Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה בעניין משפטי. -נתפסתי על מהירות מופרזת.

The REAL B.r
שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לי יש שאלה:

היום תפס אותי ליזר בכביש 1, מהירות מותרת עד 90 קמ"ש, אני הייתי 123 (לא ממש שמתי לב שאני נוסע מהר)

קיבלתי 750 ש"ח קנס. האם יש לצפות גם לאיזו שלילה ? (לא שללו במקום. וגם זאת עבירה ראשונה שלי)

כמה נקודות אני מקבל על זה ?

האם יתנו לי גם לעשות נהיגה מונעת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש שאלה:

היום תפס אותי ליזר בכביש 1, מהירות מותרת עד 90 קמ"ש, אני הייתי 123 (לא ממש שמתי לב שאני נוסע מהר)

קיבלתי 750 ש"ח קנס. האם יש לצפות גם לאיזו שלילה ? (לא שללו במקום. וגם זאת עבירה ראשונה שלי)

כמה נקודות אני מקבל על זה ?

האם יתנו לי גם לעשות נהיגה מונעת ?

8 נקודות , ללא שלילה. כל עוד לא יהיו לך עוד עברות , אז גם לא נהיגה מונעת (12 נק' ומעלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המחיר לעו"ד אז לדעתי זה לא כדאי. כבר עדיף לקבל שלילה וקנס של 750 שקל לא?
לי היה זימון למשפט כי סירבתי להוראות השוטר (אמרתי לשוטרת: "מי את בכלל? אני נוסע לאן שאני רוצה, זוזי מהדרך, לא נותן לך שום רשיון"). לפני הדיון בבית המשפט השופט אמר לי ככה: "אם אפילו 10% ממה שהשוטרת מספרת זה אמת, חבל לך על הזמן, אני אכניס אותך למעצר, חוץ מקנס ושלילה".

בסוף העו''ד שלי והמשטרה הסכימו על משהו. נראה לי במקום סירוב להוראות השוטר + אי הצגת רשיונות הסכימו רק על אי הצגת רשיונות. קיבלתי שלילה על תנאי חודשיים ללא שלילה בפועל + 400 ש''ח קנס, ביקשתי אותו ב-4 תשלומים. יצאתי בזול, אבל שילמתי לעו''ד $1500, אבל לא היה אכפת לי מהכסף.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה זימון למשפט כי סירבתי להוראות השוטר (אמרתי לשוטרת: "מי את בכלל? אני נוסע לאן שאני רוצה, זוזי מהדרך, לא נותן לך שום רשיון"). לפני הדיון בבית המשפט השופט אמר לי ככה: "אם אפילו 10% ממה שהשוטרת מספרת זה אמת, חבל לך על הזמן, אני אכניס אותך למעצר, חוץ מקנס ושלילה".

בסוף העו''ד שלי והמשטרה הסכימו על משהו. נראה לי במקום סירוב להוראות השוטר + אי הצגת רשיונות הסכימו רק על אי הצגת רשיונות. קיבלתי שלילה על תנאי חודשיים ללא שלילה בפועל + 400 ש''ח קנס, ביקשתי אותו ב-4 תשלומים. יצאתי בזול, אבל שילמתי לעו''ד $1500, אבל לא היה אכפת לי מהכסף.

בקיצור, כולה ביקשו ממך להראות רשיונות, אתה התחצפת והפסדת 1588$ +-:? (כאשר יכלת לקבל עונש יותר גרוע) ורטרוספקטיבית אתה עדין חושב שנהגת נכון?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי מצחיק זה אופטמיות...

רשיון כנראה לא תקבל מקצין המשטרה כי אתה נהג חדש. אם תודה במשפט בעבירה, תיענש לפי החוק, כולל שלילה וכנס. תוכל להמיר זה בזה אבל לא הכל ולא בטוח. אם תמשיך להוכחות (תגיד לשופט שאתה לא עברת על החוק) תיגרר להוצאות כפולות לעו"ד וכפולות בקנס. מסקנה? תחשוב פעמיים לפני שתסע מהר. ומה עכשיו? פשוט תחיה עם זה, מה שיהיה יהיה, תלמד מהנסיון.

** אכיפה מופרזת גורמת לנהיגה מתוך פחד. לא בריא בתווך הארוך**

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פרטים שלא ציינתי כי חשבתי שהם לא חשובים.

1.השוטר הוריד לי 5 קמ"'ש לפי החוק, כלומר נסעתי במהירות של 95 קמ"ש במקום 60.

זה 35 מעל המותר ועד כמה שאני יודע אם זה פחות מ40 מעל המותר אז העונש הוא כנס של 750 שקל.

2. השוטרים עמדו בירידה אחרי עלייה. כלומר אני באתי מהעלייה וכמובן לא ראיתי אותם.

קצין תנועה אמר לי שזאת הכשלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פרטים שלא ציינתי כי חשבתי שהם לא חשובים.

1.השוטר הוריד לי 5 קמ"'ש לפי החוק, כלומר נסעתי במהירות של 95 קמ"ש במקום 60.

זה 35 מעל המותר ועד כמה שאני יודע אם זה פחות מ40 מעל המותר אז העונש הוא כנס של 750 שקל.

2. השוטרים עמדו בירידה אחרי עלייה. כלומר אני באתי מהעלייה וכמובן לא ראיתי אותם.

קצין תנועה אמר לי שזאת הכשלה.

1. זה לא ממש רלוונטי.. אתה נסעת בשטח עירוני במהירות של 95 קמ"ש במקום 60..

זה הרבה מעל המדרגה שמזכה אותה "רק" בקנס ונקודות ולא בשלילה+משפט.

2. אתה לא צריך לראות אותם.. וזה לא ממש משנה אם זה אחרי ירידה סיבוב או מנהרה..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדילמה שלי כרגע זה האם לקחת עורך דין או לא.

לא אכפת לי לקבל גם שנה שלילה. אני רק מחפש לחסוך כסף. בשביל לחסוך אני צריך לקבל את הקנס של כ1000 שקל ובזה נגמר העניין הכספי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...