Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב סטודנט 40K בדגש על בטיחות ,אחזקה, דלק

benzi1
שימו לב! השרשור הזה בן 2774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הספלאש לא שונתה במהלך החיים שלה מבחינה בטיחותית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הספרק תבדוק באתר IIHS האמריקאי.

ב2013 נכנסה הקליאו החדשה,אם אתה מתכוון אליה:

http://www.euroncap.com/en/results/renault/clio/10944

הרנו בהחלט אופציה

אבל באתר שהבאת יש את המבחן של 2012 ואתה אומר שהחדשה נכנסה ב2013 אז אין לי אפשרות להסיק מזה כלום.

בנוסף רציתי לשאול

אם אני מוצא מבחן בטיחות של רנו 2013 ז"א שגם 2014 2015 וכן האלה עד שהם מוציאים גירסה חדשה

כל אלה יקבלו את אותו ציון? או שגם בין אותו דגם יש הבדל בין השנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחות של הספארק, האופל קארל (אותו הרכב עם סמלים שונים) קיבלה ארבעה כוכבי בטיחות ויש את המבחן שלו באתר היורו אנ קאפ.

תודה אז היא פחות רלוונטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה איתה מאיזו בחינה?

הפולו יקרה יותר, אותה הייתי מוריד.

השאר מכוניות די טובות, מנוע 1.4 מעט יותר שתיין מסופר מיני ידניות שהיו אז (למשל קליאו 1.2) אבל חזק מהן (יותר סוסים ומומנט). לא מכיר בעיות אמינות מיוחדות, מנוע מוכח ואמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרנו בהחלט אופציה

אבל באתר שהבאת יש את המבחן של 2012 ואתה אומר שהחדשה נכנסה ב2013 אז אין לי אפשרות להסיק מזה כלום.

בנוסף רציתי לשאול

אם אני מוצא מבחן בטיחות של רנו 2013 ז"א שגם 2014 2015 וכן האלה עד שהם מוציאים גירסה חדשה

כל אלה יקבלו את אותו ציון? או שגם בין אותו דגם יש הבדל בין השנים

נכון,מה שכן בהמהלך חיי הדגם תתכן מתיחת פנים והוספת כריות למשל,ואז לא בטוח שיבחנו את הדגם שוב פעם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...