Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לא מפרסמים את תוצאות החקירה של התאונה בטבריה?

outnex
שימו לב! השרשור הזה בן 3890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התזה שלי:

כל המגיבים לפני התיחסו לתקלה אפשרית במכונית, עודף משקל שאולי לא היה, מכונית שהורכבה משתיים (אין לכך סימוכין) ומהירות מופרזת של הנהג, דבר שאכן קרה בשלבים הסופיים.

לדבר אחד לא התיחסו: הנהג !!!

הנהג היה איש דתי חובש כיפה.

הנהג היה מנהל בית ספר באחד מזרמי החינוך הדתיים.

המשפחה חזרה ממסיבת הכנסת ספר תורה, מסיבה שהיין זרם בה כמו מים באמזונס.

סביר מאוד שהנהג שתה לא מעט יין, כי הרי: "יין ישמח לב אנוש."

סביר שרמת האלכוהול בדמו היתה כזו המביאה לפסילת רישיון נהיגה לתקופה ארוכה.

אבל רגע, חישבו על המשפט: "מנהל בית ספר דתי נתפס נוהג תחת השפעת אלכוהול." זה נשמע רע מאוד בעיני הרשויות שאוהבות את המשפט: "נהג צעיר נתפס בדרך חזרה מהמועדון כשהוא נוהג בגילופין."

אני בספק האם ניתן היה להוציא דוגמת דם מגופתו של הנהג. זה אחד הממצאים החשובים ביותר לניתוח התאונה !

אם הצליחו ובדקו, ואכן התברר שהנהג היה שיכור, זה לא יהיה נעים בלשון המעטה.

נהג מפוקס היה מנסה לעשות משהו חוץ מלבקש את אשתו לצלצל למשטרה. היה מעביר את בורר ההילוכים לניוטרל, היה מדמים את המנוע או שהיה מבצע פעולה אחרת שהיתה משיגה תוצאה אחרת.

אתה אדיוט :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה של מר מועדון סאאב מזכירה לי תגובה דומה מהאתר של רוני אהרנוביץ, שפיתח תיאוריה הזויה על זה שיש קשר בין זה שהנפגעים היו דתיים לבין עצם התאונה עצמה.

מאוד קשה להבין שבן אדם ממוצע נלחץ לסטרס במצב כזה ולא מצליח לתפקד? לא צריך להיות שיכור בשביל זה. מספיק להיות פשוט נהג ממוצע, שכל המשפחה שלו איתו ברכב ושרואה את המוות מתקרב.

את התיאוריות ההזויות לפעמים עדיף לשמור לעצמך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אחת הבעיות שבמסקנות של התאונה. הנהג פשוט טעה. הוא לא טעה מזדון, הוא לא נסע מהר מדי (לפחות לא ברגעים הקובעים), הוא לא היה עבריין תנועה אלא אדם נורמטיבי. מאד קשה לממסד, בראשות אור ירוק, לקבל שתאונה כה קטלנית ונוראית מתרחשת בשל טעות אנוש שנובעת מכך שאף אחד לא לימד את הנהג לא לטגן בלמים בירידה, ולא ממירוצים או נהיגה פרועה. גם למה שאמרו לפני לגבי אובדן להלכה יש משקל כנראה. שילוב הגורמים הוא זה שמוביל לשתיקה, זה פשוט לא משרת מטרה של אף אחד מאלה שמשלמים בשביל לדפוק לנו את החיים בכביש.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלום שלי שבחיים האלה אני אצליח להגיע לרמה כזאת שאני יוכל להשפיע כך שאנינאסגור את אור ירוק לצמיתות. זה לא בציניות אלה חלום שאני מאמין שאני הגשים. גוף שאמר שמאז 2008 יש ירידה וזה בגללם פשוט מבזה. כי הרי הם שכחו שמאז יש מערכות שמחוייבות להיות ברכב כמו esp והרכבים היום יותר בטיחותיים. בקשר לשרשור אש אני חושב שאם המשפחה לא עושה רעש גדול על פרסום החקירה אז כניראה הם לא כולכך מעוניינים גם.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות תיאוריות הקונספירציה שצצות הייתה יכולה להזין עונה שלמה של הX-FILES.

אני בניגוד להרבה אחרים לא חושב שיש איזה כיסתוח מרעיש פה.

וכל הטררם שניהיה מהטרגדיה הזאת מבזה את כבוד המתים, ומשרת אך ורק כמה עיתונאים אומללים שמחפשים סקופים.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי,שים לב שהחקירה הסתיימה.ללא קשרל זמן שהיא התנהלה.

RK,לדעתי יש משהו שקשור לטסטים,אולי הרכב עבר טסט עם בלמים גמורים.

לכן רוצים להסתיר את העובדה שכנראה יש מכוניות שלא אמורות לנסוע על הכבישים.

אני מתאר לעצמי שפרסום המסקנות יאירו זרקור על כל תעשיית ה"אבדן להלכה" שמפרנס כ"כ יפה את חברות הביטוח.

ייתכן מאוד שעלו כאן על קומבינה מסויימת, מנהלים חקירה סמויה ומחכים לאסוף מספיק ראיות על מנת להרכיב כתב אישום. מה שבטוח שיש כאן משהו.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש כ"כ הרבה תיאוריות כאן. אתם באמת חושבים שאנשי "אור ירוק" יושבים בישיבה דמיונית כלשהי, ואמרים זה לזה: "אסור לנו שזה יתפרסם, יבינו שיש בעיה עם הנהגים"?

