Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם המוסך גבה ממני תשלום על עבודה שלא בוצעה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לתבוע לתבוע ושוב לתבוע !

מקרה הזוי, לא פחות מהמקרה האחרון.

אני מניח שהתכוונת לאותה גברת דורון שהגיבה פה.

עדיף שלא הייתה מגיבה פה כלל.

אגב, אמרת שתפרסם את המקרה על גבי פורום ? היה זריזים למצוא אותך.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לתבוע לתבוע ושוב לתבוע !

מקרה הזוי, לא פחות מהמקרה האחרון.

אני מניח שהתכוונת לאותה גברת דורון שהגיבה פה.

עדיף שלא הייתה מגיבה פה כלל.

אגב, אמרת שתפרסם את המקרה על גבי פורום ? היה זריזים למצוא אותך.

לא הבנתי את השאלות שלך. אמרתי שאני יפרסם התנצלות במידה וטעיתי, או את השמות של המעורבים במידה וצדקתי. לא הבנתי מה זה "היה זריזים למצוא אותך" תוכל להסביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התכוון לזה:

האם אמרת להם שאתה הולך לכתוב את כל מה שקרה בפורום הזה?

כי תוך יום\יומיים אחרי שפרסמת את זה ,כבר המוסך מצא את ההודעה והגיב עליה(גברת דורון)

ולגבי התמונות,

אני גם לא מוצא שום שינוי בין התמונות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

השוני היחידי לדעתי שבראשונה מכסה המנוע סגור ובשנייה משוחרר,אני מסיק את זה לפי הפגוש של הBMW.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לויטלי גלקין - חשד למוסך "נוכל" - הפורום המשפטי או שאינו מכיר את המשפט.

אין זו הפעם הראשונה שאתה מוציא דיבה ומפר את חוק הפרטיות בפורום בעניינו של בעל המוסך, מצלם את עסקו ללא רשות, ומפר את חוק הפרטיות ואת חוק צנעת הפרט.

נראה שאתה מתלונן סידרתי בפורום, אשר מאפשר לך להתנהל כך וחבל, יש לך טענות על מכוני הרישוי אוטו-דיפו, ועוד ועוד ועוד...

מה גם, שפנית לפורום שאינך יודע כיצד לתפעל את המצלמה שקיבלת לרכב [הודעתך מס' 465914, מרץ 2013], נראה שגם כעת אינך יודע כיצד היא פועלת ומתי.

גם בתמונות מהסרטון שהעלית וטענת שהרכב לא זז - ניתן לראות בבירור כי הרכב זז!!!

מאחר שצילמת בשטח פרטי ללא רשות, מכוניות שלא שייכות לך החונות בשטח פרטי סגור, ברור שלא קיבלת רשות בכלל לצלם בתוך השטח הפרטי ועברת על חוק הגנת הפרטיות, צנעת הפרט, ועברת על החוק שנית כאשר העלית את התמונות לפורום שמתיימר להיות פורום משפטי.

הסיפור שלך עם בעל המוסך התחיל עוד בחודש נובמבר 2013 [הודעתך מס' 508255],

גם אז התייעצת עם הפורום בעניין אותו מוסך, ובעניינו של אותו בעל מוסך,

שאלת "האם החשמלאי שהחליף את המצבר צריך לקחת אחריות?" על חלונות שהפסיקו לעלות עם השלט, למעשה כבר אז ניסית לסחוט את מחיר המצבר מבעל המוסך בטענה שהחלונות אינם עולים בגלל החלפת המצבר.

מדוע שבת לאותו מוסך כדי לתקן שוב את הרכב? הרי כבר בנובמבר פנית לפורום כי היית לא מרוצה וביקשת תשובות מהפורום.

גם במקרה הנוכחי איימת כי אם לא תקבל את כספי התיקון חזרה תלכלך על המוסך בפורום הזה דווקא.

נראה שאתה נהנה לעשות בו שימוש.

