Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו 1.6 ידנית שנת 98 -פרויקט ראשון שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 3435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. אני חבר בפורום מרגע שהוצאתי את רשיון הנהיגה שלי, אחרי שתי מכוניות ראשונות שרכשתי בעזרת הפורום ותקופה בתחום האופנועים אני חוזר לפחית היציבה והטובה. יש לי חבר בעבודה שהיתה ברשותו פולו 98 אפורה כהה שתמיד קרצה לי, היא הייתה שמורה, נסעה מעט, ואפילו שהצבע דהה עם השנים היא עדיין יפה. כאשר התחילו הגשמים הוא סיפר לי שהיא מתמאלת במים ואחרי תשע שנים שהיא אצלו כבר אין לו כוח להתעסק עם זה.ישר הצעתי לקנות את האוטו, הבטחתי שהיא תטופל יפה ותהיה כמו חדשה מבפנים.

יום שישי האחרון אחרי העברת בעלות ונסיעה עם האוטו אלי הביתה(שמבחינה מכאנית הוא מושלם) והכנסתו לגינה,שאיבה של בריכת הצפרדעים שעדיין הייתה ברכב. אני ואשתי התחלנו בפירוק כל חלל הפנים ברכב,כולל את כל הקונסולה המרכזית וצינורות המזגן שיוצאים לרצפת הרכב (שהיו מלאים מים) הוצאתי את הבידודים שמתחת לרצפת הרכב והופתעתי לטובה שלא מצאתי טיפת חלודה. ניקינו הכל ויום למחרת רכבתי עם הקטנוע לטירה ומצאתי בפירוקיה פולו ללא מנוע אבל עם כל חלקי הפלסטיק הפנמיים ללא שריטות וסדקים. אחרי חצי שעה עם מברג פיליפס וסט מפתחות כוכב והיו בידי את כל החלקים השלמים שהולכים להיות מורכבים אצלי אחרי ניקוי ואולי צביעה.

עכשיו אני צריך יעוץ קטן, לקנות בידודים חדשים ולחתוך לפי הישנים שמתייבשים עדיין בגינה, ולהדביק בד מעל שדומה לשטיח המקורי. או שזה מאוד מסובך ואתם יכולים להפנות אותי לרפד שעושה עבודות כאלה? צירפתי כמה תמונות של הפרוייקט ומקווה להתקדם באיכותיות ובמהירות.

תודה לעוזריםDSC04930.jpgDSC04916.jpgDSC04917.jpgDSC04931.jpgDSC04933.jpg

DSC04928.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון המון בהצלחה לך!!

- דבר ראשון, למצוא מקור נזילה ולוודא ב100% שאין ולא יהיה יותר. בלי זה אין מה לדבר על כלום . בהתאם למיקום חדירת מים יכול להיות שיש לך עוד מה לפרק.

- אם אתה שוקל לעשות ריפוד חדש לסלון מבד עמיד ולא יקר, לך קבל הצעה ועל הדרך תכניס בהזמנה גם את חיתוך הבידוד החדש לפי הישן. לי אישית אין מיומנות כזאת, אז כשהייתי צריך לרפד מחדש כורסא וספה, הלכתי לתופרת שהכינה כיסויים לפי הישנים שפירקתי. ספוגים עשיתי לבד אבל הייתה לי עזרה.

- בבקשה תגיד לי שאתה הולך לעשות פרוייקט צבע כללי "עשה זאת בעצמך"

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. פירקתי את הוישרים ואת הפלסטיק מתחתם. וליד הפילטר של המזגן גיליתי חור חלודה שהוסתר ע"י עלים ובוץ. אותו אני אאטום בעזרת פלסטלינת ברזל. ואת צינורות המזגן שמחממים מלמטה אני חושב לבטל כדי שלא ינזל משם. בסופו של דבר אשתי תנהג על האוטו כשתוציא רישון ויש לי כמה כיוונים לצביעה כללית של האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יפה שהפולו הזו זוכה לאהבה כזו. תעדכן מדי פעם מה קורה איתה.

ראיתי רק פולו אחת כזו שלא היו לה שום סדקים ושברים בפלסטיקה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל בורג שנפתח באוטו מצולם, הזמנתי היום כיסויים עם לוגו וידית הילוכים חדשה. דרך אגב, יש חופש מאוד גדול בידית, יש איזה בורג לחזק שם או שזה איזה תותב ישן שנשבר?

עריכה אחרונה על ידי nati282
שגיאה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף :-D

לגבי ידית ההילוכים, תנסה למצוא גם את התושבת כי מנסיוני חבל להתעסק עם זה.

מה מצב הריפודים ברכב?

אני גם מקווה שאתה הולך לבצע צביעה חיצונית, הרכב באופן כללי נראה מאוד שמור, והדש במיוחד.

המון בהצלחה, תמשיך לעדכן!

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו זה הולך להיות מעניין,מחכה כבר לעידכונים ותמונות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התזוזה של ידית הילוכים,לצערי הרב יש צורך בהחלפה מלאה של שטנגות הילוכים (טיפה יקר ) אבל יפתור את הבעיות של תזוזה בידית עצמה ובהילוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב. כל הסופ"ש הייתי בתוך ליד ומתחת לאוטו,הכנתי תותב מפוליפרופילן בעבודה ודחפתי אותו ברווח של הדית הילוכים, עכשיו הנסיעה ממש כיפית ואין חופש בכלל בידית, ביום שבת הגיע חבר ועזר לי עם התאמת השטיח והבידודים וישור של כמה מכות בדלתות.

לא האמנתי כשסיימנו והתוצאה הסופית פשוט מהממת. אני מחכה לכיסויים וידית הילוכים חדשה. ואז תראו תמונות של התוצאה.

ביינתים עוד קצת מהתהליך.DSC04938.jpgDSC04941.jpgDSC04942.jpgDSC04944.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...