Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני לא מבין מה ההבדל בין האוטו שלי לשלך (חוץ מהגיר).

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מזכיר לי שלפני כמה חודשים נסעתי ברחוב צר ברעננה ומולי הגיעה פיאט פונטו שכנראה כל כך נבהלה ממני (נסעתי במהירות מטורפת של כ-30 קמ"ש) עד כי היא סטתה ימינה, הורידה מראת צד של רכב תמים שחנה לו בצד, נבהלה, הסיטה את ההגה שמאלה, נבהלה שוב כי שוב ראתה אותי, הפעם אפילו יותר קרוב אליה, הסיטה את ההגה שוב ימינה ושוב נכנסה במראת צד של רכב אחר שחנה לו בשלווה והורידה אותה.

אני חושב שהיא המציאה ספורט חדש. נקרא לזה "סללום מראות צד" :D

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , כן תמיד יש את הערסים האלו ברמזור שמפמפמים בגז בסובארו

DL

שלהם כאילו אין מחר

ורוצים לעשות רושם ופשוט לא שמיןם לב שהרמזור שהתחלף זה עכשיו לירוק הוא בעצם הרמזור לפניה שמאלה....

וכמובן שיש את השאלות הקבועות

"מוכר?" ... לא! ואז השאלה הנצחית

"כמה היא שווה"?

אני אומר הרבה...

"בחייאת תן כיוון"...

וכמובן או כמובן אני הכי הכי הכי הכי הכי

אוהב את אלו שאחרי שעקפת אותם תוך כדי הרעדת הלבלב שלהם

פוגשים אותך ברמזור

התגובות הם בדרך כלל נעות ממתונות לקיצוניות

המתונות הם "חבל עליך בחור צעיר "

לבין מטורף אנשים כמוך צריך מאחורי סורג ובריח

שהרמזור מתחלף לירוק אותו בן אדם חוסם צומת...

בזה הסתכם ההבנה שלו...

ויש את אלו שתמיד אחרי שאתה עוקף אותם גם בכביש מהיר

ושניכם מגיעים לרמזור

הם עוצרים אחריך ורושמים את המספר...

קורה לי בערך 3 פעמים ביום...

ויש עוד הרבה הרבה סיפורים

נהיגה בכבישי ישראל

היא נהיגה מעניינת למדי.....

לירן שמאחל לכול חברי הפורום

שנה מוטורית טובה מתוקה ומהירה

:) :smilecol:

:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא במקום זאת אמר "חייל, למה אתה משחק עם החיים שלך?"

אני כמעט משוכנע שאותו אדם עצר לידי ברמזור בצומת רעננה דרום ושאל אותי אם אני מוכר כליה.. :shock: ?

"שליחי הרוח של הכביש"..

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה שהיתה לי הקליאו ספורט,

הפסקתי לספור את כמות הפעמים ששאלו אותי אם היא "טורבו".

שלא לדבר על משפטים כמו "בשביל מה אוטו כ"כ קטן צריך מנוע 2000" ?

לכו תסבירו להם שהאוטו הקטן הזה שוקל 1050 ק"ג ושמנועי 2000 סמ"ק יש גם עם הספק של 115 כ"ס .... כאילו - מה הקשר ???

אם זה לא מספיק, הנה סיפור קטן -

כידוע הרכב היה בליסינג מהעבודה. באחד הימים, מנכ"ל החברה ביקש ממני את הרכב לנסיעה קצרה עם 2 אורחים מחו"ל. כמובן שתמורת תוספת קטנה במשכורת .... סתם סתם, כמובן שהוא קיבל, והיה מאד משעשע לראות אותו כשהוא חזר.

בן אדם בן כ- 50 (חובב רכב אבל בעיקר שטח), מגיע אלי עם חיוך מאוזן לאוזן ואומר לי "האוטו הזה משוגע, אני לא מבין איך אתה מצליח להשתלט על החיה הזו" (כמובן ש"משוגע" במובן החיובי .. :twisted: )...

I rest my case

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום היה לי קטע מצחיק/מעציב .