באופן קבוע אתה מנצל את הפורום כדי ללכלך על בעלי מוסכים, מכוני רישוי, וכיו"ב [ראה הודעותיך 469849 ואחרות]

הינך מנצל פורום שמטרתו האמיתית היא לנסות לתת פתרונות ולסייע לאנשים רציניים.

חבל שהפורום מאפשר לאנשים מסוגך להשתמש בפורום למטרות פסולות.

זוהי התגובה האחרונה לשטויות שלך בפורום זה, התגובה הבאה תגיע אליך באופן אישי באמצעות דואר - המוסך אינו מעוניין להתנהל איתך או עם דומיך בפורום אלא במקומות המתאימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גברת דורון, למה לתקוף? למה לא להגיב בפומבי לשאלות של פותח השרשור וחברי הפורום?

האם הלקוח ראה את הסרטים ממצלמות האבטחה? האם בדקתם את תלונותיו לגבי שימוש הרכב לצורך פרטי?

האם מישהו ניסה לבדוק למה הלקוח מפרסם את מה שהוא מפרסם?

הלקוח יצא לא מרוצה מהטיפול ברכבו, הוא לא פרסם שמות, אלא רק את האירוע, על מה יש לו להתנצל בדיוק?

מקווה שהדברים יסתדרו בניכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא הבנתי על מה התקיפה.

שיעור ראשון ביחסי ציבור, אם אין לך מה להסתיר, חתור לשקיפות מלאה.

לפי התגובה אתם כבר מתחילים לבסס את קו ההגנה על ענייניי "צנעת הפרט" וכו' שברור לכולם שזו לא טענה שמועלת בתום לב, ובכל מקרה, אינה עיניינית.

בססו טענות ענייניות, חברי הפורום מספיק חכמים ע"מ לברור את המוץ מן התבן.

לא הייתם חייבים להגיב בכלל, אבל מהתגובה שלכם אתם יוצאים כמי שיש להם מה להסתיר, אם אין, אז פשוט חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטלי, אם אכן קיים סרטון מהרגע שהרכב נכנס למוסך עד לרגע שלקחת אותו (חוץ מה 10 דקות הראשונות) ולא רואים שבוצע התיקון שעליו שילמת אין מקום לטעויות התיקון לא בוצע!!! תגיש תביעה ואל תתייחס לגברת דורון ולניסיונות ההפחדה שלה בתביעה אין להם שום בסיס.

חבל שהמוסך מגיב בצורה כזאת לא יותר פשוט לעלות את הסרטון מהמצלמות שלכם שמראה שהתיקון אכן בוצע??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שניתן להבין משתי התגובות של "נציג המוסך"- האסטרטגיה שם היא תקיפה בחזרה ולא חתירה לאמת, אחרת הוא היה מגיב לשאלות החוזרות ונשנות לגבי מה טופל ואיך בדיוק. פשוט מעצבן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטלי, לך עם האמת שלך!

הנציגה של המוסך המדובר מראה פחד בזה שהיא מעדיפה לתקוף ולהסתתר מאחורי חוקים אפורי כמו הוצאת דיבה ושטיות כאלו ואחרות, אם הם היו מדברים לעניין הם כבר היו מפרסמים סרטון שבו מראים שהם טיפול ברכב שלך ומוציאים אותך קטן.

וכמו שכבר אמרו לפני אם לא היה להם מה להסתיר הם היו שקופים לגמרי.

בכל אופן גם אם בוצע טיפול וגם אם לא למה שהמוסכניק יעשה סיבוב בכדי ״לבדוק״ את הרכב לסידורים אישים, אני שמתי לב שבמוסך שבו אני מטופל (מוסך מורשה) כל פעם בנסיעת מבחן המצלמה צילמה את אותו הדרך.

