Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק למוסך שמכיר טוב הונדה JAZZ

doronkdoron
שימו לב! השרשור הזה בן 3046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי הפורום,

יש לי הונדה ג'אז 2007 שטופלה תמיד במוסך מורשה הונדה. לאחרונה הייתי צריך להעביר אותה טיפול גדול (120000) והחלטתי לחפש מוסך לא מורשה הונדה על מנת להוזיל את העלויות באופן דרסטי.

דרך "דרייבר" הופניתי למוסך בחולון שנראה לי אמין ומסודר.

תוך כדי הטיפול התחלתי להבין שהמוסכניק אמנם מנוסה אבל לא מכיר בצורה הטובה ביותר את הרכב שלי ומה אמורים לבצע בטיפול. בתחילה הוא אפילו התעקש שצריך לבצע טיפולים כל 15000 ולא כל 10000 כמו שצריך בהונדה ג'אז.

יש לי רשימה מסודרת של מה שהוא עשה ויאמר לזכותו שהוא באמת נראה לי ישר ולקח מחירים הוגנים והזיל לי את העלות באופן משמעותי. אני פשוט דואג שהוא פסח על דברים שהיצרן מחייב לבצע ובעצם הרכב לא טופל כהלכה.

לדוגמא, ע"פ הוראות יצרן אמורים להחליף פילטר דלק בטיפול הזה והוא אמר לי שבאוטו הזה אין פילטר דלק כי זה מובנה במשאבה.

הייתי רוצה למצוא מוסך שבאמת מכיר טוב הונדה ג'אז (מלבד מורשי הונדה) וליישר קו אצלם כדי להיות בראש שקט. אני גר בחולון, מישהו יכול לעזור לי עם מקום כזה במרכז? אפשרי גם בשרון.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבדוק את מוסך דוד בבני-ברק.

מוסך מורשה הונדה (אבל לא מוסך יבואן).

אמין ביותר ויודע את מלאכתו.

אל תיבהל מהמראה החיצוני, האנשים זהב!

בהצלחה

ואגב לגבי הטיפול כל 15,000 אין בעיה לטפל בג'אז כל 15,000.

מה שמחליפים בטיפולי 10,000 הרגילים זה הפילטר שמן והוא יכול בלי בעיה ליסוע גם 15,000.

חשוב להסתכל על המלצות היבואן שאותם ניתן לראות באתר שלו כדי לבדוק שאת הדברים הגדולים יחליפו במועד.

(זאת המלצה אגב שלא קיבלתי ממוסך דוד והוא מטפל כל 10,000 אך כששאלתי אותו אמר לי שעקרונית זה נכון)

עריכה אחרונה על ידי eshtul
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתחיל ללכת למוסכים לא מורשים, אני ממליץ מאוד שתוריד את תוכנית הטיפולים של הרכב מהאינטרנט ותדפיס אותה.

תמיד טוב לבדוק את המוסך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...