Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם המוסך גבה ממני תשלום על עבודה שלא בוצעה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מתכוון להוציא עוד כסף רק כדי להראות למוסך שאתה צודק?

כדי שחוות דעת מקצועית תהיה קבילה בבית משפט הבדיקה היא צריכה להיעשות על ידי מומחה.

עלות של בדיקה וחוות דעת כזו יכולה להיות גבוהה יותר מן הסכום ששילמת למוסך.

אין חולק שהמוסך ביצע סריקת מחשב ואיפוס תקלה וככל הנראה גם ביצע ניקוי של בית המצערת.

כמה כסף אתה חושב שהוא צריך להשיב לך? 500-600 ש"ח?

לפני שאתה מתחיל לשפוך כסף, אתה יכול לשלוח למוסך מכתב רשום מנוסח היטב (לא סתם הבן דוד של גיסתך הלך ללמוד משפטים), ובו אתה מתאר את השימוש הפרטי שבוצע ברכבך במהלך "בדיקה" , מציין כי סוכם איתך כי יבוצע ניקוי אולטרסוני של מזרקים מפורקים וגם חוייבת עבור פעולה זו שלא בוצעה בפועל, מתריע כי אם לא יושב לך סכום X , אתה תפנה עם הראיות שבידך (אין צורך לפרט מה הן) לגורמים המוסמכים (גם אותם לא צריך לפרט) או לארכאות.

אם המוסך לא יגיב, תמשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל כאלה נמשיך לקנות שמן ופילטר, נחליף לבד ונשכב כמו מאנ**ק מתחת לאוטו, נחליף בלמים וצלחות לבד.

נקנה סקנרים, נחפש באינטרנט ונלמד לבד הכל,

נקנה חלפים גם מחו"ל ונרכיב לבד כי אין מה לעשות, אין אמונה!!!

אני אפילו קניתי גז ומשקל ומשאבת וואקום ואני גם את המזגנים עושה למשפחה, כי שוב אין אמונה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הסיפור לא הצלחתי להבין דבר אחד,

אם יש ברשותך צילום רציף בזמן אמת במצלמה מרגע שהכנסת את הרכב למוסך עד הרגע שהוצאת אותו,

ובסרט הצילום נראה בבירור כי לאורך כל זמן הצילום לא טיפלו ברכב שלך,

עליך לפנות לבית המשפט ולהגיש תביעה!!!

אולם אם אין בידך סרט צילום רציף, בו כל הזמנים מצויים וסרט ההקלטה מתעד את כל הזמן שהרכב שלך היה במוסך,

אז מוטב שתזהר בדבריך או בתיאור שאתה מתאר כי בעל המוסך ״הנוכל״ עלול לקרוא את הסיפור שלך על גבי הפורום והוא יכול לפנות לבית המשפט לפניך ולהגיש נגדך תביעה מאוד גדולה, לכן כדאי שיהיה לך סרט צילום רציף על מנת שתוכל להוכיח את הטענות שלך ואת הסיפור.

העלית לפורום את החשבונית, וגם סיפרת בעצמך שהתקלה שלך נפתרה.

על מה בעצם אתה מתלונן וטוען שלא קיבלת שום טיפול? אם לא קיבלת טיפול איך הביעה נפתרה? ואם סרט הצילום מראה שבכלל לא טיפלו באוטו שלך אז איך נפתרה הבעיה?

תסביר בבקשה אם יש לך סרט צילום רצוף שמראה את כל השתלשלות התיאורים שמסרת,

ותסביר כיצד הבעיה נפתרה אם לא קיבלת טיפול.

אם תצליח לספק הסבר משכנע על גבי הפורום כנראה שתצליח לשכנע גם את בית המשפט.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקרא שוב, תראה שהוא כבר הסביר איך הבעיה נפתרה. ושיש בידו סרטון מרגע שהתחילו לעבוד על הרכב (או עליו למעשה) ופתחו סוויץ׳, ועד לסיום העבודה והגעתו למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקרא שוב, תראה שהוא כבר הסביר איך הבעיה נפתרה. ושיש בידו סרטון מרגע שהתחילו לעבוד על הרכב (או עליו למעשה) ופתחו סוויץ׳, ועד לסיום העבודה והגעתו למוסך.

אני קראתי היטב:

״בזמן הצפיה בסרטון, הבן שלו טען כי חסר סרטון אחד באורך של כ-20 דקות״

״אני חייב להבהיר, שהסרטונים מהמצלמה חתוכים ל15 דקות לכל סרטון״

לכן, אני שואל האם יש בידו סרטון רציף?

אם כן אני מציע לו לפנות בתביעה לבית המשפט או לאיגוד המוסכים, אך אם אין בידיו סרטון רציף וחסר לו סרטון באורך של כ-20 דקות, עליו להזהר בדבריו כי הוא עלול להמצא במצב שיתבעו אותו ולא ההפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני קורא כאלה סיפורים אני מבין למה המדינה הזאת נראית ככה.

חלאת המין האנושי.

אין מילים בפי ובמקלדתי.

לדעתי שני הליכים. א. בית משפט לתביעות קטנות. רק כדי שבשלב הראשון הכסף יחזור אליך.

ב. דרישה ממשרד התחבורה לשלול את ההרשאה שלו לנהל מוסך.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן שלו טען שחסר סרטון, אני עברתי בבית על הסרטונים, ויש בידי את כל הסרטונים החל בערך 10 דקות לאחר שעזבתי את המוסך, ועד החניה של הרכב בסביבות השעה 10 בבוקר. הבעיה כנראה נפתרה ע"י מחיקת התקלה מהמחשב של הרכב בעזרת הסורק, ונראה לי שבעל המוסך התפלא בעצמו שהבעיה נפתרה, לקח נסיעת מבחן, החנה את האוטו, משך עוד שעתיים כדי שיראה אמיתי יותר, ואז התקשר אליי. זאת הגרסה שלי המלוות עם ראיות. רק אחרכך בעל המוסך אמר שאכן לא היה הרבה עבודה "כולה חצי שעה עבודה" וגם לא הכחיש שלאחר שהחנה את האוטו לאחר נסיעת המבחן לא נגע בו שוב עד שאני הגעתי, וזה מוכיח שאכן המצלמה צילמה את כל הזמן שהאוטו היה במוסך שזה כמעט שעתיים של סרטונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, בכל אופן אינני מתקוון לפרסם את שם המוסך עד שאני יחליט באיזה דרך אני יפעל, ואני כרגע יותר נוטה לכיוון תביעה בבית משפט, אבל הייתי מעדיף לעבור בדיקה מגורם רישמי שיבדוק האם באמת נעשה מה שכתוב בחשבונית. אם לא ימצא גורם כזה (שמאי או מומחה אחר) בזמן הקרוב , אני יגיש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהגות של חלאות המין האנושי, באם הדבר אכן קרה כך (ויש סרטונים שמתעדים זאת!) זה לא יאומן פשוט.

אין ספק שאני תמיד אשאיר את המצלמה שלי דולקת במהלך טיפולים בין אם אני ליד או כמובן לא ליד הרכב כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט נגעל מהמוסך, אגב אין שום בעיה לפרסם את שמו:

אתה דובר אמת ועוד עם צילום.

כפי שגם אמרו פה, גש לבית המשפט לתביעות קטנות:

http://www.tviot-ktanot.co.il/Default.asp?sType=0&PageId=15753

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...