Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס האצ'בק 2007

Efy
שימו לב! השרשור הזה בן 3349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא מיוצר לשוק האירופאי.

בגדול רכב טוב ואמין, קצת איטי ב 1.6 אבל מאוד נוח והגה מתקשר (אם זה מעניין אותך), יש גם גרסת טרנד X ו2 ליטר שהן יותר מאובזרות/ חזקות ונדירות עוד יותר (גם הבאצ'בק בפני עצמה די נדירה בארץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מס' שבועות גם אני רכשתי פוקוס 2008 מהצורה הקודמת ( כמו של 2007 ) בגירסאת האצב'ק.

הייתי ממליץ לך מאוד , הרכב יחסית מאוד חסכוני בדלק - נסיעה ב"ש-עפולה וחזרה- הסתכמה לי ב148 שקל בדיוק !

בעיר הרכב צורך 1\12 .

איכות הנסיעה מדהימה ויחס תמורה למחיר מעולה

הרכב הקודם שלי היה שברולט אופטרה , לכן עניין החיסכון ואיכות הנסיעה הוא אינדיבידואלי אלי .

אגב ברישיון הרכב, הרכב תוצרת ספרד .

מבחינת המנוע , המנוע יחסית חלש . אבל אותי ( בן 23 ) מספק מעולה . אבל ממש לא מרגישים את חלשלשות שלו.

תשמח לדעת שתדלוק של 150 שקל בנזין ממנורת הדלק(0) יוביל אותך לקו החצי טנק דלק . פסיכולוגית זה נראה קצת דלק והמון נסועה ואכן העניין עובד.

עריכה אחרונה על ידי oorenn

יפני זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב האמת נותן תמורה לא רעה למחיר בו הוא נסחר.

אוסיף על מה שלאון אמר, הרכב רועש מאוד (הרבה יותר מהממוצע בקטגוריה).

לגבי צריכת הדלק (היה ברשותי בליסינג כשנה וחצי) - היא נוראית. אין שום סיכוי, שום סיכוי, שתקבל 1 ל12 בעיר (אולי הבחור מעלי התכוון ל12 ליטר ל100 קילומטר). אצלי, בנסיעה 95% בין עירונית, אמנם בנהיגת ליסינג בזבזנית מאוד, הוא שתה 1 ל8. רכבים אחרים באותם התנאים הפגינו צריכת דלק עדיפה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר לך את הסיבה לצריכת הדלק נוראית . הכל תלוי בסוג הנהיגה שלך . הפוקוס משום מה יוצרה עם העברת הילוכים ארוכה מהרגיל . והחלפת ההילוכים באה בטורים גבוהים . במידה ותנהג כמו במאזדה 3 או במשפחתית אחרת צריכת הדלק תיהיה כפי שציינת . אך במידה והתנהגות הגז תיהיה מתונה ובכל 2100 טורים תוריד במעט תגז ההילוכים יעברו מהר . וצריכת הדלק תיהיה כפי שציינתי . אני מדבר מנסיון מוכח . בנסיעה של אי משיכת טורים אל מעבר ל2.2 האוטו מאוד חסכוני

יפני זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

oorenn אפשר לשאול מה המחיר שבו נמכרת פוקוס בפועל ?

ואם אפשר הסבר על אי משיכת טורים , האם אתה מעלה הילוכים ידנית ?

נא ליישר קו עם כללי החתימה. ------------------ יישרתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי כזו למספר למים, הרכב לא חסכוני בכלל, מרגיש מאוד איטי וכבד. יש לי נסיון די עשיר ברכבים בסגמנט, ובאמת חוץ מההגה וההרכבה של החומרים, אין לה שום עילוי מיוחד. אומרים שהיא אמינה, אבל שוב אצלי היא הייתה כמה ימים אז אני לא יכל לתת דעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oorenn אפשר לשאול מה המחיר שבו נמכרת פוקוס בפועל ?

ואם אפשר הסבר על אי משיכת טורים , האם אתה מעלה הילוכים ידנית ?

במונדאו שלי אין אפשרות להעלות הילוכים ידנית, אבל ברגע שאני לוחץ פחות על הגז אוטומטים הילוך עולה במידה ואני במישור (בדרך כלל גם בעליה אבל במישור תמיד)

מניח שזה דומה למה שהוא תיאר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 3 שנים עם פוקוס 2008 ונהיגה ברמות הכי חסכוניות שיש , אבל הכי חסכוניות שיש.

אין שום אפשרות להציא צריכה של יותר מ1/9 ברכב.