שיהיה לך בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטלי אל תשבר, גם אני הייתי בסיטואציה כמו שלך לפני כמה שבועות וגם לי היו בידיים את כל ההוכחות וגם עלי בהתחלה איימו וזרקו אייומים משפטיים בסגנון שכזה. רק שבסוף בעל המוסך קיבל שכל והתנצל וזיכה אותי במלוא הסכום והציע פיצוי.

אז במידה ויש לך ביד את כל ההוכחות וכל עוד המוסך לא הציג בפניך את הסירטון שלו אז תישאר עם האמת שלך ואל תשים לב לשום דבר מהדברים שגברת דורון רושמת פה.

קארספורום היא קהילה גדולה והיא יודעת להזיז יופי עניינים.

ולגברת דורון, במקום לזרוק באוויר איומיים בפני כולם (אגב אפשר היה לכתוב את אותו הדבר בהודעה פרטית למר' ויטלי) היינו שמחים לראות עובדות ולשמוע את הצד שלכם בסיפור הזה.

ולגבי שתי התמונות של האוטו שעומד בסוף אז לידיעתך גברת דורון אלו שתי תמונות זהות, פשוט ויטלי לא עשה פרינט סקרין אלא צילם עם מצלמה חיצונית את המסך מחשב, ייצא ככה שאלו שתי זוויות טיפה שונות, כי מה לעשות יד זה לא דבר יציב.

לגב' דורון:

מה גם, שפנית לפורום שאינך יודע כיצד לתפעל את המצלמה שקיבלת לרכב [הודעתך מס' 465914, מרץ 2013], נראה שגם כעת אינך יודע כיצד היא פועלת ומתי.- גברת דורון את יודעת ממרץ 2013 עד היום אפשר ללמד קוף לתפעל את המצלמה, אז אני בטוח שגם ויטלי למד מאז לתפעל אותה.

גם בתמונות מהסרטון שהעלית וטענת שהרכב לא זז - ניתן לראות בבירור כי הרכב זז!!! - הרכב לא זז מילימטר אחד! פשוט התמונות כנראה צולמו במצלמה חיצונית ולא ע"י Print screen.

מאחר שצילמת בשטח פרטי ללא רשות, מכוניות שלא שייכות לך החונות בשטח פרטי סגור, ברור שלא קיבלת רשות בכלל לצלם בתוך השטח הפרטי ועברת על חוק הגנת הפרטיות, צנעת הפרט, ועברת על החוק שנית כאשר העלית את התמונות לפורום שמתיימר להיות פורום משפטי.- אל תשכחי ש מי שהחנה את הרכב ככה וביצע שימוש ברכושו הפרטי של ויטלי (הרכב והמצלמה) זהו אותו העובד של המוסך, אז את בעצם מאשימה פה את הבחור בטענות שווא שזה לא יחזור אליך כמו בומרנג עם הוצאת דיבה.

הסיפור שלך עם בעל המוסך התחיל עוד בחודש נובמבר 2013 [הודעתך מס' 508255],

גם אז התייעצת עם הפורום בעניין אותו מוסך, ובעניינו של אותו בעל מוסך,

שאלת "האם החשמלאי שהחליף את המצבר צריך לקחת אחריות?" על חלונות שהפסיקו לעלות עם השלט, למעשה כבר אז ניסית לסחוט את מחיר המצבר מבעל המוסך בטענה שהחלונות אינם עולים בגלל החלפת המצבר.- מה לעשות שאם בעל העסק ביצע עבודה ועשה פאשלה אז הבחור בא להיתייעץ וזו זכותו, לא כל ייעוץ בפורום צריך להיפרש כסחיטה

