Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוקטסתי - או נמצא מחליף לקיה ריו (דיסקו קנה קקטוס דיזל - ומייד מכר)

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קפיצה קטנה במעבורת קימת ומוכרת מהפינה הדרומית לחופי מצרים בים האדום לאטיופיה (דרך אריטראה או דג'יבוטי).

אפשרי, עשו את זה כבר, מה שניסית להגיד הוא שהרבה יותר הגיוני וזול לטוס ליעד ולשכור/לקנות שם רכב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק. לפעמים הדרך ליעד היא חלק מהחוויה.

מסלול הנסיעה מישראל דרך סוריה וטורקיה לבלקן עובר דרך נופים מרשימים ואתרים בעלי חשיבות היסטורית רבה (חלקם אפילו לא הוחרבו על ידי דאעש).

כמובן שכל זה חסר משמעות. נכון לעכשיו בשביל להגיע לטורקיה צריך לעבור דרך שטחים בשליטה של חיזבאללה, מורדים סוריים ממספר פלגים שונים, שלטון אסאד, דאעש וכורדים.

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לרכבי דיזל אסור לנסוע בסיני?

אם אינני טועה זה פשוט עניין של זמינות דיזל בסיני, ובמצרים בכלל.

כשיפרוץ השלום עם סוריה (כן, בטח) זאת בהחלט תהיה אופציה.

כבר אין מדינה כזו. זה מרחב גאוגרפי. עם חלק מן ה"מדינות" שקיימות בו יש לך סוג של שלום.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי היום עוד פיצ'ר בקקטוס, שהשאיר אותי איך לומר, רטוב משהו.

הפעלתי את השפריצרים הקדמיים עם חלון נהג פתוח. ואז נזכרתי במוצאו הצרפתי של הקקטוס, ובתחכום של המהנדסים.

תוך שבריר שניה קיבלתי שליכטה של מי סבון עם קצף לתוך האוטו. סגרתי חלון. ניגבתי את עצמי ואח"כ את הקקטוס (מבפנים), ובדקתי שוב ושוב.

כן, זה פיצ'ר כזה שכל פעם שתפתחו חלון ותפעילו את השפריצרים, המגבים יוודאו שתקבלו את המים לתוך האוטו דרך החלון של הנהג.

אולי מערכת מחיזור שכזו. קודם ננקה את החלון עם המים, אח"כ את הנהג.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שלא יחטפו תביעה על הפרת פטנט מהאיטלקים

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני, לעומת זאת, מצאתי היום פתרון לשימוש יעיל בדיבורית.

את זה שהמערכת מציגה את ספר הטלפונים בעברית אני יודע. חיוג חוזר מתוך רשימת השיחות הנכנסות והיוצאות נעשית בקלות כי המערכת מציגה שמות בעברית מצויין.

איפה הבעיה? בחיוג מתוך ספר הטלפונים המסונכרן. המערכת מסנכרנת את כל אנשי הקשר, כולל אלו שאין להם טלפון (רק עם כתובות מייל) וזאת בניגוד לדיבורית ה-bluetooth ברכב הקודם שלי שסינכרנה רק את אנשי הקשר שיש להם טלפון. כשרוצים לחפש מספר בעברית צריך לגלול את כל אנשי הקשר באנגלית ואין אפשרות פשוטה (אם מישהו מכיר, אשמח לשמוע) להגיע למספר המבוקש. התהליך הזה, אם להיות עדינים, שווה ל**ת, בלתי שמיש בעלי.

הפתרון, עד היום, לחייג מתוך הטלפון עצמו. העניין הוא שעד עכשיו עוד אין לי בקקטוס מחזיק טלפון (דודי, ההזמנה בקרוב) וחיוג כזה דורש החזקת הטלפון ביד (לא חוקי ופחות בטיחותי).

אז מה הפתרון? היום גילתי שאפשר להעתיק אנשי קשר לזכרון הפנימי של הרכב בצורה סלקטיבית. בצורה כזאת יצרתי רשימה של אנשי קשר נפרדת, כזאת שקל לחייג ממנה. כרגע אלו רק מספר מצומצם של אנשי קשר חשובים. לפי השימוש אראה את מי כדאי להוסיף.

הפתרון, אגב, תקף לרוב דגמי PSA שיש להם את אותה המערכת.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מהיום הראשון יש זרוע של ראם מאונט, והחיוג הוא אכן רק מהטלפון אם אתה מחפש איש קשר ולא מהשיחות האחרונות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חששותי לגבי הקקטוסולר התאמתו היום. הנבלה הקטנה לא אוהבת סולר.

תדלקתי יום לפני כיפור. חוגים, עניינים ושטויות, ויום כיפור בו האוטו לא זז. היום הייתי צריך לנסוע לפגישה בצפון הרחוק.

את התמונה המצורפת צילמתי אחרי נסיעה של כ 100 ק"מ, והיא מציגה כמה ק"מ יש לי עוד לנסוע עד התדלוק הבא. צולמה במבואות חיפה, בואכה מנהרות הכרמל.

עוד פיצ'ר מוזר שיש לקקטוס קשור ל stop & start.

מגיע הביתה. עוצר, לא מכבה מנוע. מושך בלם יד, שם בניוטרל, משחרר את הרגל מהקלאצ'. האוטו נכבה. משחרר חגורת בטיחות, האוטו נדלק. בדיוק בסדר הזה. זה לא מקרי. זה מכוון.

ואני, כמו כלב שמלמדים אותו התנהגות חדשה, ככה הסיטרואן הקטנה מאלפת אותי. מגיע הביתה, מיד משחרר חגורת בטיחות, נותן לאוטו לעבוד עוד קצת עד הכיבוי הסופי.

20161013_085152.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, אצלך בזמן עמידה בניוטרל יש רעש ממיסב לחץ של הקלאץ'? אם כן, הוא נעלם כאשר לוחצים על דוושת הקלאץ'?

אני שואל בגלל שאתמול עמדנו עם הרכב ברחוב שקט ולאחר הנעה שמנו לב לרעש נלווה למנוע שנעלם בזמן דריכת הדוושה.

בוודאות הרכש לא היה קיים בזמן המסירה של הרכב.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מגוון של רעשי רקע. באים והולכים. אני מניח שכל מיני משאבות נכנסות לפעולה ויוצאות, לא התעמקתי בזה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לשנות לקילומטר לליטר..אפשרי מתוך המערכת והרבה יותר נוח לקרוא.

אצלי הS&S עובד דומה..הוא מכבה את הרכב לכמה שניות מהרגע שהרמתי את ההאנדבקס אבל מתניע כמה שניות אחרי..עכשיו אני מנסה לשחזר בראש אם זה כשאני משחרר את החגורה או פשוט קורה לבד - בכל מקרה יש לי נסיעות שאני מגיע ל10-15 דקות עם רכב כבוי..חיסכון שאפשר לנצל אחר כך במקומות יותר סימפטים מפקקים\צמתים מרומזרים במרכז הארץ.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לשנות לקילומטר לליטר..אפשרי מתוך המערכת והרבה יותר נוח לקרוא.

זה כי אתה בישראל, ותרגמו כאן את חישוב הMPG לשיטה המטרית.

בשאר העולם הנאור מודדים צריכת דלק לפי ליטרים ל100 ק"מ.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...