Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיבוב לילי על וולוו V40 T5

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 3219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רומן, אחלה סקירה, תודה.

הזכרתם פה פעמיים שלוש את הלאנציה דלתא, הרכב הזה עדיין נמכר כחדש? :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי האינטרנט נראה שכן (היא מופיעה באתר של לאנצ'יה ובמחירון של יד"ש).

504 - קודם כל, אני באמת אומר (ותמיד אמרתי) ש-S60 היא עסקה מאוד מעניינת. האמת היא שאני חושב שהיא גם עסקה טובה, לא סתם מעניינת.

ה-V40 T5 עולה כמו S60 T5, זה נכון. אבל יש ביניהן פערי אבזור, כמו לוח השעונים הדיגיטלי, מערכת מולטימדיה טובה יותר (בגרסה הבסיסית של ה-S60 יש מערכת בזיונית שמזכירה קצת את מה שמקבלים בקיה סול, אם אני לא טועה מושב נהג חשמלי עם זכרונות ב-V לעומת ידני ב-S ובטח עוד כל מיני פיצ'פקעס.

חוץ מזה, גם אם הן היו עולות בדיוק אותו דבר ומאובזרות בעושר זהה, אני - אבל פה אנחנו כבר נכנסים לענייני טעם - הייתי מעדיף את ה-V. היא יותר "סקסית" (עד כמה שוולוו יכולה להיות), היא נראית לטעמי יותר מגניב, תא המטען שלה יותר שימושי (בזכות היותה האצ'בק), המושב האחורי מרווח יותר (לא שאכפת לי) והיא גם חסכונית בדלק (בקצת ממש, אבל עדיין). היא פחות נוחה מה-S, אין ספק, אבל לי זה לא כל כך קריטי.

הוואגיות עם מנוע 1.8 מספקות את הסחורה, אין ספק, אני חושב אבל שהוולוו מספקת את אותה סחורה קצת יותר טוב. את הדלתא אני לא מכיר לכן לא אוכל לחרוץ גורלה :) מה גם שהוואגיות מתחרות ישירות של ה-T4, עם מומנט דומה והספק זהה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

אבל, מה שחשוב מכל אלה - מנוע T5 (שני ליטרים מוגדשים שמפיקים 245 כ"ס מפיתוח מקורי של וולוו) ....

נזכרתי לתקן אותך

warbly five-cylinder T5, which uses a 251bhp 2.5-litre turbo engine that can trace its roots to the old Volvo C30 T5 as well as the Ford Focus RS.

http://www.evo.co.uk/volvo/v40

מונע של פוקוס שעבר עדכון בסגנון וולוו.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שזה מספיק רשמי (האתר הישראלי טרם התעדכן):

http://www.volvocars.com/intl/cars/new-models/v40/specifications?variantId=862ee3b7-0497-4c82-8e86-833d5dd46506#specifications

בקישור שהבאת זה מנוע 5 ציל' ישן.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעניינת, תודה :)

יש משהו משעמם שוולוו משדרות, בעייני, אבל כנראה שזה בעיקר עניין תדמיתי, כי אף פעם לא נהגתי באחת באמת.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-s60 יותר מרווחת מה-v40 ומי שרושם אחרת, פשוט לא מבין או פשוט לא ישב בשני הרכבים.

מזמין אתכם לקרוא מבחני דרכים בארץ ובחו״ל ל-v40 ואח״כ להחליט. בתור חבילה כוללת, הוולוו שניה רק לאודי a3 (ע״פ מבחן של מאקו וגם של אוטו לפני שהתאחדו). היא לא אמורה להיות ספורטיבית הארד קור, אלא יותר קרוזרית וההשוואה שלה לגולף gti פשוט מצחיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אני מניח שאני פשוט לא יודע על מה אני מדבר. כי ישבתי בשתיהן, ועוד לא מעט אנשים, וכולם אמרו בדיוק אותו דבר. אני לא יודע אם אמרו את זה כבר, אבל יכול להיות שהסיבה היא שאתה מצפה שה-v תהיה קטנה יותר משמעותית אבל היא לא, והיא בעצם לא כל כך נוראית בכלל. אולי זה באמת עניין של "כגודל הציפיות" עם השתיים האלו, ויכול להיות שזכרתי את ה-s כצפופה, וזה מה שנחקק לי בזיכרון, ולא תכל'ס כמה מקום היה שם. אין ספק, יכול להיות שזכרתי שלי מה-s קצת עמום, אבל זה מה שאני, זוכר.

ולגבי חוות הדעת האובייקטיביות של אוטו... עזוב...

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שכתב פה ישב בהן וכמעט כולם עשו את זה גב לגב, באותו המעמד. או שכולם עיוורים, פיסחים וחולים, או שייתכן שאתה טועה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני פוזל ל v60 T5,

רכב שני , ללא ילדים מאחור ,

גיר של פולקסווגן ואודי לא נראה לי - לכן יורדות מהפרק ,

מרצדס A1 במחיר זהה ללא אביזרים - תוספות ...

השאלה העקרונית האם לא להעדיף את ה s60 עם אותו מנוע ופחות מאובזרת ?

אני לא צעיר ולא מחפש מטוס , נסעתי בv40 1.6 + 2.0 וההבדל משמעותי לטובת ה 2.0 t5

הבעיה : במחיר של 200k היבואן לא נותן מוטלטימדיה , חיישנים , ערכת בטיחות הכוללת אזהרה על עייפות ושינוי נתיב וכו .

הרבה כסף על אבזור מועט ובמחיר באמת גבוה !

אשתי אומרת , בוא נקח מאזדה 3 עם כל האבזור בפחות 60K

אולי צודקת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...