Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסיבת עיתונאים לרגל השקה מחודשת של מותג DS

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בטוח כמה המחיר המוצג הוא מנותק מהמציאות.

אם אני מסתכל על הגרסה הזולה של ה DS3 , מדובר באותם מכלולים של ה 208 הואטומטית, רק הרבה יותר מפואר, והפרש של 30.0אלף שקל עבור הבידול. המנוע הוא אותו מנוע שיש ב 308 וב C4 כלומר יכול להפיק 130 כ"ס בקלות. ה 208 האוטומטית הרגילה, גם הפשוטה שנמכרה בקצת יותר מ 80.0 אש"ח, מאיצה ל 100 בפחות מ 10 שניות, וזה לסופר מיני הכי סטנדרטית שיש. זה לא רע. אני בהחלט רואה שיהיו אנשים שיעדיפו להוציא עוד 30.0 אש"ח ולקבל רכב ייחודי ונדיר על הכביש. זה הרי לא רכב שרוכשים עם ההיגיון שאליו רוב התגובות כאן מתייחסות, זה סוג של אביזר אופנה שרוכשים מהלב.

רק שאביזר האופנה הזה כבר ותיק בשוק וסביר להניח שמי שמאוד חשק בו גם קנה אותו - ואפילו בזול(בשעתו הן נמכרו במחיר שהתחיל בפחות מ-100K ע"י קל אוטו).

ולמה כוונתך שהמנוע "יכול להפיק" 130 כ"ס? הגרסה האוטומטית ברכב הזה מיוצרת רק עם גרסת ה-110. לא נראה לי שהרוכשים הפוטנציאליים ל-DS3 אוטומטית הולכים להחליף צ'יפים ולהוסיף חמוצים...

208 מהדגם המאובזר נמכרת בימי המבצעים של לובינסקי באזור ה-90K. גם לה יש סטייל משלה והיא אפילו מרגישה מודרנית יותר מה-DS3, שמחזירה אותך כמה שנים אחורה ומזכירה לך בכל כניסה לתא הנוסעים שהיא בעצם C3 ישנה.

"ככה לא בונים חומה"...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא חושב שנכון לגזור השוואות ל-208 כמו שלא עושים את זה ל-A1 ופאביה. אנחנו כן יודעים שסמל ומיתוג יכולים לייצר בידול ממש כמו מכלולים גם אם לא מכאנית - אבל ברמת התפיסה של המותג - וזה מאוד נחשב בטריטוריה של DS3.

עכשיו, מבחינת קהל היעד שקונה את המכוניות האלו המחיר נמצא בול במשבצת. אם נביט סביבה נוכל למצוא ששאר "מכוניות הלייף סטייל" האופנתיות שבחניית המרכז לבני טחונים (הומור רבותי, הומור) נמצאות פחות או יותר באותה רמת מחירים:

אופל אדם - 120 אלף שקלם, פיאט 500 לאונג' - 116 אלף שקלים (והן קטנות ממנה והפיאט וותיקה לא פחות מ-DS3)

גם בסגמנט שלה מיני ידנית מתחילה ב-125 אלף שקלים וכן אודי A1 עם מנוע ה-1.0 ליטר עולה 128 אלף שקלים.

כולן ללא יוצא מן הכלל חלשות ממנה, לגבי האבזור לא בדקתי לעומק אבל יכול להיות שגם פה יש ל-DS3 יתרון.

לכן אני חושב שהמחיר שלה כן אטרקטיבי ביחס למתחרות, האם יש למותג DS מספיק "נפח" כדי לדרוש את הפרמיה של השם "מיני" או "אודי" - זו כבר תשובה מסובכת יותר, שבהחלט ראויה לדיון.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שיהיה מעניין לעקוב אחר טבלאות המסירות החדשיות באדיבות ידידנו המתמיד מדי חודש בחדשו - ולראות אם המותג הזה תופס גובה.

יעדי השנה הראשונה שלהם לא בשמיים, אבל לפחות במקרה של DS5 אני די בטוח שלא יעמדו בהם.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיהיו מבצעי השקה ועוד כל מיני שטיקים כדי להעלות רכבים על הכביש במחיר שאולי לא מכסה עלויות של אחזקת מערך שרות ומכירה נפרד.

אחר כך ינסו לחזור לתמחור כלכלי יותר.

אותי מעניין מה יקרה עם אותם עשרה צדיקים שרכשו את המכוניות תחת מותג סיטרואן?

האם נזכה לכל הטוב הזה?:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהגיעו ה DS הראשונות, עוד כסיטרואן, לפני מספר שנים, נכנסתי בחרדת קודש לאחת והתאכזבתי לגלות מחסור חמור ב"סיטרואניות", הזכיר לי את הZX שפנימיותה כשל רכב רגיל[Citation needed]. קיוויתי לראות לפחות את גליל המתגים של הויזה או הקודנית של ה XM. נאדה, רק פנים מעוצב היטב וזהו (האמת שמה הכי רציתי זה מד מהירות של SM).

DS אמורה להיות כל מה שהאחרים לא, היא אמורה להיות הדווקא-אין-יור-פייס-תראו-מה-אנחנו-סיטרואן-מעיזים-לעשות.

ייתכן, לדעתי, שהמיתוג הנוכחי אף יפגע בהילה של ה DS ויהפוך אותה לקריצה שוק המתפתח של ילדי עשירון עליון.

נראה לי שהרוח של סיטרואן נופחת את נשמתה פעם נוספת, זה קורה אחת לעשור בערך ואז היא קמה לתחייה עם איזו מפלצת כמו XM או C6 אני רק מקווה שזה המצב גם הפעם.

אני שונא כשהקולות בראש שלי משתתקים... אני אף פעם לא יודע מה הבני ז@נ$ת האלה מתכננים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...