Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה לאנטיס 2.0 2004. רכב רועד ועשן לבן מהאגזוז

itzikevo
שימו לב! השרשור הזה בן 3318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים. הרכב מאזדה לאנטיס 2.0 2004. לאחרונה בהנעת בוקר האוטו רועד למספר שניות. היום גם שמתי לב שיוצא עשן לבן מהאגזוז. מה זה יכול להיות ?

אנשם שמשווצים בזה שיש להם כבלים באוטו ומנפנפים

בזה בצידי הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשן לבן זה כנראה בגלל המזג אוויר, בכללי הרכב לא מעשן, ולא אוכל שמן חריג כן?

רעידות יכול להיות תושבות מנוע.

באיזה שמן אתה משתמש?

הטורים נמכים שאתה מניע בקר? או שעולים ל-2 טורים, ואחר''כ יורדים ל-800סל''ד בערך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא אוכל שמן באופן חריג. אני משתמש בשמן 10/40 של LIQIMOLY. הטורים הכן עולים לסל"ד 2 ואז יורדים. לגבי התושבות מנוע אכן הגיע זמנם. אבל הרעידות שציינתי על פי הערכה שלי הם מהמנוע עצמו. כי זה לא קורה בכל הנעת בוקר, ושאני נותן קצת גז זה מספיק. נ.ב לגבי העשן הלבן מהאגזוז. התופעה הפסיקה, למרות שאני חושב שזה לא ממזג האוויר. כי העשן היה די סמיך זה לא היה ניראה כמו הדים

בזה בצידי הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רק בהנעה ראשונה הרכב רועד, ובכללי לא, תעשה בדיקת מחשב, אולי איזה חיישן מזייף, בדיקת גזים, הרכב עבר טסט לאחרונה?

מתי הוחלפו פלגים?

ואיזה חברה ודגם שמו אם ידוע לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשן לבן בהנעה מעיד על מנוע שעומד לסיים את חייו.

תופעה נפוצה ומוכרת במאזדה, סע עם המכונית עד שהמנוע ימות, אין לך הרבה מה לעשות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אם זה ימשיך העשה את הבדיקות. אני החלפתי פלאגים לפני חצי שנה בערך.. אם אני לא טועה DENSO שחכתי את הדגם.

וחן האם לא כדאי לגשת לשיפוץ בהקדם? אני לא עושה יותר נזק שאני נוסע? אני לא רוצה להגיע למצב שאני יצטרך לקנות מנוע מפרוק או מיבוא.. נ.ב אתה חושב שזאת האופציה היחידיה על פי ניסיונך?

בזה בצידי הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשן לבן בהנעה מעיד על מנוע שעומד לסיים את חייו.

תופעה נפוצה ומוכרת במאזדה, סע עם המכונית עד שהמנוע ימות, אין לך הרבה מה לעשות.

מה הקשר אני ראיתי מאזדות כאלה, עשו 400 אלף ק''מ מנוע וגיר מקורי.

איך הגעת למסקנה שעומד ללכת המנוע?

כמה ק''מ הרכב עשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים של אישתי הייתה מזדה לנטיס 2004 מנוע 1.6, נמכרה עם 120 אלף ק"מ.

אני לא יודע מה הסיבה בדיוק (רעשים ודפיקות מהמנוע) אבל הרכב עבר שיפוץ ראש מנוע (3 אלף ש"ח), הדבר לא עזר ובסופו של דבר הוחלף מנוע (7 אלף ש"ח).

תיקח את הרכב למספר מוסכים לקבל חוו"ד, אבל אם הכיוון הוא למנוע גמור אני ממליץ לך להחליף ולא לשפץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סך הכל המנוע מתנהג בסדר. אולי אנחנו ממהים לחרוץ את גורלו. אבל אם חלילה זה סופו. מה המחיר למנוע כזה? אני חושב שגם קשה למצוא כזה כי זה 2.0 ואין הרבה כאלה בשוק

בזה בצידי הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים. הרכב מאזדה לאנטיס 2.0 2004. לאחרונה בהנעת בוקר האוטו רועד למספר שניות. היום גם שמתי לב שיוצא עשן לבן מהאגזוז. מה זה יכול להיות ?

שלוף מצתים ותעלה תמונה (של האזור שנכנס פנימה למנוע).

עריכה אחרונה על ידי tribel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...