אחרי המפגש בר"ג נסעתי לכוון הבית ,נסיעה רגועה ושלווה כמה צמתים לכוון צומת הכפר הירוק נעמדת לידי פיאט ברבו ""GTI"" אם דוד פתוח והרבה פוזה וסאבים ,ונותן גז ומסמן לי לי לרייס (יש לי AX 1.4 ) לא הגבתי אבל כשהרמזור הפך לירוק והבחור נתן גז והעלה עשן לבן מהצמיגים ,לא עמדתי בפיתוי ,שני הערסים שישבו באוטו כמעט ונפלו מהמושבים כשראו אותי נעלם להם כשאני אפילו לא ממש נישמע כמו הפיאט ה"""משופרת""" שלהם .

כשניפגשנו ברמזור הבא הם פתחו את החלון בבהלה ויש שאלו , "תגיד אחי מה יש לך באוטו ??? מה שמת טורבו !!"

:roll:

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה שהיתה לי הקליאו ספורט,

הפסקתי לספור את כמות הפעמים ששאלו אותי אם היא "טורבו".

דני G.

דני, למה ציפית? הרי גם בקרסו משוכנעים שיש לה טורבו :lol:

With nasty big pointy teeth

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הכי "אוהב" את כל הפלצנים ששואלים אותי - "תגיד, כמה היא שווה?" אני מנסה להמנע מתשובה - לך תסביר להם שאין ממש מחירון לרכב הזה.

או יותר גרוע - אחרי שמתלהבים מהרכב שואלים "מה זה אוטוביאנקי?" - ממש תודה - בשביל זה אני משקיע כל זמן פנוי שיש לי בערך?!?!

וכן, גם אני זכיתי בשאלת ה-"טורבו" משליח פיצה לא מפותח....

לא נורא...העיקר שבנות אוהבות אותה....:) "איזה חמוד!!"

motorica.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שעושים לכם זה צחוק לעומת מה שעובר עלי ..... :twisted: כידוע אני נוסע על פורד אסקורט ....ועוד מודל 89......כל אחד ברמזור שואל , אחי אתה מוכר...כמובן שאני עונה בשלילה.....אבל הם בשלהם...והם כמובן מצפים למחיר של 10000 עד 20000 ....תבינו גודל הקהל שפונה אליי.... :? אז אני שואל אותם אם יש להם 70000 ש"ח לתת לי .....( אתם צריכים לראות את הבעת הפנים שלהם... :shock: ) או כל פלצן שקיבל רישיון .....מתחיל ברמזור ....אחי יש פתיחות .... :lol: ( לך תסביר להם ) ואז הם יוצאים בפירפור מחריד ( לך תסביר להם שזה לא טוב....) כמובן שאני לא משתף פעולה....אבל בלי למשוך הילוכים אני במקביל אליהם .....ואם הם לפני.....אווווווו.......איזה חיוך יש להם..... נו טוב זה הגיל שלהם... או המשפט הידוע ....אחי כמה סגרת איתה ( לך תסביר להם שלא מעניין אותי הסגירה ושאני נוסע מחוץ לעיר על 90 ) וכל מתעניין מבוגר יותר ( שמין הסתם לא מקבל פרטים יותר מדי ..." רק קוסמטיקה " ) שמתחיל לתת לך הרצאה שב-70000 ש"ח הוא כבר היה מביא אוטו חדש.... או כל ילדון שמנסה לחקור מה הרעש שהאוטו מוציא ....( אנשים אוכלים את זה שזה מהמוזיקה....) ואלה ששואלים כמה היא שווה במחירון...ושוב...לך תסביר שאין מחירון..... ויש את הכי חוצפנים :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: בלי בושה בכלל :twisted::twisted: אחי אפשר לקבל סיבוב .....:crazyeye: :crazyeye: בשלב הזה מתחיל מרדף .....ואז אתה מגלה שהילדון הזה בורח ממך במהירות שלא תבייש כל רכב שטוען לרייס עם הפורשה של פוסמן..... :shock:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...