Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו ממשתתפי הפורום הצליח לצאת ממירוץ העכברים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^הייתי בטוח שסבבה לך לעבוד ולכבול רשתות.

גם זה סבבה, אבל תמיד צריך לשאוף לעשות פחות ביותר כסף.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

או למצוא עבודה כזאת, שבה לאף אחד לא אכפת באמת אם אתה מגיע או עובד, המשכורת תיכנס בכל מקרה.

לצערי גם אני רחוק משם.

זה לא דבש. אבי היה עובד כך במשך תקופה מאוד ארוכה, הרוויח כ-6.5 בחודש נורמלי, נטו. פשוט חרא. בשלב מסוים אתה זקוק לכסף ואין. כעת הוא מרוויח יותר מכפול ועובד טוב ומשקיע את כל כולו, וזה עדיף על פני להיות במקום שלא אכפת לך ממנו להם לא אכפת ממך. ואתה בסך הכל נהנה מלקום בבוקר ולזרוק ז*ן.

היא רשמה שהיא מרוויחה יותר מ3800 בחודש, וזהו הסכום שהיא בחרה לחיות ממנו. אין לי גם הרבה רצונות חומריים/מטרות ואני הייתי יכול להסתפק בסכום של 10-15 נטו.

אם הייתי ממש מתכלב אז פחות.

לא לכולם צרכנות גורמת להנאה ולסיפוק.

"להסתפק" ב-15 נטו? זה לעבור את ה-20 בברוטו. רוב האקדמאים אפילו במדינה לא מגיעים לשם. זה "חלום, יעד, מטרה" של רוב מי שהולך ללמוד. כך שזה לא כל-כך "להסתפק". זה משהו שצריך להשיג , ובטח שזה לא קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או למצוא עבודה כזאת, שבה לאף אחד לא אכפת באמת אם אתה מגיע או עובד, המשכורת תיכנס בכל מקרה.

לצערי גם אני רחוק משם.

פקיד זומבי במגזר הציבורי. שכר על הפנים, אבל בקושי עובדים ואחרי מספר שנים מקבלים קביעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
איזהו העשיר? השמח בחלקו.

הסולידית בחרה להסתפק במועט (מאוד), כדי שלא תצטרך לעבוד. זה המחיר שהיא משלמת עבור החופש שלה ואני מעריך אותה על כך.

מה שכן, חלק גדול מהיכולת שלה לחיות בצורה כזו, נובע מכך שויתרה על ילדים. לרוב האנשים זה ויתור גדול מדי.

לאחד זה חופש, לשני זה עובש. כמובן שהעשיר הוא זה ששמח בחלקו אבל על אותו משקל אפשר לזרוק הכל, ללכת לגור בביוב ולספר לעצמך שתמיד חלמת לחיות כמו צב נינג'ה. אני לא מבקר אותה על סגנון החיים שהיא בחרה, אלא על המחשבה שזה יכול להתאים לכל אחד והלעג לאלה שמתלוננים על יוקר המחיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רוצח סידרתי מאוד מסופק מהתחביב שלו שלא לדבר על אנסים ופדופילים!

מקריאה בין השורות ומידע של חובב פסיכולוגיה מושבע, נראה שהיא סובלת מהפרעה ששהופכת אותה לעבד נרצע לסיפק ההפרעה ומאושרת מההתכלבות שלה כי היא מקבלת ריטוטי אושר מלהסתכל על חשבון הבנק שלה.

זה הזמן להתערבות (INTERVENSION).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמת בגירה.

גם עם ההשוואה לפדופילים וגם עם הפסיכולוגיה בגרוש.

אם היא הייתה רוטטת מאושר, מסובארו משופרת, זה היה יותר טוב בעינייך?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהגזמתי, ההשוואה היא על בסיס זה ששניהם עבדים להפרעה שלהם ולא על בסיס המשוואה הלא קיימת ש"קמצנות=פדופיליה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

איפשהו גם אני זיהיתי שם יותר אובססיה מאשר דרך חיים.

לא שופט אותה כי היא לא מכריחה ולא כופה על אף אחד, אבל רק מקריאת הפוסט שלה שקעתי בדיכאון.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Benor, היא לא יכולה לטייל בחו"ל, לא יכולה לתחזק תחביבים, לא יכולה לצאת לבלות, שוכרת דירת 2 חדרים מתפוררת, מתקלחת במים קרים, ערירית, גלמודה, שורפת את רוב היום בהכנת חומרי ניקוי וקוסמטיקה וניזונה מכמויות מסחריות של אורז ופסטה. מה אני אגיד לך פשוט דפקה את המערכת.

למה לא? יש לה 2 מליון שח ועם היכולת והנסיון שלה בהקמת אחד הבלוגים הפופולרים בתחומו בארץ, היא מחר מוצאת עבודה "רגילה של אנשים נורמלים" כמנהלת שיווק או אנליסטית בכירה בסטארט אפ עם שכר של 20-25 ברוטו, אופציות ואפשרות לעבוד לפעמים מהבית.

אבל זה ויכוח שאין בו מנצחים. אחד אומר חיסכון השני טוען התכלבות, אחד מוסיף תשואה השני זועק סיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל היא לא רוצה לעבוד, היא מראה שאפשר לחיות רק מהכסף שהיא מרוויחה מהתיק השקעות שלה. רק שזה לא ממש נחשב "חיים" לחלק מהאנשים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לה תיק השקעות של 2 מיליון ש"ח והוא מניב לה 40K לשנה, אז הרבה אין מה ללמוד ממנה.

לא בהשקעות ולא בצורת החיים שלה.

וזו לא ביקורת עליה אישית.

כל אחד שיעשה מה שבראש שלו בחיים שלו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא? יש לה 2 מליון שח ועם היכולת והנסיון שלה בהקמת אחד הבלוגים הפופולרים בתחומו בארץ, היא מחר מוצאת עבודה "רגילה של אנשים נורמלים" כמנהלת שיווק או אנליסטית בכירה בסטארט אפ עם שכר של 20-25 ברוטו, אופציות ואפשרות לעבוד לפעמים מהבית.

אבל זה ויכוח שאין בו מנצחים. אחד אומר חיסכון השני טוען התכלבות, אחד מוסיף תשואה השני זועק סיכון.

אותי מעניין כיצד היא מימנה שכר לימוד באחד מבתי הספר היקרים בעולם, גרה שנים באחת הערים היקרות בעולם ועדיין הצליחה לחסוך מעל מיליון שקל תוך מספר שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לזלזל בה, לא צריך לקחת כל מילה שלה כ"דברי אלוהים חיים".

אז אמרה...

בסוף תגלה שהם בכלל חיים מ 25K בחודש של הבן זוג שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין כיצד היא מימנה שכר לימוד באחד מבתי הספר היקרים בעולם, גרה שנים באחת הערים היקרות בעולם ועדיין הצליחה לחסוך מעל מיליון שקל תוך מספר שנים.

היא פיקציה.

כל הבלוג הוא שקר.

המסרים שלו עדיין יכולים להשפיע על מאן דהוא לעשות כך או אחרת, או לשנות גישה, או לחסוך קצת יותר.

(אין לי באמת מושג, כן?)

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, מעניין, כולם מנפיצים תהיות אבל חס וחלילה לא קוראים לעומק.

הכול כתוב שם, כולל שלב הקריירה בתחום משפטי כלשהו, עם שכר גבוה.

אבל לא, אתם מעדיפים את זה רדוד ובכפית, ואם אפשר גם מתלהם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...