Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה אינסייט או הונדה סיוויק היבריד? הכותרת נערכה

roso
שימו לב! השרשור הזה בן 3952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתדלוק הראשון ובבדיקה עם TRIP מיליתי 23 ליטר (כ180 שקלים) ונסעתי כ250 ק"מ מה שזה אומר זה שהרכב עושה 1ל10 באזור חיפה (אזור עם הרבה עליות וירידות)

בדקו את המערכת ה IMA ואין תקלה כלשהית, למרות ששמתי לב שהבטריה מתרוקנת מהר ממלאה ל2ברים.. מה שמעיד על תקלה כלשהית..

ואני נוסע לרוב בעיר ככה שהצריכה אמורה להיות 1-15 או 1-17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתדלוק הראשון ובבדיקה עם TRIP מיליתי 23 ליטר (כ180 שקלים) ונסעתי כ250 ק"מ מה שזה אומר זה שהרכב עושה 1ל10 באזור חיפה (אזור עם הרבה עליות וירידות)

בדקו את המערכת ה IMA ואין תקלה כלשהית, למרות ששמתי לב שהבטריה מתרוקנת מהר ממלאה ל2ברים.. מה שמעיד על תקלה כלשהית..

ואני נוסע לרוב בעיר ככה שהצריכה אמורה להיות 1-15 או 1-17

מוזר זה לא הגיוני 1.10 תתעקש שיחליפו לך מצברים ומבדיקה שראיתי ברשת החלפת המצבר הרגיל של הרכב פתרה להם בעיה דומה

תבדוק שהוא לא גמור , משהו בנוגע לחלוקת מתח לא יודע לא מבין בזה , בכל אופן כל עוד יש אחריות תתחיל לחפור עד שימצאו לך פתרון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
מוזר זה לא הגיוני 1.10 תתעקש שיחליפו לך מצברים ומבדיקה שראיתי ברשת החלפת המצבר הרגיל של הרכב פתרה להם בעיה דומה

תבדוק שהוא לא גמור , משהו בנוגע לחלוקת מתח לא יודע לא מבין בזה , בכל אופן כל עוד יש אחריות תתחיל לחפור עד שימצאו לך פתרון .

אני יכול לתת לך הערכת מחיר לתדלוקים בהונדה סיוויק ההיברידית שלי..

בתדלוק הראשון עשיתי כ250 ק"מ (חשוב לציין שתדלקתי ב180 שקלים ותדקתי בערך 23 ליטרים..)

בתדלוק השני גם 180 שקל וגם 24 ליטרים בערך, הפעם נסעתי כ300 ק"מ עד לתדלוק..

אז את האמת זה תלוי באזור הנסיעה שלך, אם אתה נוסע הרבה מהצ'ק פוסט (לב המפרץ) לאזור חיפה כל יום (עליות קשות) אז זה בערך 1-13 ובנסיעות בלי עליות אני מאמין שזה קרוב ל1-16 או 1-17 כי האוטו לא מתאמץ.

אני עושה מידיי יום עלייה של איזה 7 ק"מ מה שבעצם זולל לי דלק.. חוץ מהעליה המעצבנת האוטו חוסך דלק בין הרמזורים, והסידורים היום יומיים..

והמצבר כמעט חדש, בעל הרכב החליף לפני כמה חודשים.

התקנתי גלגלים חדשים ככה שיהיה אחיזה טובה יותר באוטו (הגלגלים הקודמים היו שחוקים)

בסוף היום מרוצה מהאוטו נראה אוטו יוקרתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...