Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Chemical Guys G6 Hyper Coathttp

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין שום בעיה לשים על הדשבורד (תוודא רק שאתה מרסס את החומר מחוץ לרכב כדי שלא יגיעו רסיסים לשמשה), אתה יכול להשתמש בו על כל הפלסטיקים, בדלתות (תיזהר על הריפוד שם), על הפס זה קצת יותר קשה לא ניסיתי אבל אני לא חושב שהוא יחזיק.

אני ממליץ לך לעשות גם על הפלסטיקים בחוץ, אומנם זה יחסית הרבה עבודה אבל זה שווה, זה נותן לרכב מראה חדש.

זה עם silk shine

cimg1700j.jpg

זה בלי

cimg1656a.jpg

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לשים על הדשבורד (תוודא רק שאתה מרסס את החומר מחוץ לרכב כדי שלא יגיעו רסיסים לשמשה), אתה יכול להשתמש בו על כל הפלסטיקים, בדלתות (תיזהר על הריפוד שם), על הפס זה קצת יותר קשה לא ניסיתי אבל אני לא חושב שהוא יחזיק.

אני ממליץ לך לעשות גם על הפלסטיקים בחוץ, אומנם זה יחסית הרבה עבודה אבל זה שווה, זה נותן לרכב מראה חדש.

rupni גם ממליץ לך לשים סלוטייפ מסביב לפלסטיקים בחוץ לפני שאתה מיישם חומר על הצבע שלך.

מאז שהלך לילד הרכב הוא מפוזר קצת .

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את ה G6, הברק שלו לטעמי חזק מדי ובקנייה הבאה אני אלך על ה SILK SHINE.

אבל בכל מקרה לפי דעתי שניהם לא מתאימים לדשבורד במאזדה כי הוא עשוי מחומר שיותר דומה לגומי מאשר פלסטיק.

אני באופן אישי מנקה את הדשבורד ב 6 עם מטלית שהפרצתי עליה קצת מהחומר ניקוי חלונות של הבית.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר לי שרוב האטומי צבע דורשים זמן להתאחות והאופטי סיל שמקבל תגובות טובות דורש ניגוב מיידי

קנוורט?

אמנם לא קנוורת', אבל מיישם אופטיסיל. לפי הוראות היצרן הוא גם לא דורש ניגוב, פשוט ליישם וללכת. מנגבים רק איפה שיש ברק רטוב מיידי, ואז יודעים שיימת יותר מידי באותו מקטע. המייסד של אופטימום הוא ד"ר לכימיה אורגנית עם נסיון רב שנים בתחום כולל מחקר, טרם פתח את החברה, כך שאפשר לסמוך על המוצרים המצויינים שלהם. אני חושב שהאופטיסיל מקבל ביקורת נלהבות בעיקר בגלל היישום שלו, הוא פשוט הכי פשוט שיכול להיות, והכי ידידותי שיכול להיות. לגבי התוצאות יישמתי רק אותו כך שאני לא יכול להשוות לאוטמים אחרים.

מצטער מראש על החפירה:

Optimum Polymer Technologies, the manufacturer of Optimum Car Care Products, was founded in Memphis, Tennessee, on July 01, 2001 by Dr. David Ghodoussi. Prior to this, Dr. Ghodoussi worked for over 12 years as an Organic Chemist overseeing research and development focused in polymers and automotive paint formulations.

Dr. Ghodoussi received his Ph.D. and Master's degrees in Polymer and Organic Chemistry from Oregon State University and his MBA from University of Memphis. He also holds Bachelor's of Science degrees in Chemical Engineering and in Chemistry from the University of California in Santa Barbara.

לי יש את ה G6, הברק שלו לטעמי חזק מדי ובקנייה הבאה אני אלך על ה SILK SHINE.

אבל בכל מקרה לפי דעתי שניהם לא מתאימים לדשבורד במאזדה כי הוא עשוי מחומר שיותר דומה לגומי מאשר פלסטיק.

אני באופן אישי מנקה את הדשבורד ב 6 עם מטלית שהפרצתי עליה קצת מהחומר ניקוי חלונות של הבית.

חומר ניקוי החלונות של הבית לא מכיל כהל? זה לא יכול לגרום לנזקי ייבוש?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תשכחו לי את זה אף פעם אה :oops:

מרגע שהתחלת לאיים בנטישה זמנית :bad-word: , התחלנו להעלות זכרונות :type:

"עוד בהונגריה הוא היה סקפטי..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבי שמחתי לקרוא את התגובה שלך, הפנייה לקנוורט הייתה בהומור והפכה למעיין בדיחה כאן בפורום כי הוא נורא בקיא

זה נחמד מאוד שהוא דוקטור וכו, אך עדיין לא הבנתי למה הוא אפילו לא דורש ניגוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי דרך כימית להסביר לך (מה עזר 98 בכימיה אורגנית בתואר הראשון אם הראש היה עסוק באנטומיה ולא ברכבים...), אבל אם תסתכל על המוצרים באתר של אופטימום, תראה שמוצרים מורכבים יותר שמכילים גם פוליש וגם סילנט, גם הם דורשים ניגוב מיידי ואין צורך לחכות. הוא כנראה פיתח נוסחה כימית שהחומר נקשר לצבע\לכה תוך בתגובה מהירה, ולכן הוא גם כתרסיס ולא כמשחה שצריכה להמרח ו"לשבת" על הרכב.

אבל זו רק השערה, אין לי מושג באמת מה התהליך הכימי שקורה שם, ואני אשמח להתעניין בזה. אני יכול לשלוח להם מייל, אבל הסיכוי שיענו לי על זה קלוש עד אפסי, למה שישתפו אותי בהצלחה שלהם בממציאים ומפתחים? מקסימום אקבל תגובה כללית מאד כמו "הוא פשוט נקשר מהר בחריצים" או "נוסחתו הייחודית של האוטם מאפשרת זמן חלחול מיידי בלה בלה בלה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...