Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה מוכרי רכבים משומשים שקרנים?

ZCTB82
שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בשעה טובה נמצאה כלה,עוד VAGIT הצטרפה למשפחה :) תודה לכולם על העזרה ושיהיה לנו חודש טוב עם המון בשורות טובות!!

תתחדש ותן תמונות.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה נמצאה כלה,עוד VAGIT הצטרפה למשפחה :) תודה לכולם על העזרה ושיהיה לנו חודש טוב עם המון בשורות טובות!!

תתחדש, מצטער שלא שאלתי את אבי, פשוט אין לשנינו זמן.

תביא תמונות ועוד פרטים :)

Volkswagen Golf 06' 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין הק"מ יש טבלאות מסודרות ומאוד ברורות במחירון המודפס.

אתה צריך להבין שבאיזשהו שלב (גיל מסויים של הרכב) אין כבר פיצוי. ואני אדגים את זה בצורה הזויה:

יש לי בבית קורולה 93 עם 80K ק"מ. המחירון שלה נגיד 10K ש"ח. ביד2 רוב הרכבים מפורסמים עם 300K ק"מ וצפונה. כמה מעל המחירון נראה לך שאני יכול לדרוש?

אם נלך לפי הגישה שלך שעל רכב עם 50K ק"מ מתחת לממוצע מגיע פי 2 מהמחירון אז לרכב שלי יש 300K ק"מ מתחת לממוצע (שזה פי 6 ממך) אז מגיע לי מחירון כפול 12. אתה שלם לי 120K ש"ח על הקורולה שלי?

בקיצור, אני מקווה שאתה מבין לאן אני חותר.

אם אתה כבר דורש מעל המחירון בגלל הק"מ והיד הנמוכה אז תלך כבר עד הסוף וגם תוציא דו"ח שמאי ותוריד גם את האחוזי ירידת ערך שהשמאי קבע (שאני בטוח שיהיו גבוהים מהתוספת על היד והק"מ).

ד"א, לא בא למתוח עלייך ביקורת או להתנגח. זה הרכב שלך וזכותך לדרוש עליו כמה שאתה רוצה.

יש לי מקום חם בלב לרכב המדובר כי גם אני הייתי בעלים של רכב כזה בעבר. אבל עדיין זה לא הופך אותי לעיוור.

אני בסך הכל מנסה לחבר אותך קצת למציאות, כתור אחד שכבר קנה ומכר כמה רכבי ספורט בחיים שלו.

לא יכול שלא להסכים,

קצה שילדה + הרבה מעל המחירון + לא עושה סיבוב = לא מושך קונים פוטנציאלים.

למרות שהיד והק"מ לא מרגשים כמו שאתה חושב שהם אבל נניח לרגע שכן, ברגע שיש קצה שילדה (אצלי בהגיון לפחות) אני מצפה לראות הרבה מתחת למחירון, אבל זה אני ואולי אני דפוק :-P

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :oops:

אני לא בוכה, ניסיתי להציג את הצד השני, שמסירת מידע "מפליל" במודע, לא תמיד פועלת לטובת הצלחת עסקת הרכישה (עבור שני הצדדים).

אני דורש מה שלדעתי מחיר ריאלי, ביחס לשוק, ולא ביחס למחירון (שלא מבדיל למשל בין 125K ק"מ ל-180K ק"מ ועוד שטויות).

אני לא מבין את ההתנגחויות, אולי אנשים לא טורחים לקרוא את מה שהוא כתב.

הוא כתב שאם הוא היה מסתיר מידע ומשקר הוא היה יכול למכור בקלות גדולה הרבה יותר וזה נכון.

אין לי ספק שרכב שכזה אם המוכר טוען שהוא נקי וללא תאונות יהיו לא מעט קופצים , ויכול להיות מאוד שיגיע הקונה התמים שלא יטרח לבדוק ולא יגלה את הבעיות.

אין ספק שכנות זו לא תכונה למוכרי רכב ;-)

ובקשר לדיון הכללי, רוב האנשים לא יודעים לזהות סוחרים, בגלל זה כשקרוב משפחה שלי קנה רכב הוא הלך בטעות לשלושה סוחרים שמהם הוצאתי אותו כשהוא היה כמעט בסיום התהליך. בגלל זה סוחר אומר לא מתוך מחשבה שעדיף שמישהו יגיע אליו ויתאכזב (או שלא יגלה) מאשר שלא יגיע אליו בכלל. הרי הדלק לא עולה לסוחר...

