Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אביזר חובט שטיחים לשואב-מאיפה רוכשים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפעמים האחרונות ששאבתי את השטיחים ברכב שמתי לב שאחרי שנתתי מכות על השטיחים עלה לכלוך נוסף מעומק השטיח,יש ברשותי שואב שאביזריו מיועדים בעיקר לפרקט ורצפה,האם ידוע לכם על אביזר חובט שטיחים לא גדול שמיועד לרכב שיש בארץ/חו״ל שניתן לרכוש בעל חיבור אוניברסלי שמתאים לכל שואב?

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר אצל היבואנים. ברימאג\ניופאן אולי אצל היבואן של וקס או דייסון.

מצאתי מוצר בארץ אבל המחיר גבוהה אני מחפש משהו מהאיביי,השאלה היא איך אני מוצא את הקטגוריה

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קטגוריה שנקראת Vacuum Cleaner Parts and Accessories

לא בטוח שתמצא במחיר שפוי.

וגם כל חובטי השטיחים שאני מכיר שמתחברים כאביזר לצינור השואב הם לא משהו בלשון המעטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רעיון - תחפש בלוחות יד 2 אנשים שמוכרים שואב אבק.

הרבה אנשים שומרים את האביזרים ויש סיכוי שיהיה להם חובט, נסה לברר האם מוכנים למכור לך רק את האביזר הזה.

אל תדאג בקשר להתאמה לצינור - אפשר לפתור את זה עם מסקינטייפ או דרך אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את מה שאתה מתאר, יש אצל אבא שלי בפאביה - למי שמכיר השטיח כולו עשוי מבד ללא גומי.

אז ככה:

שאיבה יסודית.

שטיפה בלחץ עם הגרניק.

משפשף עם מברשת לשטיחים וAPC בדילול נמוך.

שטיפה להורדת החומר עם הגרניק.

שאיבה נוספת (יש לי שואב "רטוב" - שואב נוזלים)

זה אחרי זה הכול כבר בחוץ, שטיפה בלחץ מים מוציאה כמויות לכלוך שלא תאמינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את מה שאתה מתאר, יש אצל אבא שלי בפאביה - למי שמכיר השטיח כולו עשוי מבד ללא גומי.

אז ככה:

שאיבה יסודית.

שטיפה בלחץ עם הגרניק.

משפשף עם מברשת לשטיחים וAPC בדילול נמוך.

שטיפה להורדת החומר עם הגרניק.

שאיבה נוספת (יש לי שואב "רטוב" - שואב נוזלים)

זה אחרי זה הכול כבר בחוץ, שטיפה בלחץ מים מוציאה כמויות לכלוך שלא תאמינו.

אני מתכוון לשטיח הכללי של הרכב לא לשטיחונים שניתן להוציא ולנקות

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לשטיח הכללי של הרכב לא לשטיחונים שניתן להוציא ולנקות

אהה - אז ככה, לי יש שואב רטוב אז קצת מקל עליי:

אני אפרט איך אני עושה את זה.

1. שאיבה רצינית - זה תלוי מה הכוח של השואב אבק, השואבי אבק הקטנים או שואב אבק חלש לא יעזור במיוחד.

2. להשפריץ מים על השטח המטופל.

3. מעט APC במידה ויש כתמים.

4. לשאוב שוב - פה נכנס השואב הרטוב, המים עם הAPC כביכול "ממיסים ואוספים" (אין לי איך להסביר את זה באמת) את הלכלוך ואז אתה שואב את זה וזה משאיר משטח נקי.

ככה עשיתי לא פעם ולא פעמיים, לרוב יש מקומות שצריך לחזור עליהם מספר פעמים, שהם מלוכלכים מעבר לשאר הרכב, כמו אזור הנהג לרוב.

בלי שואב רטוב ניראה לי קצת בעייתי לבצע.

טיפ חשוב - להשאיר את הרכב עם דלתות פתוחות בשמש, ולתת לו להתייבש ולהתאוורר היטב עשיתי טעות כבר פעם שסגרתי רכב כשהשטיח לא היה יבש לחלוטין, היה ריח מסריח של רטיבות במשך שבועיים, כשבמשך כול השבועיים האלה אני משפיץ תרסיס ריח ויש עוד 2 ריחנים ונוסע רק עם חלונות פתוחים ואוורור דולק כדי לאוורר את הרכב.

ושתבין שזה היה הרכב של אמא שלי, נתתי לה את הרכב שלי ונסעתי עם שלה עד שעבר הריח מרוב שזה היה מסריח ולא היה לי נעים על הפשלה הזאת.

אגב - אביזר חובט לרוב מגושם וגדול ולא יהיה לך נוח לעבוד איתו בתוך האוטו, מדגיש - לרוב, אולי יש קטנים יותר שאני לא מכיר, בכול מקרה אני לא משתמש בזה כי לדעתי הם לא יעילים במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה - אז ככה, לי יש שואב רטוב אז קצת מקל עליי:

אני אפרט איך אני עושה את זה.

1. שאיבה רצינית - זה תלוי מה הכוח של השואב אבק, השואבי אבק הקטנים או שואב אבק חלש לא יעזור במיוחד.

2. להשפריץ מים על השטח המטופל.

3. מעט APC במידה ויש כתמים.

4. לשאוב שוב - פה נכנס השואב הרטוב, המים עם הAPC כביכול "ממיסים ואוספים" (אין לי איך להסביר את זה באמת) את הלכלוך ואז אתה שואב את זה וזה משאיר משטח נקי.

ככה עשיתי לא פעם ולא פעמיים, לרוב יש מקומות שצריך לחזור עליהם מספר פעמים, שהם מלוכלכים מעבר לשאר הרכב, כמו אזור הנהג לרוב.

בלי שואב רטוב ניראה לי קצת בעייתי לבצע.

טיפ חשוב - להשאיר את הרכב עם דלתות פתוחות בשמש, ולתת לו להתייבש ולהתאוורר היטב עשיתי טעות כבר פעם שסגרתי רכב כשהשטיח לא היה יבש לחלוטין, היה ריח מסריח של רטיבות במשך שבועיים, כשבמשך כול השבועיים האלה אני משפיץ תרסיס ריח ויש עוד 2 ריחנים ונוסע רק עם חלונות פתוחים ואוורור דולק כדי לאוורר את הרכב.

ושתבין שזה היה הרכב של אמא שלי, נתתי לה את הרכב שלי ונסעתי עם שלה עד שעבר הריח מרוב שזה היה מסריח ולא היה לי נעים על הפשלה הזאת.

אגב - אביזר חובט לרוב מגושם וגדול ולא יהיה לך נוח לעבוד איתו בתוך האוטו, מדגיש - לרוב, אולי יש קטנים יותר שאני לא מכיר, בכול מקרה אני לא משתמש בזה כי לדעתי הם לא יעילים במיוחד.

:lol:

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...