Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יכול להתלונן על נהג שנהג בפרועת ועוד רב עם אבי.

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 3547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדרך כלל לאנשים כאלה אני מסנן איזו מילה יפה עם יד בתקווה שיראה את זה ולא יחשוב שיש עוד פראיירים.

אושריקו, עד מה שאני זוכר אתה בחור צעיר.

אז תשמע סיפור.

לפני שנים רבות (כשהדינוזוארים עוד שלטו על פני כדור הארץ) והייתי צעיר, התקרבתי לרמזור והרמזור נהפך לצהוב עצרתי ברמזור, הנהג מאחורי התחיל לצפור, היום אני מתעלם אך אז פתחתי את החלון הוצאתי יד וסימנתי "מה קרה" ולסיום קינחתי באצבע משולשת.

כשהרמזור נעשה ירוק שייטתי לדרכי ואז הבן ז**ה עקף אותי בפראות וניסה לחסום אותי, למזלי נהגתי על סובארו קופה (מרובעת קרבורטור) הדבקת הדוושה לרצפה ונעלמתי לכיוון האופק.

אז ניסיתי להראות לו והוא ניסה להראות לי, מאז אני לא מתעסק עם אנשים על הכביש, מקסימום מנסה אולי בקלות לרמוז. לא עוזר, מפנה את הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אשמח להבין מה הכוונה הייתה " לא נתן לו לעקוף " כי אני מבין שלאבא ( מבלי להעליב ) יש סמכות חדשה בכביש למי לתת ולמי לא?

בוא ננסה להבין, אביך נוסע בכביש עם 2 נתיבים לכל כיוון, נוסע בימני והנהג ניסה לעקוף מצב שמאל ואביך חסם אותו ( ציניות מטורפת מן הסתם )

או שאביך נסע בכביש עם פס הפרדה לבן/מקווקו פה ושם ונתיב אחד לכל כיוון ואותו נהג ניסה לעקוף אותו בהזדמנויות ואביך חסם לו את שדה הראיה או האיץ בחוזקה או לא נתן לו להשלים את העקיפה? אני פשוט מנסה להבין.

או שיש עוד סיבה, 2 נתיבים לכל כיוון, שמוק אחד שנוסע בשמאלי בדיוק במהירות של אביך נגיד 90-100 ואתם נוסעים כמו תאומים בכביש ( סיטואציות מעצבנות ולא בטיחותיות ) ואז אותו אחד ניסה לעקוף משמאל ואביך האיץ או נשאר קרוב לאותו "תאום" ?

עכשיו, לאחר שסיימנו עם ההשערות, אביך ביצע חסימה לנהג שניסה לעקוף, מהיכן הסמכות? הרשות או היצר הזה? הוא מחליט לפי סוג פנסי הרכב או לפי איזשהו סימן מקדים?

אני מבין שאביך בגיל מאוד מבוגר, אבל עדיין.. תמיד אפשר ללמוד משהו חדש והינה השיעור שלי: נהג מנסה לעקוף אותך? אתה רואה שיש סיטואציה שתגרם בעקבות זה? שהוא יסכן אותך בעקיפה או משהו? האט... לחץ קלות על דוושת הבלם... הורד מהירות ותן לנהג לעקוף, זה הדבר הבסיסי שלומדים בכל קורס או שיעור או השתלמות נהיגה, בחייך.

מה הטעם במה שאביך עשה? ואם אותו אחד מוציא אקדח נותן כדור יפה לצוואר או מוציא לום באיזו צומת ומוריד מראה או את הראש לאבא? תחשוב על זה וכדאי שהוא יחשוב על זה לפעם הבאה.

מקרים שאפשר לתפסו את הנתיב לא לחסום זה כאשר יש הצתלבות נתיבים באיזה כביש שהופך לנתיב אחד או משהו כזה, אז או שאתה מאיץ "אחושלוקי" עם הקורולה 1.6 ועוקף אותו ומשתלב עם איתות או שאתה מאיט ומאפשר לרכב לידך שלא מבין מי מכם ייכנס ראשון, להכנס במקומך ואתה אחריו... זה הכל, אלו הסטיאציות באמת שאין יותר מדי.