אני שונא אותם כמו רוב האנשים כאן, אבל לא צריך להגזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל זה לא סותר. קראתי את הלינק מהעמוד הראשון על המסקנות שלו מהתאונה, וגם על המסקנות שלו על התאונה של טל שביט ז"ל. שם הד"ר לכאורה הזה האשים את המנוח בתאונה, אם אני מבין נכון. באותה מידה הוא יכול לעשות את זה גם כאן.

אם כבר, הבעיה היא לא בזה שהנהג פה טעה (שזה לא מפתיע - הרי מצב קיצון כזה זה לא משהו שבכלל לומדים או מתייחסים אליו בשיעורי נהיגה), אלא בזה שהד"ר של אור ירוק האשים הפעם דווקא את הרכב עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הכל מסתדר יופי - טל שביט ז"ל היה אופנוען, ועוד כזה התומך בספורט המוטורי ועיתונאי רכב, שנהרג בזמן רכיבת מבחן = מטרה קלה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש כ"כ הרבה תיאוריות כאן. אתם באמת חושבים שאנשי "אור ירוק" יושבים בישיבה דמיונית כלשהי, ואמרים זה לזה: "אסור לנו שזה יתפרסם, יבינו שיש בעיה עם הנהגים"?

אני שונא אותם כמו רוב האנשים כאן, אבל לא צריך להגזים.

מן הסתם הם לא יושבים ומחככים ידיים בהנאה תוך כדי זמימת מזימות

אבל כמו הרבה גופי תקשורת אחרים במדינה הזו, הם נחשפים (וכפועל יוצא מדווחים) רק על דברים שמסתדרים עם האג'נדה שלהם

הם בכלל לא מכירים דברים שסותרים את האג'נדה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל בין זה לבין להשתיק תוצאות של חקירה, כי משתמע ממנה שנהג ממוצע לא ידע להתמודד עם סיטואציה חריגה חסית בכביש...

נחייה ונראה מה יהיה עם זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה של מר מועדון סאאב מזכירה לי תגובה דומה מהאתר של רוני אהרנוביץ, שפיתח תיאוריה הזויה על זה שיש קשר בין זה שהנפגעים היו דתיים לבין עצם התאונה עצמה.

יתכן שזה הוא בעצמו.

כשיש לו זמן מהמבחנים המעמיקים שהוא מפרסם עליהם כתבות באתר הקקיוני שלו, הוא מפיץ את השנאה בחוץ.

עיתונאי רכב בשם רוני אהרונוביץ לא בוחל במילים בוטות, ובפורום שבאתר שלו 'נטקאר' הוא כותב כי מדובר בלא פחות ממשפחה פרימיטיבית שכן היו בה שבעה ילדים ואין לצפות מ"משפחה פרימיטיבית שכזו לתחזק את הרכב".

"מעניין מי מצפה מפרימיטיביים שעושים שבעה ילדים שיידעו לנהוג או שיתאימו את הרכב למספר הנוסעים ושידאגו שכולם יהיו חגורים ורתומים (שלא לדבר על תחזוקה ראויה)", כתב והוסיף "ואנשים כאלה יהיו כאן עוד מעט רוב וכבר היום הם מנהלים לנו את המדינה".

מיד כשעלו הדברים החמורים החלו להופיע התגובות הנזעמות. אחדים ציינו את העובדה שאב המשפחה היה מנהל בית ספר ואף התפרנס למחייתו, אך אהרונוביץ המשיך בשלו והשתלח בציבור הדתי תוך שהוא מכנה אותם עובדי אלילים.

"אופייני למגזר - מנהל בית ספר שלא יודע לספור עד 7 - מספר המושבים במכוניתו, בה הוביל 9 בני אדם כאילו היו צאן...עובד אלילים הוא עובד אלילים ומרקם וצבע הכיפה אינו משנה. באיזו מדינה נאורה יש משפחות עם יותר משלושה ילדים, קל וחומר שבעה? אבל זה לא מעניין את קצה הרחם שלכם, כי לכם, מורמים מעם, הרי יש קשר ישיר עם האליל הוירטואלי שהורה לכם פרו ורבו. העיקר שמשרתים בצבא בכפוף להוראות הרבנים", ציין.

כאחד העירו לו כי הוא רוקד על הדם שעדיין לא הספיק להתקרר, השיב כי כשהדם יתקרר זה יהיה אקטואלי כשלג דאשתקד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל בין זה לבין להשתיק תוצאות של חקירה, כי משתמע ממנה שנהג ממוצע לא ידע להתמודד עם סיטואציה חריגה חסית בכביש...

נחייה ונראה מה יהיה עם זה..

זה לא להשתיק

מהמילה להשתיק אפשר להבין שהם יודעים ובוחרים לא לדווח

המצב גרוע יותר, הם לא יודעים, הם מסננים את המידע שנכנס אליהם לאוזניים לא את המידע שיוצא מהם

הם לא מחפשים אפילו מידע מחוץ לאג'נדה שלהם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שזה הוא בעצמו.

כשיש לו זמן מהמבחנים המעמיקים שהוא מפרסם עליהם כתבות באתר הקקיוני שלו, הוא מפיץ את השנאה בחוץ.

אני חייב לציין שלמרות שהצורה בה הוא אמר את זה נחשבת לבוטה ו"פוגענית", יש משהו בדבריו.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...