Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לא מפרסמים את תוצאות החקירה של התאונה בטבריה?

outnex
שימו לב! השרשור הזה בן 3869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל עוד כתב עיתון ולא ניהל פורום, היה קשה מאוד להתרשם עד כמה הוא פתאטי.

עדיין, יש לו עדת מעריצים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אח ואחות, ואני באמת לא נאור, אני אלכס.

אבל יש לי חבר טוב שהוא נאור.

הכתב נכנס בקטע של הדתיים קשה אבל בסופו של דבר אם להתעלם רגע מכל המילים ה(גזעניות? איך לקרוא לזה?) אלה, עדיין נסעו ברכב יותר אנשים מהמותר, ומנסיון אישי, וכמובן שלא כולם, יש דתיים רבים שנוסעים במכוניות מוזנחות כשכל המשפחה זרוקה מאחורה בלי חגורות ובטוחים שכח עליון יגן עליהם.

אנשים כאלה מביאים את זה על עצמם, והפערים בהבנה של מה שדרוש בשביל המינימום של בטיחות הרכב (ואני לא מדבר רק על חגורות אלא דברים בסיסיים כמו לחץ אוויר בגלגלים) והחוסר רצון אפילו לדעת את זה, פשוט מדהימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא להשתיק

מהמילה להשתיק אפשר להבין שהם יודעים ובוחרים לא לדווח

המצב גרוע יותר, הם לא יודעים, הם מסננים את המידע שנכנס אליהם לאוזניים לא את המידע שיוצא מהם

הם לא מחפשים אפילו מידע מחוץ לאג'נדה שלהם

הטענה היא שהם (מי שאחראי על פרסום התוצאות, המשטרה, לא בטוח אם יש עוד גורמים) משתיקים את התוצאות כרגע.

אלכס (m1ll3r), הכתב נכנס בדתיים כי הוא שונא אותם. זהו. זה לא קשור לתאונה וזה לא קשור לכמות האנשים שהיתה ברכב.

סליחה על הבריחה מנשוא השרשור, אבל במקרה הספציפי שלו, אגב, אפשר לספור על יד אחת את כל האנשים שהוא לא שונא. תחפש טוב בכל מה שהוא כותב, תנסה למצוא איפה הוא פרגן למישהו אי פעם על משהו - באתר שלו, בפייסבוק או בכל מקום אחר.

הקטע המדהים זה שהוא עוד מציג עצמו כליברל, ובטח משוכנע שהוא באמת בן אדם מאוד נאור, הרי אין לו כיפה על הראש..

בחזרה לענייניו, יש הרבה אנשים שעוברים על הרבה חוקים. הנה, בשרשור מקביל פה מדברים על מישהו שכנראה נהג תחת השפעת אלכוהול, וגרם לשני אנשים להשרף. הנהג הפוגע, על פי שמו שפורסם, הוא עולה מברה"ם לשעבר. לא יודע אם השם אלכס אומר שאתה יוצא ברה"מ לשעבר כמוני או לא, אבל איך היית מרגיש אם אותו רוני אהרוניביץ או המשתמש "סאאב" כאן היו כותבים באותו השרשור שזה לא מפתיע כי כל הרוסים תמיד שיכורים?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על התאונה הזו יותר ממה שהתפרסם בתקשורת, אבל לאור ריבוי תאוריות הקונספירציה שעולות כאן ויכולות להכיל כמה סרטי מתח ומדע בדיוני טובים, המסקנה שלי שכנראה לא היה גורם אחד בודד שאותו אפשר להאשים. האמת שזה ככה כמעט בכל תאונה.

זה לא רק רכב לא מתוחזק, רק נהג ספק שיכור, רק ריבוי נוסעים לא חגורים או רק תקלה ברכב. זה כנראה מיקס קטלני של קצת מכל דבר.

עובדה שלא כל מיצובישי שחולפת שם ויושבים בה כמה חובשי כיפה (ובטח כבר היו כמה כאלה לפני התאונה ואחריה) מיד עפה מהסיבוב בכוח עליון מסתורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אני יוצא בריה"מ לשעבר.

אני לא ניסיתי לצאת להגנת הכתב, אני גם מכיר את סגנון הכתיבה שלו והתוכן שלו ולא נמצא בין קהל מעריציו.

אני רק אמרתי שבין כל הכתוב יש כמה נקודות שבהן לדעתי הוא צודק.

אני מבין לגמרי את מה שאתה מנסה להעביר ומסכים עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמציאת סימני שכרות מובהקים הייתה זוכה למעטה סודיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמציאת סימני שכרות מובהקים הייתה זוכה למעטה סודיות.

גם אני חושב כך.

גם תקלה מובהקת ברכב לא הייתה זוכה למעטה סודיות.

לדעתי המסקנות לא מפורסמות פשוט משום...שאין מסקנות. לפחות לא כאלה שהן חד משמעיות.

הדבר האחרון שהמשטרה רוצה לעשות זה להביך את עצמה בפרסום מסקנות שיתבררו כשגויות אח"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על התאונה הזו יותר ממה שהתפרסם בתקשורת, אבל לאור ריבוי תאוריות הקונספירציה שעולות כאן ויכולות להכיל כמה סרטי מתח ומדע בדיוני טובים, המסקנה שלי שכנראה לא היה גורם אחד בודד שאותו אפשר להאשים. האמת שזה ככה כמעט בכל תאונה.