הפתרון היחיד שעובד זה תצלום של הרישיון, שם אמור להיות רשום שהרכב נמצא ברישיון סחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב השלישי הרחוק היה יד פרטית, מאדם רגיל. הוא לא מכיר את קארספורום ומכוניות לא כ"כ מעניינות אותו. אבל הוא אדם ככל האדם. לא משקר, מנסה לייפות את המציאות עד כמה שניתן, הגון, מנסה להתמקח ברמה סבירה, נותן לך כוס קפה, מציע לך סיבוב על האוטו, מתחייב לטפל ולתקן ליקויים, חותם על זכרון דברים ומעבירים בעלות.

פשוט, קורקטי ועם הרבה אינטגריטי.

מקרה מוכר. אחרי שפספסתי מוכר מפה ו-3 מיד2 בחור לא מתחום הרכב מכר את ה206XS שלו גם ביד 2. הבעיה הייתה שהוא מבאר שבע, שעתיים נסיעה ממני. אחרי 2 נסיעות היא רשומה בחתימה שלי.

אבל זה מקרה פחות נפוץ מהרמאים והסוחרים לצערי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול שלא להסכים, :-P

senda ענה לך.

אבל אני לא מנסה לפתות עם היד או הק"מ. אני מוכר חתול עם 3.5 רגליים, ולא חתול בשק. מי שירצה לקנות יקנה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fitch קנית רכב לא סחיר, זה שיקול חשוב מאוד בקנייה לדעתי.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט קורדובה 2001 אני יד 3 עם 170,000 ק"מ שמורה ,מנוע בריא,ללא נזילות והזעות, עם סלון נקי ובגז ענק :)

עכשיו הולך קחת אותה (קמתי מאוחר :( )

אני רואה שהיא אדומה. ייתכן ששם המוכר אלכס?

אם כן ראיתי את הרכב בלוחות. נראה רכב ראוי.

אגב גם אני הסובבתי בין מוכרים. חוויות חיוביות יש לי יותר משלילית יחידה על אדון שמכיוון שהאוטו שייך לאשתו זרק עליו אלף ***.

לאחר חיפוש והמתנה נמצאה כלה. הספיק לי להכניס ראש לתא הנוסעים כדי להבין שעם הרכב הזה אסע אותו יום הביתה. כל שאר הבדיקות היו בתקן "וידוי הריגה"

דרושה סבלנות

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הרכב היה שייך לאלכס,היום הוא בבעלותי :) אחרי הרבה רכבים שבדקתי ושעות נסיעה (ה 98 יקר היום ) אפשר להגיד שאני מאוד מרוצה מהקניה הזו.רכב שמור לגיל שלו חוץ מהצבע שדהה מהשמש הכול במצב טוב והרכב נוסע במו שצריך והוא אפילו אחרי טיפול וטסט,רוב המכוניות שבדקתי היו בלי טסט ובמצב גרוע לגיל שלהם. וגם המוכר בחור נחמד,ישר והגון (עשה זיכרון דברים על דעת עצמו שהרכב נקי וללא תאונות שילדה או עיקולים ) עד היום לא פגשתי מוכר כזה וזאת נקודת זכות לבחור שאפילו הזכיר לי להחליף צינור אוויר סדוק ,שזה מראה באמת כמה הוא אהב את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fitch קנית רכב לא סחיר, זה שיקול חשוב מאוד בקנייה לדעתי.

על מה אתה מדבר, הקליאו לפני שנתיים היה המלפפון החם ביותר בשוק הספורטיביות הקטנות והן היו נמכרות ב15K בממוצע מעל המחירון !

הנבואה ניתנה לשוטים, מי אמר שהאוקטביה שלך תהיה סחירה עם סיפורי זוועת הDSG בימים אלה ?

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר, הקליאו לפני שנתיים היה המלפפון החם ביותר בשוק הספורטיביות הקטנות והן היו נמכרות ב15K בממוצע מעל המחירון !

15K ש"ח מעל מחירון שהוא גבוהה באופן משמעותי מקליאו רגילה?

הנבואה ניתנה לשוטים, מי אמר שהאוקטביה שלך תהיה סחירה עם סיפורי זוועת הDSG בימים אלה ?

אף אחד לא אמר, הזכרתי משהו כזה בטעות? :lol:

אגב לכתוב משפט כזה שקול למשפט "רכב צרפתי לא אמין".

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15K ש"ח מעל מחירון שהוא גבוהה באופן משמעותי מקליאו רגילה?

אף אחד לא אמר, הזכרתי משהו כזה בטעות? :lol:

אגב לכתוב משפט כזה שקול למשפט "רכב צרפתי לא אמין".

כן, ולגבי החלק השני את צודק :lol:

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...