הרכב כבד על המנוע

לנסר 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אכן כבד , איטי ורועש . בעיר עושה 1:8 רגוע ,

בעליות של חיפה המחשב מראה גם 33 ליטר ל 100 ק"מ

וזה כשרק מלטפים את הגז , לא שלחיצה בריאה עושה אותו

יותר מהר , רק יותר רועש ( נוסף לרעש צמיגים ) .

גם אני מחפש פוקוס 2008 כרכב שני לנהגת , מפליא אותי

שאנשים דורשים ביד 2 30 אלף לפוקוס ממוצעת בת 7 .

נא ליישר קו עם כללי החתימה. ------------------ יישרתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב כזה מודל 2008 לפני המתיחת פנים.

הרכב מרווח מאוד, המושבים נוחים גם בנסיעות ארוכות, ועד כה הוא הפגין אמינות יחסית טובה (לא מושלמת, אבל בכל זאת לא מדובר ברכב חדש). הוא באמת מרגיש כבד יחסית ובתור מישהו שגר בחיפה זה בהחלט מורגש בעליות, אבל אפשר לחיות אם זה. הוא גם לא הכי חסכוני, אבל לא שונה מהותית ממשפחתומטיות דומות בשנתונים דומים. אני עושה 1/11-11.5 משולב, ואני ממש לא נוהג כמו סבתא. חסרון נוסף זה בידוד רעשי הכביש בנסיעות בין עירוניות (לפחות בדגם שלפני מתיחת הפנים). לא לכולם זה מפריע, לי אישית כן. אם אתה נוסע הרבה בין עירוני כדאי לבדוק אם זה מפריע לך. סה"כ מדובר בתמורה די טובה ביחס למחיר.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי ולא מועט על הפוקוס מהדור השני (גם לפני מתיחת הפנים וגם אחרי) אני באמת לא מבין איך אנשים אומרים שהם מגיעים לתוצאה יותר טובה מ-1:11. בעיר הפוקוס צורכת בסביבות ה-1:7-1:8. אני מאמין שבעיר לא מישורית התוצאה תהיה עוד פחות טובה. אני בכל אופן, יותר טוב מזה לא הצלחתי להוציא, גם בנסיעה סופר רגועה. מעבר לזה ה-1.6 חלש על המרכב ותגובות דוושת התאוצה קהות. גם החוסר של הורדת הילוכים בבלימה מוסיף על התחושה הכבדה של הרכב בגלל שהדוושה דורשת לחיצה מכובדת כדי לעצור. עוצמת הבלימה לעומת זאת טובה למדי. בעליות הרכב מתאמץ מאוד ודורש טורים גבוהים יחסית בשביל ליצור קצב סביר. גם עקיפות לא תמיד מתבצעות בקלות וצריך להשתמש ברגל עיקשת כדי לבצע אותן בזריזות סבירה. על הנייר הביצועים שלה לא מרשימים. מצד שני הם גם לא כאלה גרועים ביחס לכמה משפחתיות (תאוצה ל-100 ב-13.7 שניות. איטי רק במאייה מהלאנסר קלאסיק, וטוב יותר מהסובארו B3 שמאיצה ב-14.3 ש' ל-100 קמ"ש), אבל על הכביש העסק מרגיש רדום מדי, גם בהשוואה ללאנסר ולסובארו.

שכרתי כזאת סדאן 2011 וההתרשמות הכללית שלי מהרכב הייתה טובה משמעותית מהדגם שלפני מתיחת הפנים (שגם אליו די התחברתי), איכות החומרים טובה יחסית, תא הנוסעים נראה טוב, המרווח לא רע, היגוי מצוין, אבזור טוב, בטיחותית, התנהגות כביש טובה, נוחה יחסית ובידוד הרעשים באופן כללי טוב, אך לא מצטיין. בדגם שלפני מתיחת הפנים הוא היה פחות מוצלח בצורה מורגשת. ועדיין קשה להתעלם מהביצועים העצלים של הרכב וצריכת הדלק הגבוהה. אם זה לא מפריע לך, מדובר בתמורה טובה מאוד למחיר. לדעתי כחבילה מדובר באחת המשפחתיות היותר טובות ששווקו בזמנה. אם אתה מחפש קצת ביצועים תנסה אולי לראות אם גרסת ה-2L נכנסת לך לתקציב. היא תהיה עדיפה משמעותית מבחינת זמינות כוח, אך גם ממנה אל תצפה לביצועים מיוחדים.

עריכה אחרונה על ידי cars-@-lover
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...