Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיו מקורי של מונדאו 2007 זורק את הדיסק החוצה, איפה אפשר לתקן?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , יש לי מונדאו 2007 עם רדיו מקורי ובעיה שהתגלתה לאחרונה היא שכשאני מכניס את הדיסק הוא פשוט מוציא אותו אחרי 2 שניות בערך (כאילו לחצתי eject).

לאחר מספר ניסיונות (בין 2 ל-5 בדרך כלל) הוא לא פולט אותו וקורא אותו כמו שצריך.

יש לי הרגשה שזה משהו ממש קטן. מי באיזור חולון יודע לטפל בזה? אני חושב שאדם עם הידיים הנכונות בדקה יוכל לסדר את זה.

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לא צייינת מהיכן אתה בארץ, אבל אם אתה מאזור המרכז דבר עם שמעון ממוסך שי-לי באור יהודה. ייתכן שהוא יוכל לעזור לך עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צייינת מהיכן אתה בארץ, אבל אם אתה מאזור המרכז דבר עם שמעון ממוסך שי-לי באור יהודה. ייתכן שהוא יוכל לעזור לך עם זה.

חולון. פורום בחו"ל טוען שהעינית מלוכלכת. הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הטעינה המכנית הסתיימה? יכול להיות שמשהו מונע מהשלב המכני להסתיים והפיתרון הוא

1. גירוז ניקוי מערכת מכנית

2. גומיה בסוף ימיה

3. מיקרו סוויטציים חיווי מצב מכני לא תקינים או מלוכלכים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה. אני לא בטוח שהבנתי למה אתה מתכוון, אבל הדיסק נכנס עד הסוף, כאילו הוא נקרא, אבל לאחרי 2 שניות הוא זורק אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה זאת כנראה לא בעיה מכנית.

אם הוא מנסה לקרוא אותו ולא מצליח בדר"כ זו בעיה של העיינית שנדפקה, הרבה פעמים זו עייפות של סלילי המיקוד של העיין שמזייפים והעיין לא מצליחה לעשות "פוקוס" על הדיסק, והמערכת פולטת את הדיסק.

לא בטוח ששוה להשקיע אלא לרכוש HU לא מקורי אחר או להתקין מתאם ל USB אם אין ולהריץ מוזיקה מה USB או מהנייד.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שזה משתלב יפה עם הקונסולה, וגם יש שליטה מההגה אז היתי רוצה קודם לנסות לתקן לפני שאני מחליף.

איזה בתי עסק באיזור חולון יודעים להתעסק עם דברים כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנסות פתרן זול ויעיל בהנחה שאין מה להפסיד- ישנו דיסק ייעודי עם חומר נוזלי בבקבוק (נמכר כסט) לניקוי עיינית הלייזר).הוא עולה כמה עשרות בודדות של ש"ח.תיקון /החלפת עינית יעלו כמה מאות אז אולי שווה להתחיל מהפתרון הזול קודם...

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמת דיסק mp3 או צרוב יכול להיות שהמכשיר לא יודע לקרוא אותו

תנסה דיסק מקורי

אצלי ברכב הרדיו לא קורה צרובים אבל לפעמים הוא מצליח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...