי כשראיתי את המודעה, ובמיוחד כשראיתי ונהגתי ברכב. מישהו רשם פה קניה אימפולסיבית, אז כן למרות שאני טיפוס מאוד מחושב היה לא מעט רגש בעסקה הזו למרות שמדובר ברכב כל כך עממי ופשוט.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...