או כמובן, ראיה לרחוק... נוסע על כביש 4 מאשדוד נגיד? משתלבים מיבנה? הנתיב השמאלי או האמצעי פנוי ( כי אתה מאור לנסוע על הימני לא על האמצעי ) השתלב מראש לאמצעי או שמאלי ותן לאלו שמגיעים להשתלב, אחרת? מתחילים משחקי כוחות מפגרים שכל אחד לא צודק בשיט.

ואז מי סובל מזה? אני או מישהו אחר שכן השתלב בשמאלי או אמצעי ואתה ( סתם דוגמא ) מהימני שלך מבין שנקעלת לסיטואציה עם המכנסיים למטה ואתה מנסה להאיץ בחוזקה... עם 1.6 לא מצליח.. מאיט? לא מצליח ואז מי סובל? יפה, נהגים אחרים, בגללך.

רק ניידת תנועה מחליטה את מי לחסום וגם אז, לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חס וחלילה אבא שלי לא חסם אותו בכוונה תחילה!אבא נהג כרגיל ואותו נהג הגיע מצידו בכוונה בכדי להפריע לאבי ואבי פשוט נסע ולא נתן לו לכנס (כמו אלה שעוקפים בשורה)כמובן שאבא שלי לא עשה שום דבר שהיה מסכן חיי אדם בחיים,הוא פשוט היה נותן לו לכנס במידה וזה היה במצב שהאדם נמצא בנתיב נגדי,אותו אדם פשוט ניסה בכוונה תחילה לחסום כנראה את אבי ולהציק לו,אבא שלי לא רצה לסנן לו קללה,אבל אם אני הייתי הסיפור היה אחרת וקללה הייתה מסתננת,למרות שאנחנו ממש לא אנשים כאלה,אבל זה עובר כל גבול פשוט בושה.

@yulianx כל כך צודק,אני מקווה שזה יקרה.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאתה חוזר על עצמך, לא שאני חס וחלילה שופט, אין לי סמכות להגיד שום דבר בתור חינוך חס וחלילה אבל תשים לב לתופעה שחוזרת על עצמה אצלך בכל ההודעות: " אם אני הייתי... זה היה קורה" זאת אומרת, אתה גם לא היית נותן לאיזה "ערס" להשתלב וגם מסנן קללה וגם מסנן תנועת אצבע ואז חוטף דקירה, מכה ברכב, מכות באמצע הכביש, בריונות, לשם מה? בוא נגיד ככה, אתה די צעיר לפי הגיל ואני בטוח שאם תסע עם אשתך בהריון או עם הילדים לא תעשה את זה ככה, לא כיף לסיים את החיים בבית החולים לאחר מכן.

אוקיי, נחזור לרגע לקטע אחר, ניסה לחתוך ולהשתלב בתור? אתה יודע יש אולי סיבה אחרת, עזוב את זה שהוא מדבר בטלפון, יש מצב שמישהו מכווין אותו? שהוא מאותגר טכנולוגית ואין לו וייז? בוא נהיה רציניים דיבור בנייד לא בדיוק נחשב לעבירה מטורפת בשאר העולם כן? אז בוא לא נייחס לזה כלי או גורם לאיזה מוות בלתי רצוי. אז הוא דיבר בטלפון ואולי פספס פניה ורצה לחתוך דווקא את אבא שלך? מה הבעיה לתת לו להשתלב בתור? נו ביג דיל זה לא שאת אביך שיירת מכוניות ניסו לחתוך אחת אחריי השניה כן? בוא נהיה הגיוניים לרגע, קורה.

כמו שאביך וכמו כולנו, שמתישהו אי פעם בחיים, נאלצו לחתוך מישהו או להשתלב בכוח בתור או "לגנוב" למישהו תור בתור כלשהו בכביש כי טעינו, פספסנו, התבלבלנו וכו', ולך תסביר שאחותך לא... הבנת את הרעיון.

כדאי לרדת מהעניין הזה שיש לך " אם אני הייתי... זה היה אחרת " אם אתה היית סביר להניח שאולי אותו בחור שוקל 120 קילו והוא מתאבק והיה יוצא להראות לך לאן אפשר להכניס את האצבע שלך. מה אז? היינו מקבלים סטטוס " המלצה לעורך דין בגלל מכות בכביש " תהיה בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...