זה לא רק רכב לא מתוחזק, רק נהג ספק שיכור, רק ריבוי נוסעים לא חגורים או רק תקלה ברכב. זה כנראה מיקס קטלני של קצת מכל דבר..

להזכירך, דווקא היחידה שניצלה בתאונה ההיא, הייתה הילדה היחידה שלא הייתה חגורה.

יש פה הרבה תאוריות אבל עד כמה שזכור לי הנהג דיבר עם המשטרה כמה דקות לפני התאונה כשהבין שהבלמים לא עובדים.

עכשיו, לשאלה למה הבלמים לא עבדו כשהרכב עבר עבר טסט שבועיים לפני התאונה, אין כרגע תשובה ככל הנראה.

המשטרה לא מפרסמת כי כנראה אין לה כרגע אשם באופן וודאי. מכון הטסטים? מי שמכר להם את הרכב? חברת הביטוח ששחררה את הרכב למרות שהיה אובדן להלכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירך, דווקא היחידה שניצלה בתאונה ההיא, הייתה הילדה היחידה שלא הייתה חגורה.

יש פה הרבה תאוריות אבל עד כמה שזכור לי הנהג דיבר עם המשטרה כמה דקות לפני התאונה כשהבין שהבלמים לא עובדים.

עכשיו, לשאלה למה הבלמים לא עבדו כשהרכב עבר עבר טסט שבועיים לפני התאונה, אין כרגע תשובה ככל הנראה.

המשטרה לא מפרסמת כי כנראה אין לה כרגע אשם באופן וודאי. מכון הטסטים? מי שמכר להם את הרכב? חברת הביטוח ששחררה את הרכב למרות שהיה אובדן להלכה?

להזכירך שאם נהג הרכב היה מקפיד להסיע כמות נוסעים כפי שמצויין ברישיון הרכב וכפי שהרכב אמור היה להסיע אז היו ניצלים 2 בני אדם ולא ילדה אחת. הרכב היה מיצובישי גרנדיס עם 7 מקומות ישיבה ואילו ברכב בזמן התאונה היו 9 בני אדם. כלומר, 2 שלא היו חגורים ובכלל לא היו צריכים להיות ברכב הזה. לא נרחיב בדיבור כאן שמע יאשימו אותי בגזענות. יש דברים שאסור לומר מסתבר.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי(מכונאי רכב) אמר לי שהברקסים כנראה היו גמורים.

בטח הוא לחץ הרבה על הברקס, והנהג היה צריך ללחוץ יותר ברקס ממה שהיה צריך אך לא שם לב לזה, ולבסוף הברקסים בכלל לא הגיבו.

Volkswagen Golf 06' 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והשרשור הפך לבמה פתוחה ליוצרים צעירים בנושא כתיבה יוצרת בנושאים של דרמה ומתח, אני רוצה להציע את תסריט האימים הבדיוני שלי:

אולי לא היו בלמים כי מישהו חיבל בבלמי הרכב? זה קרה כי הנהג היה מנהל ביה"ס דתי ביום וסוחר נשק בלילה, שהביא נשק מאיראן לארגוני הטרור בישראל. כשבמוסד גילו את הקשר שלו לאויב החליטו לפעול בדרך נקייה ומקורית, ע"י חבלה מכוונת ברכב.

רגע לפני הוצאת המשימה, התגלה שאחת מבנותיו היא בעצם בת חורגת מנישואים קודמים של בכיר אחר במוסד, שהקשר ביניהם ניתק עוד בילדותה. הזכרונות מהעבר הציפו את אותו בכיר מוסד, וברגע האחרון והוחלט לשמור על חייה בכל מחיר.

הנהג ניסה להתקשר למשטרה, אך השיחות היוצאות שלו נותבו כך שיגיעו לחוליה מיוחדת שתפקידה הייתה חיקוי של שוטרת במוקד ומטרתה הייתה להחזיק אותו על הקו כמה שיותר, עד שהבלמים יצאו מכלל שימוש.

שפילברג, תתקשר אלי הקו פנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכבר דיברו על זה כאן.

בתור בעלים לשעבר (ליסינג אבל עדיין) של גרנדיס, כתבתי כמה וכמה פעמים שהבלמים של הרכב הזה פשוט גרועים ביותר.2-3 לחיצות בלם חזקות/נמרצות הופכות את הבלמים למשהו בלתי שמיש.

וזה כשהרכב ריק למעט נהג.

כשהרכב מלא שילוב של ירידות ובלימות לנהג לא מיומן שלא משתמש בבלימת מנוע יביאו בוודאות לבלמים מטוגנים ולא מגיבים.

אם מוסיפים לזה את הבעיה של התפסות דוושת הגז, משהו שלי אישית קרה פעמיים ולא בגלל שטיח, אנחנו מגיעים לבעיה רצינית ברכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה מזיק אילו נתת עדות בועדת החקירה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...