Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית רכישה רעה ב״auto365.co.il" [שתי עדויות לאי אספקת מוצר]

avihai GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 3138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני דווקא אגיד ההפך (ואין לי שום קשר לאתר שלהם)

קניתי מהם פנסים לרכב אבל באיסוף עצמי - כמו כן אוטו365 זה בעצם חנות אינטרנטית של "אמסטרדם חלפים" שהם ספק דיי גדול של חלפים בארץ (סניף בראשון לציון ופתח תקווה), האיסוף היה עצמי אז ככה שלא הייתה בעיה עם האספקה.

אני בעד +

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי לפני כשלוש שנים, הזמנתי מצלמת דרך DVR 037 דרך האתר, האספקה היית מהירה, השירות היה אדיב. אם אני לא טועה ע"י בחור בשם גיא.

באותה תקופה הזמנתי עוד מצלמה כזו ולאחר שנה הזמנתי סוללה. הכל הגיע בזמן, השירות היה אדיב כמו בהזמנה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הדואר כנראה אשם, אבל העסק לא צריך להתחייב על דברים שהוא לא יכול להבטיח.

העסק יכול להבטיח שהמוצר ישלח תוך X זמן, אבל לא מתי ימסר ללקוח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם הדואר - הוא לא >כזה

כל אלה שהזמינו שם לפני חצי שנה ויותר... זה פשוט לא רלוונטי מכיוון שיכול להיות שהחנות החליפה מפעיל/בעלים או סתם הפסיקו להחזיק מלאי ולכן כל משלוח ללקוח צריך קודם להגיע לחנות ומשם לצאת.

דואר שנשלח מתוך הארץ לעיר או ישוב מרכזי (לא רמה"ג, לא התנחלות) אמור להגיע תוך 3-6 ימי עסקים. אני הייתי בודק אם החוק של עסקת מכר מרחוק יכול לעזור כאן והאם הוא תופס.

בעברי עבדתי כאיש מכירות וגם ניהלתי סניף של חנות מחשבים מוכרת, ואת רוב המכירות עשינו טלפונית/דרך האתר ועבדנו בין היתר עם דואר ישראל וחברות שליחויות. לא מאמין שהרבה השתנה מאז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעדכן שאתמול יצר איתי קשר משתמש בפורום שהציג את עצמו בתור מנהל אתר "AUTO365" וסיפק לי מספר מעקב ובנוסף הודיע לי שאקבל פיצוי בחבילה החדשה שנשלחה לי, עקב עוגמת הנפש.

אעדכן בהמשך אם החבילה הגיעה כראוי וכמצופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרו קשר גם איתי, גיא מנהל האתר, דיבר מאוד יפה, שלח הפעם בדואר שליחים עם 2 ריחנים נוספים פיצוי, ויצאתי עם הרגשה טובה.

למרות זאת מה שזה אומר זה שגם ההבטחה (שהקלטתי) שישלחו בדואר רשום אחרי שלושה שבועות מההזמנה הייתה שקרית (לא היו שולחים פעמיים אם שלחו לפני שבוע - עכשיו נשלח לי מה שהזמנתי פלוס הפיצוי, לא רק הפיצוי).

בנוסף גיא הסביר שחזרה אליהם החבילה הראשונה מהדואר מסיבה לא ידועה, לא ברור לי איך זה יקרה, רשום עליה הכתובת שלי (הוא הקריא לי מהחבילה במהלך השיחה) והיא לא הייתה מספיק זמן בסניף כדי שישלחו חזרה, לא הבנתי למה שהיא תחזור אליהם. הרושם שלי שלא נשלחה לא החבילה הראשונה ברגע ההזמנה ולא בפעם השניה, ושהסיבה היחידה שקיבלתי את מה שהזמנתי (באיחור של חודש) היא הדיון הזה. זה הרושם שלי בלבד ומקווה שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרו קשר גם איתי, גיא מנהל האתר, דיבר מאוד יפה, שלח הפעם בדואר שליחים עם 2 ריחנים נוספים פיצוי, ויצאתי עם הרגשה טובה.

למרות זאת מה שזה אומר זה שגם ההבטחה (שהקלטתי) שישלחו בדואר רשום אחרי שלושה שבועות מההזמנה הייתה שקרית (לא היו שולחים פעמיים אם שלחו לפני שבוע - עכשיו נשלח לי מה שהזמנתי פלוס הפיצוי, לא רק הפיצוי).

בנוסף גיא הסביר שחזרה אליהם החבילה הראשונה מהדואר מסיבה לא ידועה, לא ברור לי איך זה יקרה, רשום עליה הכתובת שלי (הוא הקריא לי מהחבילה במהלך השיחה) והיא לא הייתה מספיק זמן בסניף כדי שישלחו חזרה, לא הבנתי למה שהיא תחזור אליהם. הרושם שלי שלא נשלחה לא החבילה הראשונה ברגע ההזמנה ולא בפעם השניה, ושהסיבה היחידה שקיבלתי את מה שהזמנתי (באיחור של חודש) היא הדיון הזה. זה הרושם שלי בלבד ומקווה שאני טועה.

כנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעדכן שכפי שהובטח לי ממנהל האתר לאחר הפירסום בפורום, קיבלתי את המוצר עד הבית עם שליח (במקום בדואר רשום) וכמות כפולה מהכמות שהזמנתי בפועל כפיצוי.

תחליטו אתם אם כדאי להזמין מהאתר לאחר ששמעתם (קראתם) הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה לבוסטר מהם הזמנה בוצעה ב 13 לחודש

זה כמעט שבועיים וחצי עדיין לא הגיע וזה מעבר לשבוע

(כולל חגים)

מה שכן אני יודע שהבעיה בדאר כנראה יש לי כבר מס. משלוח

וגם התקשרתי לחברה וענו לי מאד בסבלנות,אדיבות ומקצועיות.

בדקתי באתר הדואר וזה כבר הגיע,נראה לי זמן המתנה סביר

בתקופת חגים.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...