Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 6 שנים (כמעט) עם סקודה פאביה tsi

igal.ep
שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נקודה למחשבה. רכב חדש בטח אם ידני שעבר 50-60 אלף קמ בלי תקלה אי אפשר להגיד עליו ״רכב אמין״. שום דבר שם עוד לא עמד במבחן. יש מצב שהפאביה אמינה אין לי בעיה לקבל טענה כזו, אבל לציין את זה יחד עם הקמ כאילו יש קשר בין השניים זו בדיחה.

תתחדש על הרכב החדש.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי הק"מ לא 150 אלף,אבל הרכב בן 6 החלקים מתבלים,מתיישנים ובהחלט יכלו להיות בעיות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגזים. מה בדיוק יכול להתבלות ברכב בן 6 עם 60 אלף קמ?

זה רכב בן 6 עם 60 אלף קמ, לא רכב בן 20. אפילו צמיגים אחוריים הבחור לא החליף.

יש לנו במשפחה פונטו בת 5 עם 114 אלף קמ הכל נראה בה חדש אז מדובר בפסגת האמינות של העולם המוטורי? לא

אם משהו מתבלה בפרק זמן כזה בקמ כזה זה אומר אחד משני דברים. בעיה ספציפית באותו רכב או שאותו רכב לא אמין, אבל לא, לכיוון השני זה לא עובד. רכב שלא מתבלה/מתקלקל בפרק זמן וקמ כזה הוא לא מדד לאמינות. אם יש גשם יש עננים אם יש עננים יש גשם?

כל רכב מודרני חדש בלי גיר כפול מצמדים מושמץ (למעט מעטים שאפשר לספור על יד אחת ואולי להישאר עם אצבעות פנויות) יגיע ל100 אלף קמ בסבירות גבוהה לאחר בין 3-6 טיפולים ללא שום תקלה מיוחדת.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה משנה את התמונה כי?

אם תקרא את כל השרשור היה בחור/בחורה אחד או שניים שהתהדרו ברכב ללא תקלות עם פחות מ60 אלף קמ. מדהים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה משנה את התמונה כי?

אם תקרא את כל השרשור היה בחור/בחורה אחד או שניים שהתהדרו ברכב ללא תקלות עם פחות מ60 אלף קמ. מדהים!

כי רכב שעבר 70 אלף, שש שנים והיו לו תקלות אפסיות הוא רכב אמין יותר מרכב שנמצא במוסך בגלל גיר/רצועה/נזילה של משהו/...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם ככה כמו שאתה אומר שכול הרכבים צריכים להיות אמינים עם נתונים כאלו,ניתן לומר שהפאביה TSI לא יוצאת מן הכלל וגם היא אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי רכב שעבר 70 אלף, שש שנים והיו לו תקלות אפסיות הוא רכב אמין יותר מרכב שנמצא במוסך בגלל גיר/רצועה/נזילה של משהו/...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

יש לך טענה יותר חסרת משמעות ולא מעניינת? ואיך הטענה שלך משנה משהו במה שרשמתי קודם?

הגובה שלי 1.72 יש לי חבר שהוא 1.75 הוא יותר גבוה ממני. זו בערך הרמה של הטענה שלך. נחזור לטענה שלי זה אומר שהחבר שלי גבוה? לא רק אומר שהוא גבוה ממני/אני נמוך ממנו.

אם יש רכבים שהם פח אשפה ואחרי 70 אלף קמ הגיעו למצב שצריכים החלפת מנוע/גיר אז הם פח אשפה זה לא אומר שהרכב שלך אמין כי הוא לא פח אשפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להגיע לדברים גדולים כמו מנוע וגיר,זה יכול היות גם מנוע חשמלי של החלון,חיישן כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכוונה לקחתי מקרה קיצון.

נתייחס למה שרשמת. נניח שלרכב מסויים יש תקלה סידרתית, חלון נהג נופל. מוזמן הרכב לריקול/בעל הרכב מתקן במסגרת האחריות. לאחר מכן ממשיך בעל הרכב לנהוג ברכב ומגיע ל200 אלף קמ עם טיפולים שוטפים בלבד.

רכב אמין או לא?

הטענות שלכם לא משכנעות אותי להפך. לציין רכב מודרני עם קמ כזה מצחיק יחד עם המילים ״רכב אמין״ זו בדיחה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך טענה יותר חסרת משמעות ולא מעניינת? ואיך הטענה שלך משנה משהו במה שרשמתי קודם?

הגובה שלי 1.72 יש לי חבר שהוא 1.75 הוא יותר גבוה ממני. זו בערך הרמה של הטענה שלך. נחזור לטענה שלי זה אומר שהחבר שלי גבוה? לא רק אומר שהוא גבוה ממני/אני נמוך ממנו.

אם יש רכבים שהם פח אשפה ואחרי 70 אלף קמ הגיעו למצב שצריכים החלפת מנוע/גיר אז הם פח אשפה זה לא אומר שהרכב שלך אמין כי הוא לא פח אשפה.

מה אתה מנסה להגיד ? שפאביה לא אמין ? סבבה , הוא לא

ש 70 אלף ו 6 שנים זה לא תקופה מספיקה ? סבבה היא לא

מבחינתי היה לי רכב , שנכון לא נסע כמו מונית , אבל עדיין התקלה הכי משמעותי שהייתה לו זה הצינורית דלק הרועשת (בעיה מוכרת בכל הרכבים עם TSI מהדור הקודם) , ובזה זה נגמר פחות או יותר.

אז אולי פאביה עם DSG היא נדפק יותר מהר בגלל המחלה של הגיר בשנים האלה , אבל מבחינתי הרכב שירת אותי בצורה אמינה לאורך כל התקופה מבלי לעשות בעיות , מבחינתי זה מדד לאמינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

אני בעלים של יונדאי I20 ואני מאוד רוצה שהרכב הבא יהיה פאביה/פולו/איביזה 1.2TSI ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה רשמתי שאני טוען שהפאביה לא אמינה? כבר בתגובה הראשונה שלי התייחסתי לזה בדיוק כדי שדמגוגים/אנשים עם בעיה בהבנת הנקרא לא יקפצו.

אז אם לא הבנת אני אחזור על זה שוב. לציין את המילה ״אמין״ צמד המילים ״רכב אמין״ או כל שילוב אחר ביחס לרכב בן 6 עם 50-60-70 אלף קמ זו בדיחה. וזו סך הכל הייתה הערה בונה לא באופן אישי אליך אלה בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yulianx

אני אתייחס לעניין שוב בפעם האחרונה כי אני לא רוצה להפריע יותר לשרשור.

נניח שלרוכש של הפאביה בעוד 2000 קמ יקרע צינור רדיאטור והרכב התחמם הטענה שלך לרכב אמין תחזיק?

לעומת זאת רכב עם 170 אלף קמ שעד אז לא הייתה לו תקלה מיוחדת יעבור את אותו אירוע הטענה לרכב אמין תחזיק?

לגבי הרכב הראשון בוודאות לא. לגבי השני כבר יש מצב שכן.

זהו סיימתי. בהתייחס לסקירה, סקירה חיובית מאוד. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...