Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורטיבי **חדש** בסכום של 200-220 אלף שקל.

SmartCoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבחור ציין שיש לו כרגע סדרה 1, הלאון לא הרגישה איכותית מספיק ושלאאודי והמרצדס הוא לא התחבר.

אז הממלצות כאן הם:

אולי לאון בכל זאת כי יש מושבים במבצע עכשיו?

פיג׳ו 308?

לדעתי בתור רכב חדש הGTI שווה נסיעת מבחן ברגע שתגיע, לי היא מרגישה יותר טוב מבחינת אינטיריור מאשר הסדרה 1 למרות עיצוב שמרני יותר וסמל פחות סקסי. גם אם הקסנון היא תוספת בתשלום זה ייכנס בתקציב.

המיני קופר היא עוד אופציה ראויה אם כי קטנה.

אישית הייתי מתפשר על עניין הרכב חדש ובודק עם הטריידאין של BMW לגבי סדרה 3 בת כמה חודשים, הקניה היא מהיבואן והעליה ברמה לעומת הסדרה 1 תיהיה יותר מורגשת.

ראיתי את ה320i ברמת הגימור הגבוהה מפורסמת באזור ה220 אלף ש״ח בלוחות בפרטיים (2016, ק״מ נמוך, קסנון ואבזור) אז יש סיכוי שיש משהו בטריידאין של דלק מוטורס.

עריכה אחרונה על ידי Rivalz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

320 לקצ׳ורי ב220 אלף? אשמח אם תראה לנו איפה מצאת... :-)

אני לא רואה כזה דבר.

318 נמכרת במחירים כאלה, כאשר כרגע ביד2 המחירים של 320i ספורט (הרמה הבסיסית) מ2016 נמכרים ב220-250.

יש לקצ׳ורי אחת שדורשים עליה לא פחות מ290 (הם לא יקבלו את זה, אבל זה משהו אחר...).

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרפים להמלצה להמתין ל 308GTI החדשה.

אני רק מקווה שהשמועה ששמעתי מלא פחות מנציג מכירות שלכם שהרכב יעלה 250 אלף ש״ח, היא מופרכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

320 לקצ׳ורי ב220 אלף? אשמח אם תראה לנו איפה מצאת... :-)

אני לא רואה כזה דבר.

318 נמכרת במחירים כאלה, כאשר כרגע ביד2 המחירים של 320i ספורט (הרמה הבסיסית) מ2016 נמכרים ב220-250.

יש לקצ׳ורי אחת שדורשים עליה לא פחות מ290 (הם לא יקבלו את זה, אבל זה משהו אחר...).

אתה צודק, טעיתי וזה רמת גימור ספורט, הפנסי קסנון בלבלו אותי.

ראיתי כמה עם קסנון במהלך החודשים האחרונים כשחיפשתי רכב בדיוק בתקציב הזה (הלכתי על הS1).

Screen Shot 2017-02-21 at 10.21.28 AM.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ראיתי את זו שכנראה הוזמנה עם קסנון, כמו גם מערכת הרמון קרדון (תוספת יקרה מאוד).

הם גם כותבים מושבי קומפורט וזה לא נכון. אין ולא ניתן להזמין מושבי קומפורט בסדרה 3, אז אני מניח שזה המושבים הסטנדרטיים (לא ספורט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא חייב להגדיל את התקציב או להתפשר על חלק מהדרישות (כמו למשל הקסנון המגוחך).

בתקציב הזה, בדרישות הנוכחיות (חייב חדש וחייב קסנון,

לעלות בשנים בסדרה 1 לא בא בחשבון, והסדרה 3 בתקציב הזה לא מספקת ביצועים, לא התחבר לAUDI ולמרצדס, הלאון הרגישה לו מאוד לא איכותית מבפנים).

כל רכב יהיה ירידה ברמה ויפסל אוטומטית ע"י אבא.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

220k ומשהו איכותי ועוד חדש...נרשמה כאן רוב הקבוצה ולהאודי ומרצדס לא מתחבר?

ג'ולייטה יקרה מדי...

שיתחיל לשנות גישה אני אומר,כמו באגירה מעלי,או יד שנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור ציין שיש לו כרגע סדרה 1, הלאון לא הרגישה איכותית מספיק ושלאאודי והמרצדס הוא לא התחבר.

אז הממלצות כאן הם:

אולי לאון בכל זאת כי יש מושבים במבצע עכשיו?

פיג׳ו 308?

לדעתי בתור רכב חדש הGTI שווה נסיעת מבחן ברגע שתגיע, לי היא מרגישה יותר טוב מבחינת אינטיריור מאשר הסדרה 1 למרות עיצוב שמרני יותר וסמל פחות סקסי. גם אם הקסנון היא תוספת בתשלום זה ייכנס בתקציב.

.

תגובה במקום, עם כל הכבוד לפג'ו ויש כבוד, הוא מחפש רכב לאדם מבוגר עם נוכחות ונוחות על הכביש, ובלי להעליב חלילה.

אבא חייב להגדיל את התקציב או להתפשר על חלק מהדרישות (כמו למשל הקסנון המגוחך).

בתקציב הזה, בדרישות הנוכחיות (חייב חדש וחייב קסנון,

לעלות בשנים בסדרה 1 לא בא בחשבון, והסדרה 3 בתקציב הזה לא מספקת ביצועים, לא התחבר לAUDI ולמרצדס, הלאון הרגישה לו מאוד לא איכותית מבפנים).

כל רכב יהיה ירידה ברמה ויפסל אוטומטית ע"י אבא.

כרגע אנחנו עם יש משא ומתן חם עם סמל'ת, קיבלנו ליומיים מבחן את הג'ולייטה תלתן שלהם.

אם המשא ומתן יפסל, ניסע לצ'מפיון לבדוק את הגולף והלאון.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמישהו יסביר לי בבקשה מה יותר מכובד ונוכח בלאון מאשר ב308?

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לאלו שכתבו מעליי, לדעתי החלפת הרכב נראית מיותרת - בתקציב הזה יש לך כבר רכב שעונה פחות או יותר על אותם דרישות

רכבים שהם לא הלאון/פיגו אלא המרצדס והגרמניות ובסוג הדרישות שלך שאתה רוצה לקבל מהם, עולות הרבה מעבר לתקציב המדובר.

הדבר הכי קרוב שאני רואה למה שאתה מחפש ולתקציב שהצבת זה הסקודה סופרב L&K עם ה220 כ"ס שעונה על חלק מהדרישות שלך ושיש לה מנוע גדול וחזק והיא רמה מעל הרכב הנוכחי שלכם בכל פרמטר, אבל אני לא יודע אם זה בגלל סגנון שאתה מתכוון אליו. קשה לכנות אותה ספורטיבית וגם היא תעלה לך עוד כמעט 20K יותר מהתקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשא ומתן נסגר, הרכב הוא ג'ולייטה Veloce, רמת אבזור QV (לא התבלבלתי, הם קוראים לתלתן החדשה VELOCE, ולרמת אבזור QV).

לצערנו ללא הצבע האפור מאט, שרוצים עליו כמו מחיר של חצי סוזוקי.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...