Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינור פילטר אויר

הדס35
שימו לב! השרשור הזה בן 7057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם,

ברשותי רכב מזדה לנטיס 96'. אתמול הוחלף לו רדיאטור חדש (לאחר שהיתה נזילה ברדיאטור הישן). לאחר התיקון, לפני שלקחתי את האוטו חזרה, המוסכניק אמר לי שיש לי בעיה בצינור פילטר אויר ושכדאי לי להחליף אותו. לדבריו הצינור כבר ישן ו"קשה" מרוב שימוש וחום, והוא אף הראה לי סדק שיש בו.

כאשר התחלתי לנהוג ברכב לאחר התיקון, שמתי לב שהאוטו לא "סוחב" טוב.

שאלותי: האם יש קשר בין צינור פילטר אויר לבין הסחיבה של האוטו?

האם יתכן שהמוסכניק עצמו פגע בצינור פילטר אויר כאשר החליף את הרדיאטור?

הבנתי מהמוסכניק שהצינור אמור להיות מקורי של מזדה. האם זה אכן כך? איפה אפשר לקנות את הצינור בעלות פחות גבוהה מהסוכנות המרכזית? וכמה אמור לעלות צינור כזה?

אודה מאוד מאוד על תשובתכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הצינור לבין הסחיבה של האוטו ! אבל אם יש סדק בצינור יכול להכנס לך לכלוך למנוע ולגרום לבעיות חמורות שיכולות להוביל להרס המנוע ולהחלפת המנוע בשלמותו .

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינור כזה לסיאט איביזה ומשפחתה עולה בחברה 400 שקל לפני מע"מ - מקורי.

קניתי אותו בפירוקיה ב200 שקל במצב מצוין.

אני מניח שלרכב שלך זה קצת יותר זול מאחר וידוע שצ'מפיון לא זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם,

ברשותי רכב מזדה לנטיס 96'. אתמול הוחלף לו רדיאטור חדש (לאחר שהיתה נזילה ברדיאטור הישן). לאחר התיקון, לפני שלקחתי את האוטו חזרה, המוסכניק אמר לי שיש לי בעיה בצינור פילטר אויר ושכדאי לי להחליף אותו. לדבריו הצינור כבר ישן ו"קשה" מרוב שימוש וחום, והוא אף הראה לי סדק שיש בו.

כאשר התחלתי לנהוג ברכב לאחר התיקון, שמתי לב שהאוטו לא "סוחב" טוב.

גש עם דוגמא למנו-גום ברח' תושיה, תל אביב. נסה למצוא חליפי או משהו שיתאים. 400 שקל'ה זה הרבה עבור צינור גומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...