Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דילמה לגבי פתרון מיזוג אופטימלי בדירת 5 חדרים חדשה

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 3042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ, בעקבות מעבר שאמור להתבצע בחודשיים הקרובים.

מבדיקה ושיקול נוסף אני כנראה אסתפק במיני מרכזי רגיל (לא אינוורטר) עם מערכת דמפרים לחדרים.

מדובר על 80 מ"ר נטו למיזוג כל הדירה (כולל חדר 4).

מעדיף מזגן של תדיראן, הוצעו לי 2 חלופות או הWIND 50\55 או הWAVE 50.

ראיתי שישנו גם דגם נוסף בשם SILENT WIND 55 שאותו לא הציעו לי משום מה.

כאשר 2 האחרונים מדורגים A מבחינת דירוג אנרגטי. והWIND מדורג E. האם ישנו הבדל משמעותי מבחינת צריכת החשמל ביניהם?

האם יש עדיפות לאחד מהם? ידוע לי שהWAVE הוא צר יותר לכן יצריך הנמכת תקרה מינימלית.

שאלה נוספת, האם ישנה בעיה בהתקנת המדחס בשרותים הראשיים ששם בעצם ישנה ההכנה למזגן אותה נותן הקבלן או עדיף להוציאה אל המסדרון?

מכיוון שכל מתקין אומר דברים שונים, יש כאלה שמתפלאים שישנה בכלל הכנה בשרותים וש"זה לא מקום להתקנת מזגן" ויש כאלה שמבחינתם זו לא בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא אוכל לענות לך ברמה הטכנית. בכל זאת כמה הערות:

1. אני מניח שהונחו בדירה תשתיות למזגן (לפחות מבחינת חשמל) - צריך להתחשב בהן.

2. עד כמה שאני מבין הקבלן תכנן את מקום המדחס במסתור הכביסה שמחוץ למרפסת השירות. אם כך הדבר כנראה שניתן להתקין שם מזגן. זה גם מה שאני רואה בהרבה מאד בניינים. צריך לשים לב אם התשתיות אכן מגיעות לשם, או שהמתקין יכול להניחן. החסרון - כנראה שיהיה עליך להשתמש במיבש ולא במתלה כביסה. האמת היא שנראה לי שבכל מקרה מתלה הכביסה זעיר ולא יספק את הצרכים, הכן מראש את המייבש (ותקציב להפעלתו).

3. האם יש לך עוד קיר חיצוני שבו אתה רשאי, מבחינת הרשות המקומית, להתקין את המדחס? יהיה מאוד לא נעים אם תתקין מזגן במקום גלוי וכעבור שבוע יופיעו פקחי העיריה וידרשו לפרק אותו. לכן, לפני שאתה מתקין מדחס במקום שאינו נסתר, בדוק את המצב מבחינת כללי הבניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנגד למה שאמרו לפני,

ואני באופן אישי ממליץ על יחידות קטנות בכל חדר, ויחידה אחת גדולה בסלון, (כולם עיליים).

מכמה סיבות:

1. העלות של כל היחידות תגיע לפחות ממיני מרכזי.

2. אין צורך להפעיל יחידה של מיני מרכזי כדי למזג חדר אחד.

3. תקלה ביחידה אחת לא תגרור השבתה של כל מערכת המיזוג בכל הבית.

4. אמינות: יחידות עיליות אמינות יותר ממיני מרכזי עם דמפרים וכו'

5. תקלה במיני מרכזי עולה הרבה יותר מתקלה ביחידה עילית.

6. בהנחה והלכה יחידה אחת המחיר זה לא כמו להחליף מיני מרכזי.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי ההתקנה האופטימלית כיום היא מזגן מולטי אינוורטר לכל הדירה, כך נאמר על ידי מקצוען רציני בתחום, אבל כל אחד תקציבו ושיקוליו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי - פות"ש בחר בפתרון מסויים משיקוליו. צריך להביא בחשבון שהשיקול של מחיר המזגנים עצnם אינו שיקול יחיד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...