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חבל שהזכרת את העניין של המצבר, עד היום אבא שלי נוסע עם בעיה מסגירה של החלונות, שככל הנראה נובעת מהחלפה שגויה של מצבר, ברכב הזה יש לחבר מצבר חליפי בעזרת כבלים ורק אז להתחיל להחליף מצבר, ולא כמו שהחליפו ע"י החלפה רגילה, אחרת זה יכול לגרום נזק. אבל כבר שכחנו את העניין. וכמו שכבר אמרתי אין לי שום בעיה להיות טועה, ואת זה כנראה נוכל לראות מחר. ויש לי הרבה מה לכתוב אבל אני מחכה לפגישה איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים, כל העסק הזה הפך להיות מגעיל ועלה לי כבר על העצבים, ועכשיו דיברתי שוב עם אותה גברת דורון, לאחר שלטענתה היא לא חייבת להיפגש איתי ולא רוצה לפתור את העניין כמו בני אדם, וממשיכה להאשים אותי על צילום בשטח פרטי, והוצאת דיבה, ואיומים על תביעה שלתענתה יש לה יותר סיכויים לזכות בגלל שיש לה כסף ולי אין, ולאחר שלטענתה לפי היסטוריית ההודעות שלי אני תמיד מתלונן ומנסה להוציא כספים מעסקים של עולם הרכב, ואין לי מושג למה היא חושבת שכתבתי ביקורות רעים והתלוננתי על מוסך שבו ברחובות שעשה לי אחלה של עבודה לפני שנה אם האינפוזיה של סמוג ד"ר שקיבל ממני ביקורות מצויינים ואף המלצתי עליו פה בפורום. וחוץ מזה הפורום הזה נועד כדי לשתף ולהתייעץ, וזה מה שאני עושה וזה מה שכולם עושים פה. ואם לדבריך עוד מיום שישי שכל מי שיש פה בפורום הם טיפשים ואפסים, ואת לא סופרת אותם ממטר, למה את ממשיכה להתרגש ממה שאני כותב פה? למה את נכנסת בשם בדוי ומנסה לתקוף אותי? למה אחרי כל הודעה שלי בפורום את מתקשרת ותוקפת אותי? כמו שאמרתי לך עכשיו בטלפון, אם תמשיכי להתריד אותי או את אבא שלי בשעות המאוחרות בלילה, אני יפנה למשטרה על התרדה. פה סיימנו את השלב בו עוד רציתי לפתור את הבעיה ללא שום תביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטלי

נדמה לי שאני יודע באיזה מוסך מדובר, טיפלתי שם פעם אחת-היה בסדר.

הרשה לי לתת לך עצה לעתיד-

בפעם הבאה שאתה משאיר את הרכב במוסך כלשהו-אף פעם לא לתת יד חופשית בסגנון של "תתקן-כמה שיעלה".

תמיד,אבל תמיד, לסכם מראש מה יהיה מחיר הבדיקה או איתור התקלה ומה יהיה מחיר התיקון.

אם מתקנים באותו מקום, בדרך כלל לא משלמים על הבדיקה.(שוב-לסגור הכל מראש).

אם לא מתקנים, שלם רק על מחיר הבדיקה ושלום על ישראל.

יחסוך לך הרבה כסף ועצבים בעתיד-מנסיון.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה מספיק חכם ואתה מקליט כל שיחה איתה.

אל תתרגש ממנה שתאיים כמה שהיא רוצה, חשוב להיות חכם ומאופק, מה שהיה בעבר לא מעניין ולא יעניין אף אחד, מה שחשוב זה מה שקרה לך עכשיו המקרה הנוכחי, ואם יש בידיך את כל הראיות ורשמת בידיוק את כל מה שקרה אז אין לך מה לדאוג.

גם אם הם ישלחו מכתב תביעה מעורך דין על סכום בומבסטי אל תתרגש מזה, תענה להם יפה שניפגש בבית המשפט, שם תוכל להציג את הראיות שבידיך ולטעון אמת דיברתי כל עוד כל מה שרשמת פה זו האמת וזה מגובה ומתועד אצלך בראיות.

אם בעל המוסך יהיה חכם הוא יסגור איתך יפה את העניין ולא ימשיך במסע ההפחדות שלו.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...